Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

od vjt000 » Pia 11. Jan 2019 13:38:36

speko oni maju uz predajcov aj na slovensku?
Obrázok užívateľa
vjt000

od špeko » Pia 11. Jan 2019 16:08:29

@vjt000...jasne, ze maju predajcov na slovensku a dokonca viacej...idem ti zoscreenovat z ich stranky kde vsade sa nachadzaju, oki?...trochu ti pomozem...ach ale neviem ako to spravit:-/..musel by som vela snimok spravit, tak ti sem pridavam iba jednu a uz na zaklade nej si budes vediet ostatne vsetko pozriet....nie je to nic komplikovane, ale to isto vies...ved pocitac uz ovlada snad skoro kazdy!..
Prílohy
2019-01-11_150712.png
Najlepsi den na odpustanie je vcerajsok.
Obrázok užívateľa
špeko

od vjt000 » Pon 14. Jan 2019 12:31:19

speko toto mi uplne staci, dakujem ti za ochotu. ja si to podrobne uz vsetko pozriem, ved nie som zase ziadny antitalent :D :D :D
Obrázok užívateľa
vjt000

od špeko » Štv 17. Jan 2019 11:29:15

@vjt000...to by som si o tebe ani nedovolil tvrdit...ved ta ani poriadne nepoznam a ludi, ktorych nepoznam tak nesudim!...ved ak by si mal este nejaky problem, tak sa kludne mozes na mna obratit...rad poradim...
Obrázok užívateľa
špeko

od erik.mo » Pia 18. Jan 2019 13:47:26

Ved ale sam si sa mi ponukol, ze mi najdes predajnu, kde tienenie znacky Isotra maju. Tak sa teraz nestazuj, ze som ta zaskocil :lol: :lol: :lol: No vidim, ze si si s tym aj napriek tomu poradil. Dakujem za presnu adresu. Idem kuk, kde sa to nachadza lebo takto z hlavy si to neviem vybavit. Potom ti dam vediet, ako som dopadol. Snad nezabudnem :lol: :D
Obrázok užívateľa
erik.mo

od alliano » Pon 21. Jan 2019 9:51:20

ERIK.MO:
Jasne, ponukol, ja viem. To len tak trochu zo srandy :D :lol: Ja si so vsetkym poradim, o mne netreba pochybovat :lol: :lol: :lol: :lol: Okey, ved ked zabudnes, tak nevadi. Mne staci to, ze som ti poradil a ako sa rozhodnes, je uz na tebe.
alliano

od vjt000 » Str 23. Jan 2019 15:49:35

speko mas dobru zasadu :Up: :Up: :Up: ak by sa mi nejaky naskytol, tak sa isto obratim na teba lebo v tejto oblasti mi nema kto iny poradit. v okoli nemam ziadneho odbornika na tieniacu techniku. no zatial vsetkemu rozumiem a vsetko som nasiel na ich webovej stranke. maju ju super spracovanu 8-) :Up:
Obrázok užívateľa
vjt000

od špeko » Str 30. Jan 2019 11:40:55

@vjt000...ani ja sa nepovazujem za odbornika, ale kedze som si tymto vsetkym presiel, tak uz viem lepsie poradit...no ja som zase mal vyhodu v tom, ze mnohi moji kamarati stavali baraky, tak som vela informacii mal od nich a tak sme si vsetko medzi sebou posuvali..hej, to mas pravdu, ze vsetko podstatne tam maju napisane..ved oni su len vyrobcovia a aj tak budes musiet zajst k nejakemu ich predajcovi a tam sa poinformovat..ono to len komplikovane vyzera ale vobec to nie je komplikovane!...
Obrázok užívateľa
špeko

od erik.mo » Štv 31. Jan 2019 16:33:20

Jaaaj, tak potom v pohodicke. Ako keby som nic nepovedal :) :D Okey ale neboj, ozvem sa. Pridem ti napisat ako to vsetko dopadlo aby si vedel :D :D
Obrázok užívateľa
erik.mo

od luciaka » Štv 07. Feb 2019 12:22:17

caute ;) malokedy zavitam na taketo fora ale teraz si nevieme dat rady a preto som sa rozhodla napisat. v tom, ci rolety alebo zaluzie uz mame jasno, chceme rolety. horsie je, ze sa nevieme rozhodnut, ci ich riesit cez Slovaktual (nemam zistene aku znacku predavaju) alebo skor cez Isotru, ktora je viacej znama a ktora sa sustreduje v prvom rade na vyrobu tieniacej techniky. co by ste poradili?
luciaka

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia