Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od dumbo » Uto 20. Júl 2021 14:26:40

diky za priamu odpoved, nemusim sa k tomu dopatravat. myslel som, ze su aj predajcovia, ze maju aj predajne. ale dobre, pokial je moznosti si to aspon takto pozriet. nasiel som si na tej stranke viacero predajcov, tak sa pojdem pozriet, co mi vedia ponuknut.
Obrázok užívateľa
dumbo

od domidomika » Pon 26. Júl 2021 10:56:08

@dumbo v pohode, viem ake to je, ked niekto len nieco okrajovo spomenie a ty sa potom musis dopatravat, aby si nasiel, co potrebujes. tak som ti to radsej takto priamo a mas to poruke, ked sa k tomu aj budes potrebovat nahodou vratit. co presne hladas? chces davat zaluzie alebo teda rolety von alebo dovnutra?
domidomika

od niria » Str 28. Júl 2021 11:33:29

dokonca aj mojmu drahemu spominal v praci kolega tuto znacku. vyzera, ze bude jedna z tych popularnejsich. tak sa pozrieme aj my na ich ponuku. to bude zase rozhodovania pri vybere farby. a osobne si viem teda kde pozriet ponuku? nepostrehla som, ze by mali niekde predajnu. ci to maju tiez riesene cez predajcov, ako to casto byva? mari sa mi, ze uz sme nieco takto kupovali, ze sme boli u predajcu a nie priamo vo firme.
niria

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu