Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Rekonštrukcia domu - akú krytinu zvoliť?

od nicolas » Štv 10. Dec 2020 14:23:28

To by sa nemalo stat, ze by to bolo zle vypocitane, kedze architekt ti do projektu dava vsetky tieto potrebne udaje a on by sa nemal seknut. Mal by ratat aj s potrebnymi presahmi aj so vsetkym, co k tomu treba. Ale samozrejme, ze si treba dat na to pozor. Nam sa stalo, ze poliaci nam to tam nezapocitali a tym padom cena bola nizsia ale nebolo v nej vsetko. Od toho sme hned radsej odstupili!
nicolas

od dodik » Pon 14. Dec 2020 14:44:52

Nicolas to vazne sa vam nieco taketo stalo???...Fuha, tak to aj dobre, ze ste radsej od nich dali ruky prec, lebo ktozvie ako by ta krytina vyzerala...Od poliakov mozme cakat vselico :lol: :lol: :lol:
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

od mateyjo » Str 16. Dec 2020 9:26:19

No to hej. Najhorsie, co sa ti moze fakt stat, je dostat nekompletnu cenovu ponuku a potom nevies vlastne, pri akec konecnej cene nakoniec skoncis
Obrázok užívateľa
mateyjo

od nicolas » Str 16. Dec 2020 10:40:46

Ano Dodik, stalo sa nam to! Ved keby nie, tak to tu nepisem. Len som vam chcel dat vediet, ze aj taketo veci sa stavaju a treba si na to davat pozor a poriadne si tie cenove ponuky pozerat, lebo nie vsetci to vedia dokonalo napocitat a spravit. To ano :lol: :D Ale vidis, aj tak ludia sa na nich obracaju. Po tejto skusenosti ja davam radsej zarobit slovakom ako im!
nicolas

od dodik » Štv 17. Dec 2020 10:48:08

A dobre robis Nicolas...Ved aj ja som co sa tyka domu dal zarobit Slovakom...Na vsetko som mal Slovenske firmy...Ci to boli murari alebo co nam robili omietky v celom baraku,strechu a ostatne veci, vsetko vyslovene Slovaci...
Obrázok užívateľa
dodik

od suhaj » Štv 17. Dec 2020 12:37:59

tak potom fajn aspoň si podporil slovenskú ekonomiku :) ale je to podľa mňa aj jednoduchšie ako niekoho potom naháňať v zahraničí
suhaj

od dodik » Štv 17. Dec 2020 13:45:39

Samozrejme, ze je suhaj...Lahsie sa dohaduje a ked aj bol nejaky problem, tak som ho vedel hned vyriesit...Neviem si predstavit, ako by som to napriklad Poliakovi vysvetlil, ked by sme sa nerozumeli...Vobec ale ze vobec nebanujem nase rozhodnutie!...
Obrázok užívateľa
dodik

od suhaj » Štv 17. Dec 2020 14:00:37

áno čo sa týka samotnej krytiny, tak to si tiež myslím. u mňa je to tiež proste top aj v rámci kvality, no aj tých záruk, čo k strechám dávajú
suhaj

od vejlon » Pia 18. Dec 2020 9:15:58

čaute ľudia 8-) bavíte sa tu o plechových krytinách a momentálne sledujem značku krytiny Ruukki a chcel by som sa pár info na nich spýtať. viete mi poradiť, ako majú riešenú kalkuláciu a dopravu? platí sa za to niečo? a aké všetky dokumenty potrebujem ku kalkulácií? dík 8-)
Obrázok užívateľa
vejlon

od dodik » Pia 18. Dec 2020 14:15:30

To je pravda, ze poskytuju dost vysoke zarucne lehoty a aj na odkvapove systemy davaju dobre zaruky....

Vejlon pokial je to este stale tak isto ako aj minuly rok, tak kalkulaciu a dopravu maju zadarmo...Co sa tyka kontaktu, tak ti pridavam link na kontaktny formular, ktory ked vyplnis, tak nasledni ta budu kontaktovat a co im bude chybat, tak to si od teba vypytaju, aby ti vedeli spravit cenovu kalkulaciu...Paci ten link: https://www.ruukki.com/svk/produkty-pre-strechy/kontakty/kontakty-na-obchod#contact-request
Obrázok užívateľa
dodik

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia