Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od niria » Pon 28. Jún 2021 13:47:03

presne toto som mu magdina hovorila ale on si furt ide to svoje a uz zacinam mat z neho vlasy sedive :roll: asi ho posadim za pocitac a dam mu precitat tuto diskusiu aby pochopil, ze vsetci uz v dnesnej dobe riesia len elektricke ovladanie!! dakujem ti, ze si napisala ;)
niria

od jume » Uto 29. Jún 2021 9:18:23

ci sa nam to paci alebo nie, elektricke ovladanie a smart zariadenia nas ovplyvnuju uz aj v takychto veciach. ale dobre, ja som rad. mozes si pustit pracku, ked nie si doma, nechat si povysavat byt alebo umyt riad a ked prides domov, uz mas vsetko hotove. tiez aj toto elektricke ovladanie. nie si doma, vidis, ze slnko prazi ako besne, tak zastries, nastavis si, kedy rano sa ti maju otvorit a tak dalej.
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od bezka » Str 30. Jún 2021 9:41:16

@jume tak to máš pravdu, že nás to ovplyvňuje! Je to super prísť domov a mať všetko hotové a takisto je to aj s tienením. Keď cez deň páli vonku slnko a človek príde domov a tam ešte väčšie teplo, tak tečie z neho dvojnásobne. Presne ako hovoríš, ráno si zastrieš a nastavíš kedy sa majú vystrieť a je to! :D :D
Obrázok užívateľa
bezka

od magdina » Štv 01. Júl 2021 9:04:43

niria nemas zaco, tak mu skus dat precitat, co tu ludia pisu, snad pochopi, ze elektricke ovladanie je lepsie a modernejsie. potom daj vediet ako si u neho pochodila ;) ;)
magdina

od niria » Uto 06. Júl 2021 9:39:06

aj som to tak spravila magdina, vcera kedze mal volno a boli sem obidvaja spolu doma, tak som ho sem posadila a pekne si precital vsetko, co tu ludia pisu. konecne priznal, ze bude lepsie, ked dame to elektricke ovladanie, az mi srdiecko podskocilo, ked to povedal a priznal, ze som mala pravdu. povedzme si narovinu, to sa od chlapov casto nestava, ze si priznaju, ze nemali pravdu :D :lol:
niria

od magdina » Štv 08. Júl 2021 9:53:41

vidis, dobre si spravila, ze si mu tuto nasu konverzaciu dala precitat, oplatilo sa ti to :D :) ojoooj, o tom by som ti veru vedela pisat, ten moj si to veru veeeelmi tazko priznava, ked mam v niecom ja pravdu a nie on! a idete ich hned aj objednavat? vy ste rozhodnuty pre znacku Isotra, ci to sa mi pletie zase s niekym inym?
magdina

od niria » Pon 12. Júl 2021 11:18:18

my sme sa este ku znacke nedostali, nakolko sme sa najprv potrebovali zhodnut na tom istom a teraz ked uz sme, tak ideme riesit znacku. ked si ich uz nacrtla, oni maju dobre a kvalitne tienenie?
niria

od domidomika » Uto 13. Júl 2021 14:14:36

@niria dovolim si pridat sa do tejto debaty, nakolko aj my mame tienenie Isotra a po rokoch pouzivania mozem zhodnotit, ze maju kvalitne tienenie, ktore sa len tak lahko nepokazi. maju mnoho roznych tieneni v ponuke, vies si vybrat ci chces manualne alebo elektricke ovladanie (ale to pozeram, ze ste uz dohodnuty), potom si mozes vybrat farbu, tvar, fakt maju siroky vyber, treba ich ist aj osobne pozriet a presvedcis sa o tom aj sama.
domidomika

od dumbo » Štv 15. Júl 2021 11:08:06

ludze a je ich možné aj niekde reálne na živo vidieť?? majú nejaký showroom?
Obrázok užívateľa
dumbo

od domidomika » Pia 16. Júl 2021 11:11:45

@dumbo posielam ti hned link na predajcov, aby si to nemusel hladat: https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner. vyhladaj si takeho, ktoreho mas najblizsie a u nich je mozne, ze tienenie budes vidiet aj na zivo, ze budu mat nejake tie vzorky na predajni. oni konkretne svoj showroom nemaju, nakolko oni tienenie vyrabaju a predavaju ich prostrednictvom ich predajcov.
domidomika

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu