Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od vejlon » Pia 18. Dec 2020 9:17:58

nicolas a to si si do ktorej firmy/predajni dal naceniť?? lebo to je ozaj dosť vysoká cena.
Obrázok užívateľa
vejlon

od nicolas » Pon 21. Dec 2020 16:49:22

Nie, zatial sme nikomu inemu nedavali nacenovat Dodik. Po sviatkoch sme sa dohodli, ze este nejake firmy oslovime a uvidime, ake daju oni ceny a potom snad nejaku vyberieme. Ak mas nejaky typ, tak sem s nim 8-)

Vejlon to tu radsej nebudem pisat, nechcem nikomu robit zle meno, takze si to necham pre seba.
nicolas

od dodik » Uto 29. Dec 2020 11:49:16

Kazdemu radim len tych predajcov, ktory ponukaju tienenie znacky Isotra a isto som to uz aj sem pisal...Ini neviem ake znacky ponukaju, ja som s tymito spokojni a preto radim len ich Nicolas...
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.
Obrázok užívateľa
dodik

od ketelka » Pon 04. Jan 2021 9:59:50

dodik - vies mi prosim ta napisat, od kedy robia? asi az od buduceho pondelka, ze? lebo v nasom okoli skoro vsetci zacinaju az 10.1., tak preto som z toho zmatena a chcela by som vediet, kedy oni zacinaju predavat tienenie, lebo uz chceme konecne nejake objednat. nechavali sme si to na novy rok a ako pozeram, tak sme moc dobre nespravili, kedze este aj ten lockdown je :? :cry:
Obrázok užívateľa
ketelka

od bojaro » Str 13. Jan 2021 11:30:42

Veľké fabriky ako Isotra podľa mňa normálne fungujú a vyrábajú. Musíš sa ketelka nakontaktovať len na predajcu, od ktorého chcete brať tienenie či pracujú alebo nie. Myslím si ale, že už všetci pomaly ale isto sa začínajú rozbiehať.
bojaro

od ketelka » Pon 18. Jan 2021 11:12:12

bojaro - dakujem ti za odpoved. dufam, ze budes mat pravdu. tento tyzden to chceme s manzelom uz pozistovat aby sme vedeli, na com sme a do kedy budeme musiet cakat. dakujem este raz, ked nieco zistim, tak sa ozvem ;)
Obrázok užívateľa
ketelka

od miloh » Uto 19. Jan 2021 10:18:49

už jednoznačne robia, takéto fabriky nemôžu len tak prestať vyrábať. Je možno pravda, že menej vyrábajú, keďže predajcovia nemôžu na plné obrátky predávať a poskytovať zákazníkom ich produkty ale isto aspoň na polovičný plyn idú 8-) Najlepšie ale spravíš, keď sa budeš kontaktovať priamo u predajcu, cez ktorého chceš tienenie objednať. Oni ti povedia, ako postupovať a či vôbec robia. Daj potom vedieť 8-)
miloh

od bojaro » Str 20. Jan 2021 11:56:05

Za máličko, veď keď niečo zistíš, tak nám to sem môžeš dať vedieť aby aj ostatní ľudia vedeli a mali najnovšie informácie.
bojaro

od ketelka » Štv 21. Jan 2021 13:24:29

miloh - ano, presne tak to chcem spravit, ze sa nakontaktujem priamo na predajcu a spytam sa, len furt mi do toho nieco pride. neskutocne vela prace mam teraz a ani neviem, kde mi hlava stoji :(

bojaro - isto dam vediet, ked zistim nieco :)
Obrázok užívateľa
ketelka

od miloh » Pon 25. Jan 2021 10:32:16

to verím, január je každý rok náročný, lebo sa po sviatkoch všetko rozbieha a teraz keď máme ešte takúto situáciu, tak je to o to náročnejšie. Veď si všetko povybavuj a potom v kľude to rieš, aby si sa na to vedela dobre sústrediť 8-)
miloh

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia