Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od ramt » Uto 07. Júl 2020 9:15:13

caves @romelo. v com su taky super? mozes mi napisat ohladom coho su lepsi ako ine firmy, produkty? po pravde moc nepoznam tuto znacku, je to pre mna taka novinka a rad by som to pozistoval, nakolko planujeme vystavbu noveho domu, ktory chceme aby bol nizkoenergeticky a rekuperaciu tam na milion percent chceme. diky za odpoved!
ramt

od hanabi » Štv 09. Júl 2020 11:20:08

@romelo už ti konečne môžem napísať, že riešime to s nimi a od nich budeme mať aj vetraciu jednotku. Ďakujem ti a dúfam, že všetko dobre dopadne 8-)
Obrázok užívateľa
hanabi

od pinocchhio » Uto 14. Júl 2020 8:41:03

Jasne hanabi, v tom pripade by sa to este dalo. Ak teda chces centralnu rekuperaciu, tak to ries a nezacni hlavne s omietkami! Ale ako pozeram na datum, ze sme si tu o tom pisali zaciatkom juna, tak uz to mozno mas aj vyriesene, ci? V akom si stadiu? Poriesil si tu rekuperaciu?
pinocchhio

od Romelo » Uto 21. Júl 2020 11:20:59

Ramt no napriklad tym, ze spolocnost Wolf dava svojim zakaznikom az 5 rocnu zaruku na produkty, to je jedna z najvacsich vyhod, preco by som odporucil riesit s nimi vetranie. A dalsie vyhody su dizajn, rozmery, hlucnost (ich produkty su velmi tiche), unikatny regulacny system, kde jednym ovladacim modulom (napr. v obyvacke) mozes ovladat ohrev vody, vykurovanie, solarny system a vetranie. A ich vsetky produkty su made in Germany, co hovori o prvotriednej kvalite!

Hanabi super, to si ma potesil. Isto to dopadne dobre! Ozvi sa, ked to budes mat hotove.
Obrázok užívateľa
Romelo

od ramt » Str 29. Júl 2020 8:45:43

@romelo a cenovo? nie su tie ich jednotky prilis drahe, ked su take kvalitne, moderne a neviem co este?
ramt

od hanabi » Pia 31. Júl 2020 11:19:42

@pinocchhio áno mám, veď som písal (síce som neoznačil teba alebo romela), no spomínal som tu, že sme sa s nimi dohodli a že cez ich montážnu firmu to riešime. Už mám rozvody aj všetko potrebné k tomu spravené a keď budeme mať omietky a tieto ostatné veci, tak nám prídu zapojiť jednotku. Ide to všetko podľa plánu 8-) :)
Obrázok užívateľa
hanabi

od pinocchhio » Pon 10. Aug 2020 9:33:32

Prepac hanabi, to som si vobec nevsimol, ze si pisal. Dolezite je to, ze to ide vsetko tak ako ste mali naplanovane. Potom pridaj aj nejake fotky, nech vidime ako to mas.
pinocchhio

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia