Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od fulol » Str 25. Nov 2020 12:57:23

Vedeli by ste mi poradit, ci sa da pri vonkajsich zaluziach prerobit rucne ovladanie na motoricke?
Obrázok užívateľa
fulol

od ramt » Štv 26. Nov 2020 12:21:38

ano, pri vonkajsej rolete je mozne prerobit rucne ovladanie na motoricka. odporuca sa pouzitie osemhranneho oceloveho hriadela s priemerom 40 mm so spojovacim svom von, pretoze hriadel s vnutornym svom sa moze v kombinacii s motorom pohybovat velmi hlasno. vyhodne su aj motory s integrovanym radiovym dialkovym ovladanim. tym odpadne privod elektrickeho prudu v interieri.
ramt

od fulol » Pia 27. Nov 2020 15:22:37

Super, dakujem ti velmi ramt za odpoved, si ma potesil takouto spravou, lebo by sme si to chceli prerobit. Snad to zvladnem aj sam.
Obrázok užívateľa
fulol

od ramt » Pon 30. Nov 2020 14:01:46

nooo tak v tom pripade drzim palce, aby sa ti to podarilo. co sa tyka mna, tak ja by som to sam nevedel spravit, ale ak sa do takychto motorickych veci vyznas, tak drzim palce, nech to dobre dopadne 8-) :Up: daj kazdopadne vediet, ci sa ti to podarilo.
ramt

od pederman » Štv 03. Dec 2020 14:05:51

Lubyo!
Bol som v predajni Korion, ktorá sa nachádza v Bratislave. A super mi tam poradili, dobrú predajňu som si vybral. Bol tam v pohode týpek, ktorý mi presne vysvetlil ako celé to tienenie funguje a zároveň povedal, že Isotra je perfektná značka, že som si dobre vybral 8-) Aspoň som sa presvedčil o tom, že ste mi tu dobre poradili, keď mi to aj odborník povedal.
„Hlúpy človek sa učí na vlastných chybách, múdry človek sa učí na chybách druhých.“
Obrázok užívateľa
pederman

od klingac » Uto 08. Dec 2020 9:58:01

@hanbak v pohodičke, nemáš začo 8-) ;) A ako si dopadol? Bol si sa v niektorej predajni informovať?
klingac

od nicolas » Štv 10. Dec 2020 14:25:39

Caute, nam nacenili zaluzie na 2 100€ na 6 klasickych okien, je to normalna cena? Lebo nam to pride dost vela :shock: :o Kolko vas vysli zaluzie? Budem rad, ak mi aj viaceri odpisete, aby som si to vedel porovnat. Dik vopred.
nicolas

od dodik » Pon 14. Dec 2020 14:43:13

Nicolas a bavime sa o interierovych alebo exterierovych zaluziach?.. :?: :?: :?:
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

od nicolas » Str 16. Dec 2020 10:37:22

Jaaaj prepac, to najdolezitejsie som nenapisal, moja hlava derava. Ide o interierove zaluzie. Chceli sme aj vonkajsie ale v nasom pripade to uz moc realne nebolo, kedze to je o mnoho viacej penazi a nemozme si to teraz dovolit. Docasne teda chceme interierove a po case uvidime, ze ci nasetrime aj na nejake ine tienenie alebo budeme mat len toto. Pozerali sme so zenou, ze teraz su uz aj tie interierove krajsie, modernejsie. Len ta cena nas trochu zaskocila
nicolas

od dodik » Štv 17. Dec 2020 10:45:29

To je pravda, ze na interierove zaluzie to je aj dost penazi...A skusili ste aj nejakeho ineho dodavatela/predajcu?...Vyskusajte ked tak este niekoho ineho a budete vediet porovnat...Kedze my mame vonkajsie zaluzie, tak vobec ti neviem povedat, po kolko sa teraz pohybuju tieto vnutorne...Ale 350€ za jedno okno mi pride dost vela...
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť