Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

od pinokio » Pon 19. Júl 2021 8:59:18

jasne, ze je to mozne. lepsie ked si takuto vec pozries nazivo, predtym, ako sa rozhodnes kupovat. strechu kupujes s tym, aby ti vydrzala rovnako dlho ako dom. tak netreba vyber odflaknut. ked skocis do stavebnin, tak budu mat v ponuke aj krytiny. uz sa potom musis rozhodnut, ktore kriteria su pre teba dolezite. ked sme robili strechu, zameral som sa na to, aby bola vyrobena z kvalitneho materialu, to je u mna dolezite. a vsimol som si, ze nie vsetci vyrobcovia poskytovali rovnaku zaruku. standard zo zakona je 2roky. ale pri tej, co som vybral, sa poskytuje zaruka 50 rokov. to ma este aj prezije, ha.
Obrázok užívateľa
pinokio

od dumbo » Uto 20. Júl 2021 14:37:24

zaruka 50 rokov? neviem, ci som o takej vobec pocul. vsak to ma uz prezije ta strecha. kvalita je pre mna rozhodujuca. je mi jasne, ze s narastajucou kvalitou rastie aj cena, s tym som vysporiadany. radsej si priplatim, pokial viem, ze to ma zmysel a krytina bude splnat moje poziadavky. mas nejake rady, na co by som sa mal este zamerat pri vybere?
Obrázok užívateľa
dumbo

od nuliaro » Pia 23. Júl 2021 9:15:48

tak tak, zaruka aj 50 rokov. zalezi aku krytinu si vyberies. maju to pekne na stranke rozpisane, pri ktorych modeloch aku zaruku poskytuju. pozri si to, je to spravene pekne prehladne, ze aj dokonca aj ja ako nie velky znalec internetov som sa v tom vyznal. maju to rozdelene na zaruku na prehrdzanie a zaruku na farebnu stalost. okrem zaruky tam mas pri kazdom modely aj technicke parametre a farby na vyber, v ktorych tu ktoru krytinu vyrabaju.
nuliaro

od beomio » Str 28. Júl 2021 9:28:43

skocim vam do toho. ktora firma ponuka taku zaruku? uz vlani som chcel dokoncit dom, ale nejak sa to pretiahlo aj kvoli korone aj kvoli financiam. tento rok uz ale bezpodmienecne musime byvat. hlavna vec, co nam ale chyba tym padom je strecha. bol by som rad, keby ste ma naviedli na nejakeho vyrobcu alebo rovno predajcu, kde by som sa mohol poinformovat. pripadne ak mi viete aj vy poradit, budem len rad.
beomio

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu