Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

od robertus » Str 05. Dec 2018 13:23:06

@bednar a v čom konkrétne si treba dať pozor?
robertus

od erik.mo » Štv 06. Dec 2018 21:57:01

Mna by si ani neprehovoril. Keby som mal v niecom jasno, tak si idem za svojim a nikto by ma na nic ine neukecal! Lenze v tomto som si sam nevedel dat rady a preto som sa obratil na vas. Okey, budem teda aj ja radsej riesit but exterierove zaluzie alebo rolety. O tom sa poradim tiez s polovickou aby aj ona povedala, co sa jej viacej paci. A mozes mi poradit este nejaku dobru znacku tienenia?
Obrázok užívateľa
erik.mo

od bednar » Pon 10. Dec 2018 16:09:15

No v tom robertus, či sú kvalitne a dobre vyrobené. Treba sa najviac poinformovať od ľudí, ktorí majú skúsenosť s danou značkou, čo na ne hovoria a aké majú skúsenosti. Ja som to tak spravil a som nadmieru spoko. Vieš, aby si zbytočne nezaplatil veľa peňazí za nejaký šmejd. Lebo v dnešnej dobe ti čokoľvek ľudia predajú len aby oni zarobili a je im jedno, či tebe budú žalúzie fungovať 2 roky alebo 25 rokov! Isto chápeš, na čo narážam, že? Nemusím ti to už asi podrobnejšie opisovať.
bednar

od alliano » Str 12. Dec 2018 11:05:51

ERIK.MO:
ZNACIEK JE KOPU, TREBA SI POZRIET NA INTERNETE ALE JA SOM DOBRE OHLASY POCUL NA ZNACKU ISOTRA. VIACERI KAMOSI MAJU ROLETY A AJ ZALUZIE OD NICH A VYHOVUJU IM. ZATIAL SA NESTAZOVALI, ZE BY SA NIECO POKAZILO ALEBO BY MALI NEJAKY INY PROBLEM. A TO VIEM, ZE JEDEN Z NICH MA ZALUZIE VYSE 10 ROKOV A STALE MU DRZIA POKOPE. AJ MY ASI BUDEME OD NICH BRAT, NO MY CHCEME EXTERIEROVE.
alliano

od erik.mo » Štv 13. Dec 2018 17:48:25

Viem, ze ich je vela a preto som sa opytal, ktora je dobra. Lebo na internete su aj tie menej kvalitne a tie nechcem. Dobre vediet, ze tito maju kvalitne. Dik za spravu a radu
Obrázok užívateľa
erik.mo

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia