Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Rady pri stavbe nizkoenergetického domu

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Rady pri stavbe nizkoenergetického domu

od ado180 » Str 24. Nov 2021 9:10:34

@munch87 a z tejto tehly je potom jedno aku hrubku si vyberiem? ci to tiez od niecoho zalezi. vy ste sa rozhodovali podla toho ci ste aj zateplovali alebo nie? lebo neviem ako ci je to potom v tomto pripade jedno.
ado180

od munch87 » Štv 25. Nov 2021 10:26:24

Tak myslim si, ze je to aj o tom co ty chces, aka hrubka by tebe vyhovovala, ci chces aj zateplovat. Ako ono si to mozes odkomunikovat aj s nejakym odbornikom aby si asi vedel, ale podla mne nie je problem aj keby si to zvolis sam. Da sa podla mna fajn vybrat typ na nosne mury, na deliace steny a podobne.
munch87

od brankle » Uto 30. Nov 2021 15:58:20

@ado180 no jedno je asi ako pre koho. podla toho ci chces zateplovat alebo nie. ale ako ak ti mozem poradit, nedavaj si nejaku tenku zbytocne, nejaky zlaty stred ako sa hovori plus teda ak sa rozhodnes zateplovat, to budes mat tiez fajn.
brankle

od romulekus » Štv 02. Dec 2021 9:54:41

Ado180 no to je tak, ked sa rozhodnes stavat, je fakt velmi vela veci na ktore treba mysliet, ale tak hadam si uz aj rozhodnuty, ze do coho by si isiel a co by si vybral, ci?
Obrázok užívateľa
romulekus

od ado180 » Štv 02. Dec 2021 12:31:12

@muncht87 ano spravim to tak, ze predbezne si vyberiem, do akej by som isiel a necham si to este odsuhlasit, ci je to takto ok. zatial zvazujem aj zateplovanie, aj ked viem ze je mozne ze to bude o to dlhsie trvat, pripadne by som to vedel prisposobit a dat tu plnenu tehlu od Porothermu co poviete?
@romulekus hej hej uz som sa rozhodol konecne, a aj som rad, ze sa to uz vlastne moze postupne hybat dopredu vsetko.
ado180

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu