Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od erwinio » Štv 18. Feb 2021 9:17:17

este by som upozornil aj na to, ze rolety sa navijaju a preto hlavne pri interierovych maju ludia problemy s tym, ze sa im neda uplne otvorit okno, kedze na vrchu to zavadza. pri vonkajsich roletach to az tak nevadi ale aby ste s tym pocitali, som vam to tu radsej spomenul.
erwinio

od klavirnika » Pon 22. Feb 2021 10:36:22

uz sa tak aj stalo, minuly tyzden sme im to povedali a hned zareagovali, ako to spravia aby to bolo vsetko v poriadku. pevne teda dufam, ze nam to dobre spravia a ze potom, ked pridu chlapi, ktory nam to tienenie budu osadzat nebudu hresit na nich :D a co sa tyka znacky, tak ktoru odporucas autobusar? tu som videla vela krat spomenutu znacku Isotra, ta je dobra?

erwinio dakujeme za takuto poznamku, to som si nikdy neuvedomila ale ako si to napisal, tak chapem, co tym myslis. my ideme nastastie davat vonkajsie tienenie, takze nad tymto nemusime premyslat.
Obrázok užívateľa
klavirnika

od autobusar » Str 24. Feb 2021 10:19:18

@klavirnika nemyslim si, pokial su to sikovni majstri, ktory uz niekolko domov postavili tak musia vediet, co vsetko treba pripravit na vonkajsie tienenie. A ak by aj nie, tak dodatocne sa toto da uplne v pohode vyriesit. Drzim sa pravidla: pokial clovek chce, tak sa vsetko da! Co sa tyka vyrobcu, tak tu znacku ktoru si spomenula odporucam aj ja. Sam mam od nich tienenie a som spokojni s kvalitou. Maju dobre tienenie, to treba uznat :Up:
autobusar

od jodik » Štv 04. Mar 2021 9:40:53

autobusar daj nejaku fotku, ak máš 8-)
jodik

od klavirnika » Uto 09. Mar 2021 11:19:24

super autobusar, dakujem ti, ty si tak pozitivne naladeny, ze som normalne rada, ze som ta tu stretla. hned mam menej obav so vsetkeho :) fakt mas od nich aj ty tienenie? tak to som necakala :shock: :D jodik si uz tiez od teba pytal fotku a aj mna by potesilo, keby si nejaku pridal, aby som videl, ako ich tienenie vyzera.
Obrázok užívateľa
klavirnika

od kardior » Pon 15. Mar 2021 13:43:46

caute ludia, mozno trochu odbocim od temy, no snad vam to nebude vadit, nakolko som tuto temu nasiel medzi komunikovanymi a chcem sa opytat na prestresenie terasy. videl som, ze tu spominate jednu znacku a viem, ze oni vyrabaju aj pergoly. nenajde sa tu niekto, kto aj od nich pergolu ma? potreboval by som zopar info, dik
kardior

od jankajanka22 » Str 17. Mar 2021 10:29:30

Ahoj @kardior, trochu sa obavam tvojich otazok, ale kedze mame pergolu od Isotry tak ti pisem, aby si teda svoje otazky napisal a pevne dufam, ze ti budem vediet co najlepsie na ne odpovedat ;) :)
Svoju rodinu si nevyberáte. Tá je Božím darom pre vás, rovnako tak ako ste vy pre ňu.
Obrázok užívateľa
jankajanka22

od kardior » Pon 22. Mar 2021 10:04:46

dakujem Janka, ze si napisala, som velmi rad, ze tu mam s kym diskutovat. v prvom rade sa chcem spytat, ci mate lamelovu alebo latkovu pergolu?
kardior

od benrix » Uto 23. Mar 2021 10:47:01

kardior my ideme tento rok tiez kupovat pergolu, tak sa sem pripnem, aby som aj ja vedel, kto ponuka najkvalitnejsie 8-) zatial co som pozeral, tak ma ocarili tie lamelove, latkove sa mi nejako nepozdavaju, toho sa trochu obavam, ze to bude casto spinave a ze to az tak dobre netieni ako lamely. ci ty mas iny nazor na to?
Obrázok užívateľa
benrix

od jankajanka22 » Str 24. Mar 2021 9:48:53

Zatial zacinas lahkymi otazkami @kardior, nech ti to tak aj nadalej ostane :lol: Mame lamelovu pergolu. Pozerali sme aj latkove ale potom sme sa s drahym zhodli na lamelovej, ta sa nam viac aj dizajnovo pacila a co sme pozerali aj po internete, tak vacsinou ludia maju lamelove pergoly.
Svoju rodinu si nevyberáte. Tá je Božím darom pre vás, rovnako tak ako ste vy pre ňu.
Obrázok užívateľa
jankajanka22

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť