Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

od spolko » Pon 08. Feb 2021 15:25:07

tak škridla je krehkejšia by som povedal a preto pri manipulácií nastáva to, že sa niekoľko kusov zničí. aj keď plech je tiež dosť labilný. asi ho lepšie balia, keď sa tak nepoškodí.
spolko

od ufco » Pon 08. Feb 2021 19:30:12

Kvalitnu skridlu ti prinesu odfoliovanu, takze aj ked je poskladana na sebe, nemala by sa poskriabat. No dobre firmy maju aj dobru povrchovu upravu, ktora len tak nejaky tym vonkajsim vplyvom nepodlahne
ufco

od brandys » Pon 08. Feb 2021 19:43:09

Stat sa pocas prevozu moze cokolvek, no to ci je zabalena alebo nie a ci je v poriadku, tak to aj tak zbadas az pri vykladke
Obrázok užívateľa
brandys

od spolko » Uto 09. Feb 2021 14:22:38

to by si sa veru čudoval, veľa krát sa škridla aj takto poškriabe a dokonca veľa krát praskne, keďže je presne ako si napísal naskladaná na sebe. ale tak stáva sa, to je jasné a za to nemôžeme firmy odsudzovať. všetci sa snažia to čo v najlepšom stave doručiť zákazníkovi. a chlapi vy máte aké krytiny na domoch? poďme sa radšej o tom pobaviť 8-)
spolko

od atro » Uto 09. Feb 2021 17:02:07

Vies co dobre si to ukoncil. Osobne som bol od prvej chvile za plech a nakoniec spomedzi viacerich dobrych firiem zvitazila Ruukii plecha. Prisla ako mala, dost nam aj poradili s vyberom a s jednym druhym, takze ak by ste mali nejake otazky, kludne sa pytajte. Uz ju nejaky ten cas na streche mame
atro

od mirkor » Uto 09. Feb 2021 18:10:16

my sme si tiez od nich brali strechu a ani po case by som nevolil inak, dokonca predcila moje ocakavania
Obrázok užívateľa
mirkor

od autobusar » Štv 11. Feb 2021 10:40:55

Chlapi normalne sa nestiham divit, kolko z vas ma plechovu krytinu :o :D Ale hodnotim to velmi dobre, nakolko s takouto krytinou mam aj ja skusenost a da sa povedat, ze som spokojny. Chcel som sa ale opytat, ci nahodou mi neviete poradit, potreboval by som dodatocne na plechovu krytinu namontovat snehove zabrany, je to mozne? Robil to uz niekto z vas?
autobusar

od Stenlius » Štv 11. Feb 2021 15:28:11

autobusar píše:Chlapi normalne sa nestiham divit, kolko z vas ma plechovu krytinu :o :D Ale hodnotim to velmi dobre, nakolko s takouto krytinou mam aj ja skusenost a da sa povedat, ze som spokojny. Chcel som sa ale opytat, ci nahodou mi neviete poradit, potreboval by som dodatocne na plechovu krytinu namontovat snehove zabrany, je to mozne? Robil to uz niekto z vas?

Zásah do namontovanej strešnej krytiny nie je jednoduchý, no niekedy sa tomu nevyhneš, ako napríklad v tvojom prípade. Chce to ale šikovného a odborného klampiara, ktorý sa do toho rozumie a ktorý ti to spraví tak, aby to nebolo ani vidieť. Preto sa v tomto prípade radšej obráť na nejakého odborníka!
Obrázok užívateľa
Stenlius

od mirkor » Štv 11. Feb 2021 15:39:11

da sa to. namich sice montovali naraz so strechou ale fakt pokial mas sikovneho pokryvaca tak to zvladne. osobne by som to sam nemontoval, aby som nieco ne pototo :) ozaj toto som chcel, volil by som original doplnky, aby ti to na plech aj pekne pasovalo
Obrázok užívateľa
mirkor

od autobusar » Uto 16. Feb 2021 17:35:16

Vdaka za reakcie, tak sam sa do toho pustat radsej nebudem, aj ked som si myslel, ze by som to mohol zvladnut :lol: :D Necham to radsej na odbornikov. Jasne Mirkor, s tym pocitam, ze sa obratim priamo na vyrobcu od ktoreho mam aj krytinu. Inu znacku by som nedaval, v tom som sa uz poucil!
autobusar

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia