Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

od vlastos » Pon 05. Nov 2018 14:06:15

mordzou no mohli ale nespravili sme tak a uz mame vybavene aj stavebne povolenie, takze uz to nemame ako zmenit. ale ved to nie je vobec problem, to mozem aj majstrom povedat, aby mi spravili predpripravu. mam velmi dobrych majstrov, takze tohto sa vobec nebojim! mne staci aj ovladacom ovladat rolety, nepotrebujem to mat sparovane cez mobil
vlastos

od bimo » Uto 06. Nov 2018 9:20:49

a tak nejaka ta zmena stavby pred dokoncenim sa da spravit stale. cvo sa tyka toho parovania, mne to pride take zbytocne, no pre niekoho to je dobra vychytavka a nemusi hladat ovladac
Obrázok užívateľa
bimo

od martulina » Uto 13. Nov 2018 13:20:47

bimo píše:a tak nejaka ta zmena stavby pred dokoncenim sa da spravit stale. cvo sa tyka toho parovania, mne to pride take zbytocne, no pre niekoho to je dobra vychytavka a nemusi hladat ovladac

je to tak ako si napisal, vzdy sa da s tym cosi robit, ked clovek chce! a s tym sparovanim je to tiez pravda, lenze treba pocitat aj s tym, ze taka technologia uz stoji zase o nieco viacej. elektricky ovladac uz nie je uplne top, takze aj jeho cena trochu klesla no sparovanie s mobilom, to je teraz taka vychytavka, ze firmy si nechaju za nu aj zaplatit!
Obrázok užívateľa
martulina

od mordzou » Štv 15. Nov 2018 16:28:11

vlastos

jaaaj, tak potom som nic nepovedal. to by si spravil blbost, keby si isiel teraz nieco take riesit. ved to je vlastne pri kolaudacii aj tak jedno. to je super, ze mas dobrych majstrov. tak potom daj vediet ako pokracujete, ok?
mordzou

od erik.mo » Pon 19. Nov 2018 13:41:34

Nazdar vsetci! Chcel som sa spytat, ci mate niekto realne doma taketo okna, ktore su trojsklo a medzi nimi su zaluzie (vid. foto). Ak ano, vedeli by ste mi napisat skusenosti? Dal som si robit cenovu ponuku a je pravda, ze taketo okna su o dost drahsie a preto by som rad zistil, ci sa vobec do toho oplati ist. Vdaka za vsetky nazory!
Prílohy
2018-11-19_123953.png
Obrázok užívateľa
erik.mo

od draco » Uto 20. Nov 2018 10:46:04

Erik v prvom rade ti chcem napísať, že si spravil dobre, že už máš cenovú ponuku. Lebo hneď ako som zbadal fotku som ti chcel písať, že takéto okná s vnútornými žalúziami sú poriadne drahé :| My sme ich tiež veľmi chceli ale po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli tak, že sme objednali klasické okná a radšej sme si dali namontovať vonkajšie žalúzie Isotra. Všetci naokolo nám vraveli, že to tak bude lepšie. Lebo že keď sa ti tie žalúzie v oknách pokazia, tak budeš musieť celé okno vymeniť a takto keď sa mi vonku so žalúziami niečo stane, tak len tie dám opraviť a okno budem mať stále vcelku. A je na to niečo pravdy! A druha vec je taká, že týmto sme aj čosi ušetrili. Ale už ty vieš, či si to môžeš dovoliť alebo nie. Rozhodnutie je už na tebe!
draco

od erik.mo » Štv 22. Nov 2018 13:26:48

Ved prave kvoli tomu som sa na vas obratil, lebo aj ja som cosi take pocul, ze ked sa pokazia, tak je v cudu uz cele okno :| :| Ty teda viac preferujes klasicke okna a k tomu zaluzie? A ked citam, ze ste dali vonkajsie zaluzie, preco si sa rozhodol pre zaluzie a nie pre rolety? Ved rolety su lepsie, nie? :?:
Obrázok užívateľa
erik.mo

od vlastos » Štv 22. Nov 2018 14:25:47

mordzou presne ako si napisal, bola by to riadna blbost! samoska, dam ti vediet. zatial ti ale nemam co pisat, kedze pokazie sa nam pokazilo a dost nas to brdzi pri praci:-/
vlastos

od draco » Str 28. Nov 2018 12:31:12

Erik áno, dá sa povedať, že som zástancom skôr tej varianty! Máš to aj potom jednoduchšie ale tak nechcem ťa v žiadnom prípade nejako prehovárať. Rozhodol som sa pre žalúzie preto, lebo žalúzie si vieš lepšie naklápať a aj preto, lebo sa manželke viacej páčili :) Či sú lepšie rolety alebo žalúzie to neviem, no myslím si, že sú prevažne na rovnakej úrovni!
draco

od bednar » Uto 04. Dec 2018 12:21:16

V podstate majú skoro rovnaké výhody aj žalúzie aj rolety. Skôr treba dbať na výrobcu, lebo nie každý vyrába kvalitné žalúzie a rolety! Na to si treba dať fakt pozor!
bednar

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia