Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

od irca36 » Štv 20. Sep 2018 10:55:30

ahojte ;) ;) je fajn, ze tu je rozbehnuta debata na temu "co na okna" lebo teraz momentalne taku dilemu riesim :/ avsak moja dilema je este komplikovanejsia, kedze byvame v byte a vonkajsie rolety (ktore sa mi velmi pacia) su out :/ vnutorne zaluzie nechcem, lebo to sa mi nepaci a co teda by ste mi odporucili ako tieniacu techniky na okna do bytu?? teraz radte, prosim! fakt neviem, co by dobre vyzeralo a taktiez aj plnilo ucel, som zufala :/:/:/
Obrázok užívateľa
irca36

od taxka » Pia 21. Sep 2018 14:15:56

nebuď zúfala a hlavne hore hlavu ;) ..aj ja bývam v byte a tienenie som si dokázala nájsť a dovolím si tvrdiť, že aj veľmi pekné ;) ..a inak aj mne sa vonkajšie rolety veľmi páčili ale máme smolu, keďže bývame len v bytoch :lol: ...spomínaš, že žalúzie nechceš a čo tak vnútorné rolety alebo plissé rolety?...to si už pozerala?...
taxka

od irca36 » Pon 24. Sep 2018 11:59:11

snazim sa mat taxka ale niekedy to je tazke :/:/:/ vidis, to som este nepozerala. idem na to :) ty mas ake tienenie? tiez vonkajsie rolety alebo plisse?
Obrázok užívateľa
irca36

od slivka15 » Uto 25. Sep 2018 6:56:26

@simpson oooha, tak som si dobre tipla ;) :) A kdeže ste boli? Pochváľ sa ;) :) Jooj aj ja by som hneď išla! My sme tento rok nikde neboli, keďže sú iné výdavky a dovolenka by sa nám nezmestila do rozpočtu ale je to riadne cítiť, že len stále robíme a neoddychujeme :( Už nech je budúci rok a ideme aj my sa niekde vyvaliť :lol: Budúci týždeň by nám mali prísť, tak potom ti pridám fotku a všetko napíšem, okey? :)
Obrázok užívateľa
slivka15

od taxka » Pia 28. Sep 2018 9:11:14

irca vonkajšie žalúzie nemám, keďže ako som ti písala, tak tiež bývam v byte...ale ty si sa chcela asi spýtať na tie vnútorné rolety, že?...tak aj na to ti odpoviem, že ani také nemám...dala som si tie plissé roletky, lebo tie sa mi o mnoho viacej páčili a vlastne stále sa mi aj veľmi páčia ;) :) ...mám to aspoň také utúlne v mojom bytíku ;)
taxka

od mordzou » Štv 11. Okt 2018 12:31:06

ahojte

v dnesnej dobe je najlepsie dat na okna vonkajsie rolety, lebo maju aj bezpecnostny charakter. ja idem este len stavat dom ale uz v projekte budem mat zaznacene vonkajsie rolety. ine tienenie nechcem!
mordzou

od vlastos » Pon 15. Okt 2018 13:57:06

mordzou my tiez ideme este len stavat ale do projektu sme si nedavali nic, kedze sme nevedeli, co bude o rok ci dva trendy. mozno dovtedy vymyslia este nieco ine a lepsie!
vlastos

od fukot » Uto 16. Okt 2018 12:56:30

mordzou píše:ahojte

v dnesnej dobe je najlepsie dat na okna vonkajsie rolety, lebo maju aj bezpecnostny charakter. ja idem este len stavat dom ale uz v projekte budem mat zaznacene vonkajsie rolety. ine tienenie nechcem!

len počkaj, aby si si to dovtedy ešte nerozmyslel :lol: :D ako v jednom máš pravdu, že tie vonkajšie rolety slúžia aj ako bezpečnosť ale zase niektorým sa takéto rolety nehodia alebo nemajú na to peniaze. my momentálne prestavujeme dom a rozmýšľame buď rolety alebo žalúzie ale vnútorné! keďže vonkajšie by nám nemali ako namontovať a aj bývame v takej lokalite, kde sa moc nebojíme. no uvidíme, čo vymyslíme. no bol by som rád, keby mi niekto poradil nejakú dobrú firmu na montáž tienenia. nevieš aj ty náhodou o nejakej?
fukot

od irca36 » Štv 25. Okt 2018 10:08:17

ano taxka, tie som mala na mysli ale ako som v rychlosti pisala, tak som sa sekla. no som rada, ze sme sa pochopili :):) plisse rolety mate? tie ako cenovo vychadzaju? su lacnejsie ako vnutorne zaluzie alebo rolety? ktora znacka plisse rolety vyraba? kde by som si ich mohla pozriet?
Obrázok užívateľa
irca36

od mordzou » Pia 26. Okt 2018 18:36:11

vlastos

to mas pravdu, ze dovtedy este moze byt hocico ale tak aspon zatial ste si mohli dat do projektu vonkajsie rolety a potom keby prisla nejaka nova vychytavka, tak by ste to zmenili. no osobne si myslim, ze uz nevymyslia nic, kedze uz to, ze rolety sa ovladaju cez mobil je aj teraz. no stale su to rolety! ale je to na vas, vy musite vediet, co chcete!

fukot

mozno rozmyslime ale teraz sme nastaveny takto a zatial to neplanujeme menit. neviem sice v ktorej lokalite byvas ale ja idem kupovat rolety znacky Isotra a oni maju dost vela predajcov po celom slovensku. takze konkretneho predajcu ti neviem povedat, lebo nasho budes mat asi dost daleko ale ak budes mat zaujem o ich vyrobky, tak si pozri najblizsieho predajcu a chod sa popytat. zatial ti viem len toto poradit.
mordzou

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia