Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

od irca36 » Štv 20. Sep 2018 10:55:30

ahojte ;) ;) je fajn, ze tu je rozbehnuta debata na temu "co na okna" lebo teraz momentalne taku dilemu riesim :/ avsak moja dilema je este komplikovanejsia, kedze byvame v byte a vonkajsie rolety (ktore sa mi velmi pacia) su out :/ vnutorne zaluzie nechcem, lebo to sa mi nepaci a co teda by ste mi odporucili ako tieniacu techniky na okna do bytu?? teraz radte, prosim! fakt neviem, co by dobre vyzeralo a taktiez aj plnilo ucel, som zufala :/:/:/
Obrázok užívateľa
irca36

od taxka » Pia 21. Sep 2018 14:15:56

nebuď zúfala a hlavne hore hlavu ;) ..aj ja bývam v byte a tienenie som si dokázala nájsť a dovolím si tvrdiť, že aj veľmi pekné ;) ..a inak aj mne sa vonkajšie rolety veľmi páčili ale máme smolu, keďže bývame len v bytoch :lol: ...spomínaš, že žalúzie nechceš a čo tak vnútorné rolety alebo plissé rolety?...to si už pozerala?...
taxka

od irca36 » Pon 24. Sep 2018 11:59:11

snazim sa mat taxka ale niekedy to je tazke :/:/:/ vidis, to som este nepozerala. idem na to :) ty mas ake tienenie? tiez vonkajsie rolety alebo plisse?
Obrázok užívateľa
irca36

od slivka15 » Uto 25. Sep 2018 6:56:26

@simpson oooha, tak som si dobre tipla ;) :) A kdeže ste boli? Pochváľ sa ;) :) Jooj aj ja by som hneď išla! My sme tento rok nikde neboli, keďže sú iné výdavky a dovolenka by sa nám nezmestila do rozpočtu ale je to riadne cítiť, že len stále robíme a neoddychujeme :( Už nech je budúci rok a ideme aj my sa niekde vyvaliť :lol: Budúci týždeň by nám mali prísť, tak potom ti pridám fotku a všetko napíšem, okey? :)
Obrázok užívateľa
slivka15

od taxka » Pia 28. Sep 2018 9:11:14

irca vonkajšie žalúzie nemám, keďže ako som ti písala, tak tiež bývam v byte...ale ty si sa chcela asi spýtať na tie vnútorné rolety, že?...tak aj na to ti odpoviem, že ani také nemám...dala som si tie plissé roletky, lebo tie sa mi o mnoho viacej páčili a vlastne stále sa mi aj veľmi páčia ;) :) ...mám to aspoň také utúlne v mojom bytíku ;)
taxka

od mordzou » Štv 11. Okt 2018 12:31:06

ahojte

v dnesnej dobe je najlepsie dat na okna vonkajsie rolety, lebo maju aj bezpecnostny charakter. ja idem este len stavat dom ale uz v projekte budem mat zaznacene vonkajsie rolety. ine tienenie nechcem!
mordzou

od vlastos » Pon 15. Okt 2018 13:57:06

mordzou my tiez ideme este len stavat ale do projektu sme si nedavali nic, kedze sme nevedeli, co bude o rok ci dva trendy. mozno dovtedy vymyslia este nieco ine a lepsie!
vlastos

od fukot » Uto 16. Okt 2018 12:56:30

mordzou píše:ahojte

v dnesnej dobe je najlepsie dat na okna vonkajsie rolety, lebo maju aj bezpecnostny charakter. ja idem este len stavat dom ale uz v projekte budem mat zaznacene vonkajsie rolety. ine tienenie nechcem!

len počkaj, aby si si to dovtedy ešte nerozmyslel :lol: :D ako v jednom máš pravdu, že tie vonkajšie rolety slúžia aj ako bezpečnosť ale zase niektorým sa takéto rolety nehodia alebo nemajú na to peniaze. my momentálne prestavujeme dom a rozmýšľame buď rolety alebo žalúzie ale vnútorné! keďže vonkajšie by nám nemali ako namontovať a aj bývame v takej lokalite, kde sa moc nebojíme. no uvidíme, čo vymyslíme. no bol by som rád, keby mi niekto poradil nejakú dobrú firmu na montáž tienenia. nevieš aj ty náhodou o nejakej?
fukot

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť