Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

rada - strecha

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: rada - strecha

od vjt000 » Str 16. Mar 2022 10:02:02

Telemaniak no tak super, vitaj v klube :D Inak presne vizualizacia je raz dobra vec, do keby sa tak dalo vyuzivat pri vsetkom moznom aj co sa stavby tyka a este keby sa tak aj lusknutim prstov dalo stavat :D
Obrázok užívateľa
vjt000

od karlos36 » Uto 22. Mar 2022 11:33:57

a vlastne vy ked ste sa rozhodli ze idete stavat, mali ste poriesene vsetky uradne veci, co sa tyka projektu, rovno ste si tam volili aku stresnu krytinu, alebo je na to este cas, ze keby sa to riesi nejako postupne akoby sa tahali aj mury?
„Šťastný nie je kráľ či poddaný, ale ten kto našiel mier vo svojom dome.“
Obrázok užívateľa
karlos36

od kardior » Štv 31. Mar 2022 7:53:09

@karlos36 vies co my hej, my sme to tak mali, ze v ramci projektu sme sa rozhodovali o vsetkom, lebo vlastne aby ti to aj schvalili a jedno s druhym a potom sa ti aj lahsie planuju navazky materialov ked mas vsetko uz v projekte.
kardior

od brankle » Uto 05. Apr 2022 7:30:51

akoze aj ja som uz pocul ze by to malo byt v projekte, zrejme aj kvoli nosnosti alebo neviem, tieto technicke veci isli mimo mna nastastie, lebo ako laik chapes :D ale inak si myslim, ze pokial by si sa casom este teda pocas stavby rozhodol pre zmenu hadam by to nemal byt aj problem to este zmenit.
brankle

od munch87 » Uto 12. Apr 2022 10:28:45

Karlos36 a ty teraz riesis projekt alebo ako to mas? Lebo uz som aj ja pocul, ze by to malo byt v ramci projektu poriesene, pravdepodobne aj kvoli technickym veciam nosnost a neviem co ale povedzme si, clovek ked si to nahodou rozmysli, co chce dat aku stresnu krytinu, podla mna zakazdym sa da dohodnut.
munch87

od mino36 » Str 20. Apr 2022 9:08:41

@brankle ako ano je pravda, ze strecha a vlastne ved cela stavba je v projekte zakreslena a aby si dostal povolenie tak je na mieste aby tam bolo aj rozhodnutie ohladom strechy. neviem priznam sa ako to funguje, keby si chcel nejake zmeny, ale na co si to komplikovat, my sme si nechali poradit a rozhodli sme sa pre Tondach, dali sme to aj do projektu a hotovo :) si neviem predstavit, ze by som to naslednej nejako este rozoberal a pripadne povolenia riesil, to mi uz stacilo veru :D
Obrázok užívateľa
mino36

od dodess » Uto 26. Apr 2022 8:03:40

@mino36 a aky typ konkretne ste dali? to uz bol vyber na vas, ale ste si presne na to, co ste chceli dali spravit vizualizaciu a podla toho ste sa rozhodli?
dodess

od dinotom » Pon 09. Máj 2022 7:51:24

@dodess a ty teraz vyberas nejaku skridlu ? :) oni maju paradne hadam vsetky by som povedal. my ked sme roky dozadu stavali, ved ako nebolo to az tak davno, to mi oco povedal, ze nech ich oslovim aj s vizualizaciou a vybrali sme Sambu 11 cervenu. ako pokial chces mozno aj nejaku vyraznejsiu farbu si myslim, ze to ti moze len pomoct pri rozhodovani, za to asi nic nedas. ci? mas na vyber alebo vyberas z viacerych moznosti?
dinotom

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí