Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od questman » Pia 27. Mar 2020 10:22:11

A ktore firmy vam to nacenovali?...cez koho to vychadzalo cenovo najlepsie?...fuuu, to este vobec neviem k comu som viac nakloneny...no mne sa viac pozdavaju asi tie zaluzie, kedze tie sa daju aj naklapat...
questman

od miňan » Pon 30. Mar 2020 9:30:26

Questman všetky ti tu vypisovať nebudem. Napíšem ti len tú, cez ktorú sme to nakoniec objednali, dobre? Čo sa týka výrobcu, tak vyrábala ich firma Isotra ale išli cez ich predajcu, nakoľko oni nepredávajú priamo konečnému zákazníkovi. A tým pádom sme ich objednali u firmy Korion v Bratislave. Oni nám dali najlepšiu cenu. Však uvidíte ešte, pre ktoré sa rozhodnete. No čo ti chcem poradiť je to, že jednoznačne značku Isotru si vyberte, oni sú špičkoví výrobcovia a ich tienenie má vysokú úroveň!
Obrázok užívateľa
miňan

od questman » Štv 16. Apr 2020 9:08:56

To je slovensky vyrobca minan?...lebo este som akosi nic o tomto vyrobcovi nepocul...ale som rad, ze si mi spomenul nejaku novu firmu, idem pozriet ich webovu stranku...este ti isto budem pisat a pytat sa nejake veci, ked sa rozhodneme...
questman

od miňan » Sob 18. Apr 2020 8:02:19

Questman nie je Slovenský ale Čerský. No čo je super je to, že už majú po Slovensku viacerých predajcov, takže nie je problém ich objednať. Kľudne to omrkni a keby niečo, tak píš. Veď sem chodím dosť často, tak ti rád poradím.
Obrázok užívateľa
miňan

od Branno66 » Pon 20. Apr 2020 11:05:05

chlapi mam jednu dilemu a dufam, ze mi tu s nou pomozete. moja manzelka vymyslela, ze by chcela, aby sa rolety v obyvacke a kuchyni ovladali jednym spinacom. nie je to zly napad, len vobec netusim ci je mozne to tak spravit. viete mi poradit? kuchynu a obyvacku mame spojenu, ako teraz vacsina a preto ju to tak napadlo. vdaka za skoru odpoved 8-)
Obrázok užívateľa
Branno66

od dodess » Str 22. Apr 2020 8:12:43

@branno66 ano, je to mozne,ale treba dodrzat iste pravidla.Ak sa pouzivaju elektromechanicke pohony,potom treba pridat oddelovacie rele.Keby sa pouzil standardny spinac pre viac pohonov sucasne,viedlo by to k ich postupnemu zniceniu.Toto riziko nehrozi pri elektronickych pohonoch,ktore mozno zapojit paralelne v maximalnom pocte 3 motory.Pri pouziti riadiovych pohonov su moznosti ovladania prakticky neobmedzene.
dodess

od Branno66 » Štv 23. Apr 2020 10:15:21

vdaka dodess za odpoved! potesil si ma odpovedou, ze sa to da spravit, lebo myslel som si, ze to je blud a ze to vobec nepojde. vies mi poradit aj nejaku firmu, ktora by nam to vedela takto spravit?
Obrázok užívateľa
Branno66

od dodess » Pia 24. Apr 2020 7:25:34

@branno66 vies co toto som zistil od vyrobcu Isotra,tak ich predajcovia by to mali vediet spravit.no nie som si uplne isty,nakolko som takuto vec nikdy s nikym neriesil.takze si to budes musiet sam zistit, kto ti to je ochotni spravit a kto to bude vediet spravit.
dodess

od questman » Ned 26. Apr 2020 10:01:02

Aj som si myslel minan, lebo keby bol slovensky, tak by som isto o nom vedel...to je pravda, ved uz som aj pozeral, ze kusok od nas je jeden z ich predajcov, tak jeho skusime oslovit...oki, budem teda s tebou pocitat, keby som ohladom niecoho este potreboval poradit...
questman

od Branno66 » Uto 28. Apr 2020 7:01:29

okey, tak skusim ich kontaktovat dodess, ked mali tieto veci napisane na stranke, tak by to mohli vediet aj spravit. a ked nie, tak vyskusam niekoho ineho. ked som to mojej zene povedal, ze sa to bude dat spravit, tak bola neskutocne stastna. tak snad sa mi to podari aj dotiahnut do konca, aby to mala, ako to chce mat. len este som zvedavy na cenu.
Obrázok užívateľa
Branno66

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť