Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od rodman » Str 10. Okt 2018 19:29:34

kolminusa, to mi je jasne, ze vam to bolo uplne jedno akej farby su hadice. ved na tom vobec nezalezi! hlavne je to, ze je vsetko funkcne, no nie?
rodman

od mordzou » Štv 11. Okt 2018 12:27:16

ahojte

chcel by som sa opytat na vase skusenosti s rekuperaciou vzduchu v rodinnom dome, resp. s instalovanim rekuperacnych jendotiek. planujem RD a nechcem ho klimatizovat, rekuperacia mi pripada ako velmi vhodne riesenie na vymenu vzduchu v RD bez toho. mam uz aj velmi dobre odozvy od zopar znamych, ktory to maju instalovane - vraj kvalita vzduchu v RD je neporovnatelna.

dakujem za akekolvek skusenosti s tymto systemom (instalacia, hlucnost, atd, atd)

dakujem
mordzou

od fukot » Uto 16. Okt 2018 12:59:13

dá sa takéto čosi riešiť aj pri prerábke rodinného domu alebo je to úplne out? ďakujem vopred za každú jednu radu!
fukot

od telemaniak » Pon 22. Okt 2018 9:44:18

mordzou píše:ahojte

chcel by som sa opytat na vase skusenosti s rekuperaciou vzduchu v rodinnom dome, resp. s instalovanim rekuperacnych jendotiek. planujem RD a nechcem ho klimatizovat, rekuperacia mi pripada ako velmi vhodne riesenie na vymenu vzduchu v RD bez toho. mam uz aj velmi dobre odozvy od zopar znamych, ktory to maju instalovane - vraj kvalita vzduchu v RD je neporovnatelna.

dakujem za akekolvek skusenosti s tymto systemom (instalacia, hlucnost, atd, atd)

dakujem

tak v tom prípade ideš na to dobre! daj si centrálne vetranie s rekuperáciou a máš to vybavené! dobre informácie máš od známych a môžem tiež potvrdiť, že kvalita vzduchu keď máš rekuperáciu je úplne iná a samozrejme lepšia! my to máme tiež v dome a paráda. nebývam ani tak často unavený ako kedysi, keďže máme neustály príjem čerstvého vzduchu a taktiež sa nám vôbec nerobia plesne, keďže ani vlhkosť v dome nemáme vďaka tomu. potrebuješ aj nejaké podrobnejšie informácie, či iba toto ti stačí?
telemaniak

od petros » Štv 25. Okt 2018 15:37:17

ak vám ľudia môžem povedať, tak si dajte centrálne vetranie do svojich domácnosti! my sme to trochu podcenili a teraz si búchame hlavu. no aj napriek tomu ideme teraz riešiť decentrálne vetranie aspoň do kúpeľne a kuchyne aby sme mali lepší vzduch a aby sme nemali tak vlhko v dome. my kvôli nevedomostiam teraz berieme následky ale vy sa tomu vyvarujte!!
petros

od vaio » Pia 02. Nov 2018 10:19:13

petros a kolko vychadza to decentralne vetranie? uz mas pozistovane ceny? a ktore firmy to ponukaju? na to sa da tiez vybavit dotacia alebo to si musis cele uhradit sam?
Obrázok užívateľa
vaio

od zdenulo » Pon 05. Nov 2018 16:29:02

@vaio neviem, ci uplne spravne odpoviem ale kedze mam na FB zalajknutu jednu firmu, ktora riesi centralne a decentralnie vetranie s rekuperaciou (my mame od nich centralne vetranie) tak som videl, ze teraz ponukaju decentralnu jednotku za 999€... maju alebo teda mali na to akciu (neviem ci to este plati, kedze som to videl tak dva tyzdne dozadu)..no myslim si, ze este stale ano..skus sa poinformovat u firmy Wolf...
Obrázok užívateľa
zdenulo

od vaio » Pia 09. Nov 2018 11:02:11

zdenulo dakujem ti velmi pekne za odpoved. toto mi uplne staci, lebo som vobec nemal ani sajnu, ako cenovo sa taketo veci pohybuju. teraz mam uz aspon ako taky obraz o tom. idem skusit pozistovat nejake informacie najprv na internete o tejto firme a potom sa im mozno aj ozvem. ved najdem na internete kontakt na nich, ze?
Obrázok užívateľa
vaio

od zdenulo » Pon 12. Nov 2018 17:32:29

@vaio fajn, som rad, ze ti to staci...jasnacka, kontakt na nich jednoducho najdes...staci zadat do googlu nazov ich firmy a vyskoci ti aj ich oficialna stranka a taktiez aj kontakt..ak budes mat s tym problem, tak ti ho sem napisem..
Obrázok užívateľa
zdenulo

od petros » Uto 13. Nov 2018 10:08:48

ceny sú rôzne vaio ako pri všetkom. záleží od firmy, od výkonu danej jednotky a od iných záležitosti. ale ako ti tu už napísal zdenulo, tak decentrálne vetracie jednotky sa pohybujú od tých cca 1 000€ až do 1 500-2 000€. treba osloviť viacero firiem a potom sa rozhodnúť. aj my sme tak spravili a ešte stále čakáme na vyjadrenie poslednej a potom sa snáď už rozhodneme pre konkrétnu firmu od ktorej budeme jednotky brať.
petros

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť