Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Co na okna? - Rolety alebo zaluzie?

od tamica » Pon 18. Feb 2019 12:02:39

luciaka píše:caute ;) malokedy zavitam na taketo fora ale teraz si nevieme dat rady a preto som sa rozhodla napisat. v tom, ci rolety alebo zaluzie uz mame jasno, chceme rolety. horsie je, ze sa nevieme rozhodnut, ci ich riesit cez Slovaktual (nemam zistene aku znacku predavaju) alebo skor cez Isotru, ktora je viacej znama a ktora sa sustreduje v prvom rade na vyrobu tieniacej techniky. co by ste poradili?

Ale veď Slovaktual vyrába len okná, nie? :shock: Ešte som nepočula o tom, že by dodávali aj žalúzie či rolety. Hm, asi som niečo prespala :lol: :D No čo sa týka môjho názoru, tak ti skôr odporúčam tú druhú firmu. Oni sa predsa v prvom rade sústreďujú len na výrobu tieniacej techniky a nič iné neriešia, takže je pravdepodobné, že budú mať o mnoho kvalitnejšie tieto veci! No ako moja mama vždy vravievala - "sto ľudí, sto chutí". Rozhodnúť sa musíš sama!
Obrázok užívateľa
tamica

od klejro » Pia 22. Feb 2019 8:45:10

tamica ponúkajú aj oni tieniacu techniku, počul som o tom... ale či ide aj o kvalitu, to už neviem, keďže nepoznám nikoho, kto by mal od nich... známejšia a aj lepšia firma je isotra, to je jasné... no rozhodnúť sa musí sama... nemôžme predsa nikoho do ničoho nútiť... treba si len pozisťovať feedbacky od iných ľudí a potom na základe seba sa rozhodnúť... to je môj názor a tak to praktizujem aj ja, keďže momentálne staviam dom a vo veľa veciach potrebujem poradiť...
klejro

od tamica » Štv 14. Mar 2019 15:14:44

klejro píše:tamica ponúkajú aj oni tieniacu techniku, počul som o tom... ale či ide aj o kvalitu, to už neviem, keďže nepoznám nikoho, kto by mal od nich... známejšia a aj lepšia firma je isotra, to je jasné... no rozhodnúť sa musí sama... nemôžme predsa nikoho do ničoho nútiť... treba si len pozisťovať feedbacky od iných ľudí a potom na základe seba sa rozhodnúť... to je môj názor a tak to praktizujem aj ja, keďže momentálne staviam dom a vo veľa veciach potrebujem poradiť...

Aha, tak potom som ticho. O tom som fakt nevedela! :o Veď áno, to máš pravdu. Nikomu nejdem nič nútiť. Tiež som napísala len svoju skúsenosti (feedback). Uvidíme, pre koho sa napokon rozhodneme. A vôbec, či nám to sem napíše.
Obrázok užívateľa
tamica

od vjt000 » Uto 19. Mar 2019 11:25:26

speko tak to si mal riadnu vyhodu, ze si sa mal na koho obratit. to velmi pomoze! ved presne to som si povedal, ze ked si uz vyberiem, tak zajdem do firmy a oni uz vsetko za mna vybavia. a tak aj bolo. uz to mam vsetko zajednane a uz len cakam, kedy mi to budu moct prist namontovat. celkom rychlo sa to vsetko postihalo. az som bol prekvapeny.
Obrázok užívateľa
vjt000

od stanilka » Štv 21. Mar 2019 8:31:53

Ahojte, ma prosim Vas niekto skusenosti s vonkajsimi zaluziami a ich spravanim sa pri vetre? Uvazujem nad zaluziami s lamelami v tvare Z so sirkou 90 mm. Vedene budu v bocnych vodiacich listach, ale aj tak mi strach z pripadneho hluku pri vetre neda spavat.

Dakujem za akukolvek radu.
stanilka

od marionaut » Pia 22. Mar 2019 11:57:51

čo sa týka vonkajších žalúzií tak moja skúsenosť je pozitívna. v porovnaní s vnútornými lepšie tienia a hlavne v lete neprepúšťajú toľko tepla. čo sa týka vetra tak s tým problém nemá, keďže žalúzie sú kvalitné a dobre uchytené. máš už aj konkrétne vybraté? ak áno, akú značku? sorry hneď za takú priamu otázku ale mňa stále zaujímajú aj takéto veci.
marionaut

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť