Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od marcelitoss » Ned 22. Mar 2020 9:24:35

questman hej bol som. chodim skoro kazdy rok, aj minuly rok som bol a je to pravda, ze teraz bolo menej ludi, ale tak mne to nevadilo. videl som to co som chcel a odchadzal som z tade spokojni. vtedy ma ani len nenapadlo, ze situacia bude az takato vazna. ako kazdi si prajem, aby to cim skor skoncilo a vratili sme sa do normalneho zivota! no ja s wolfom normalne komunikujem cez e-mail alebo cez mobil, nakolko oni tiez nechodia do terenu a chrania sa!
Čím viac prekážok, tým väčšia radosť v cieli.
marcelitoss

od hrinko » Pon 23. Mar 2020 11:12:49

hjjj, videl som, že boli na výstave v Prahe. aj som chvíľkami rozmýšľal, že tiež pôjdem kuknúť ale potom mi manželka zakázala, lebo ona sledovala situácia v celom svete a už keď vedela, že corona je aj v Taliansku tak jej bolo jasné, že to zachvílu príde k nám. tak som radšej nešiel. no sledoval som všetko na ich fb a instagrame, pridávali veľa fotiek.
hrinko

od questman » Str 25. Mar 2020 13:14:52

marcelitoss píše:questman hej bol som. chodim skoro kazdy rok, aj minuly rok som bol a je to pravda, ze teraz bolo menej ludi, ale tak mne to nevadilo. videl som to co som chcel a odchadzal som z tade spokojni. vtedy ma ani len nenapadlo, ze situacia bude az takato vazna. ako kazdi si prajem, aby to cim skor skoncilo a vratili sme sa do normalneho zivota! no ja s wolfom normalne komunikujem cez e-mail alebo cez mobil, nakolko oni tiez nechodia do terenu a chrania sa!

Vsak jasne, to este nikto ani len netusil, ze to v takom mnozstve pride sem...ano?...tak to je super, ze sa tiez k tomu takto zodpovedne postavili...a co s nimi konkretne riesis?...rekuperaciu alebo nieco ine?...
questman

od miňan » Štv 26. Mar 2020 13:15:00

Na túto spoločnosti môžem len napísať, že sú perfektní! Vedia poradiť zákazníkovi, odporučiť mu dostačujúce tepelné čerpadlo a taktiež aj rekuperačnú jednotku. No ohľadom všetkých týchto vecí vedia fakt dobre poradiť. My sme boli spokojní, riešili sme s nimi TČ a rekuperáciu. Super nám poradili.
Obrázok užívateľa
miňan

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia