Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od rodman » Uto 07. Aug 2018 13:59:14

kolminusa, tak to sme si mohli domysliet, ze budes mat od nich vetraciu jednotku :) :D a oni hovoris, ze vedia zabezpecit aj montaz? to je fajn! kolko vas to cez nich vsetko vyslo? a mas aj nejake fotky z montaze?? ak ano, mohla by si pridat ;)
rodman

od kolminusa » Pia 10. Aug 2018 9:23:08

@rodman veru mohli, aj som sa cudovala, ze taku otazku ste mi polozili, kedze tato tema je vyslovene o tejto firme. ale tak nevadi :lol: :lol: ano, vedia zabezpecit aj montaz cez tretiu osobu, ako som ti tu uz napisala. nemaju s tym problem! co sa tyka ceny, tak nas to vsetko vyslo cca 6 000€. fotky? fuha, tak tie budem musiet pozriet v pc. ale jednoznacne nejake najdem, kedze moj manzel si nieco fotil. spytam sa jeho a potom ti ich sem pridam ked ich najdem, oki?
Obrázok užívateľa
kolminusa

od Kuric20 » Štv 16. Aug 2018 10:45:43

bezka píše:Pekný deň, taktiež by som rada zistila čosi o tejto firme. S manželom sa akurát rozhodujeme od koho kúpiť vetraciu jednotku a taktiež kto nám to všetko namontuje. Tak píšte skúsenosti, prosím :!: :!:

ahoj, rad ti poradim ale trochu sa zamyslam nad tym, preco tieto veci riesis ty a nie tvoj manzel? tvoj muz tu nema konto? nemam problem ti poradit, kedze vetranie s rekuperaciou v dome mame. mohla by si napisat otazky, co ta konkretne zaujima? lepsie sa nam tak bude diskutovat, ked budem vediet co vies a co potrebujes zistit!
Kuric20

od bezka » Pia 17. Aug 2018 12:00:42

@Kuric20 v prvom rade sa ti chcem poďakovať, že si mi odpísal. V druhom rade ti chcem vysvetliť, prečo sa na tieto veci pýtam. Je to presne tak ako si napísal, môj muž tu nemá konto a kázal mi, aby som to tu zistila. Neboj, všetko s ním ale rozoberám a väčšinu vecí mi vždy on nakáže, čo tu mám napísať, lebo ja som total mimo čo sa tohto týka :D :D Chceli sme zistiť, od koho ľudia mávajú vetracie jednotky a podľa čoho sa rozhodovali. Vy ako si napísal ju už máte, tak by si mi mohol tieto otázky zodpovedať, hm??
Obrázok užívateľa
bezka

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť