Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

od bullet » Uto 10. Nov 2020 9:58:20

no tak uz sa na tom od 8 pracuje. nastastie pocasie sa drzi ako tak v norme tak pokryvaci prisli, z coho mam nesmiernu radost. stavali sme novy dom, takze sa vsetko robilo nanovo. nachystal sa cely krov a dnes uz sa dava strecha. hej aj my sme si vybrali strechu od nich a aj partia, co nam prisla robit strechu nam povedala, ze sme si dobre vybrali a hlavne mame vsetko k nej co treba, takze nebudeme musiet uz ni zhanat
bullet

od mikus » Uto 10. Nov 2020 15:58:48

bullet píše:no tak uz sa na tom od 8 pracuje. nastastie pocasie sa drzi ako tak v norme tak pokryvaci prisli, z coho mam nesmiernu radost. stavali sme novy dom, takze sa vsetko robilo nanovo. nachystal sa cely krov a dnes uz sa dava strecha. hej aj my sme si vybrali strechu od nich a aj partia, co nam prisla robit strechu nam povedala, ze sme si dobre vybrali a hlavne mame vsetko k nej co treba, takze nebudeme musiet uz ni zhanat

Najlepšie je mať hneď všetko pripravené, lebo to nie je moc dobré keď niečo chýba a musí sa to rýchlo riešiť. Tak nech to všetko dobre dopadne ;) :)
Radšej zomrieť mladý a bohatý ako starý a chudobný.
Obrázok užívateľa
mikus

od balto » Uto 10. Nov 2020 18:28:02

tak to ste potom dobre obišli, ak ste nekúpili všetko na jeden raz, takto ti to bude aspoň všetko pasovať a nebude sa musieť nič prispôsobovať
Obrázok užívateľa
balto

od sfanto » Štv 12. Nov 2020 9:20:16

mate niekto takuto strechu, ak mate obytne podkrovie. jedna sa mi hlavne o ukoncenie pri oknach, ci je to v pohode aj s plechom?
sfanto

od jokoko » Štv 12. Nov 2020 11:12:07

Ako myslis, ze v pohode. Jasne, ze sa aj na takuto strechu da dat plechova strecha. Ukoncenia vsetko na to je a sikovny pokryvac to vie aj na pohla pekne spravit
jokoko

od daddy77 » Ned 15. Nov 2020 10:59:29

Na to fakt staci dobra partia, podla mna. U nas sa celkom taketo plechove strecha rozmohli ako tak pozeram a preto aj celkom na takou uvazujeme, kedze aj cena, je niekde inde ako pri skridliach
daddy77

od hanbak » Uto 17. Nov 2020 10:06:46

Sfanto neviem čo presne myslíš, lebo som moc nepochopil tvojej otázke ale chcel som ti pridať link, kde máš rôzne inšpirácie s domami, ktoré majú oceľovú krytinu Ruukki a na každom jednom dome, či ide o bungalov alebo o poschodový to dobre vyzerá. Tu máš ten sľúbený link: https://www.ruukki.com/svk/produkty-pre-strechy/inspirujte-sa/galeria-striech, popozeraj 8-)
hanbak

od sfanto » Uto 17. Nov 2020 14:51:24

naaa toto som presne potreboval. ako ide mi hlave o to ak budu stresne okna aby nezatekalo ale aj to na pohlad obre vyzeralo. som rad linku, lebo konecne v tom mame aspon jasno
sfanto

od daddy77 » Štv 19. Nov 2020 19:51:06

No tak potom super a ktory model ste si nakoniec teda vybrali, ci az tak daleko nie ste?
daddy77

od hanbak » Pia 20. Nov 2020 12:33:17

Sfanto sú tam domy aj so strešnými oknami, takže tam budeš vidieť ako to vyzerá. A toho, že by ti zatekalo sa vôbec nemusíš báť. Pokiaľ samozrejme ti to dobre spravia a okná osadia. Ale to už je viac menej na montážnikoch a nie na výrobcovi krytiny.
hanbak

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia