Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

od vranco » Str 21. Apr 2021 18:40:48

No to viem, on chce dodat domu trochu novy nadych a vyhnut sa ipe na streche, teraz tam je taky ten ipovy koberec a nie je to dobre. Vcera som mu to vravel a dnes mi volal, ze im napisal, tak hadam to nejak spolu doklepu. Dam potom vediet
vranco

od ufco » Štv 22. Apr 2021 18:52:11

No co ozvali sa mu? Ja sam od nich plechovu strechu mam tak ak by daco, kludne s mozes opytat. Ako mal som trocha dilemu medzi jednotlivymi modelmi, no pomohli mi najst to najspravnejsie riesenie. Ako fakt maju skvely servis a poradenstvo
ufco

od sfanto » Ned 25. Apr 2021 18:29:46

jak dlho trval proces od objednavky po dodanie, respektive mozno aj to, pokial sa ti ozvali nazad s informaciami, ktore si potreboval?
sfanto

od korytnak12 » Pon 26. Apr 2021 12:07:51

už teraz chápem vranco a je pravda, že plechu bude mať lepšiu. okey, keď sa im ozval, tak je to fajn. oni mu dobre poradia :Up:
korytnak12

od deziro » Uto 27. Apr 2021 8:44:04

Sfanto čo sa týka doby dodania krytiny od firmy Ruukki, tak je to štandardne 9 pracovný dní. A od toho, ako sa ti ozvú s informáciami to je isto dlhšie, lebo vtedy si zákazník ešte len vyberá akú krytinu, ktorý typ, farbu, atď. a to je na dlhšie. Ale keď sa už rozhodneš pre konkrétnu, zadáš im konkrétne množstvo alebo si ho teda vypočítajú, tak to je tých 9 pracovných dní.
Obrázok užívateľa
deziro

od Rondeo » Str 28. Apr 2021 10:51:23

Pokial ma clovek jasnu predstavu co chce, tak si aj rychlo vyberie. My sme mali krytinu fakt za jeden den vybratu a potom sme uz len cakali, pokial nam ju dovezu. Nechapem takych ludi, co sa vedia o jednej veci rozhodovat mesiac a dlhsie. Ja by som na to nervy nemal!
Rondeo

od sfanto » Str 28. Apr 2021 20:23:49

no tak to nie je tak vela ako som si myslel, to fakt celkom rychlo.@Rondeo tak to ste mali stastie, ze ste sa tak rychlo rozhodli, resp, vam padla do oka. hmm ja sa zas tak rychlo rozhodovat neviem, predsa len strecha to nie je vec, ktora sa len tak kazdych par rokov vymeni a clovek si prehrava ako bude dom vyzerat s takou ci takou. popripade ak by menil casom farbu fasady a tak, proste aby to aj s pripadnym tunningom domu pasovalo stale
sfanto

od staxi » Pon 03. Máj 2021 9:35:41

Hej hej to mas pravdu ale tak pokial nepojdes do nejakej speci netypickej farby, tak by to malo byt v pohode. Sam mam strechu od ruukki a aj po case mozem zhodnotit, ze som vyber zvolil spravne
Obrázok užívateľa
staxi

od jokoko » Uto 04. Máj 2021 19:52:04

Mozem sa opytat, ked si si vyberal strechu plechovu, tak na co si si hlavne daval pozor. Riesime teraz tiez strechu a nevieme sa zatial nejakosi zhodnut medzi viacerymi znackami
jokoko

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť