Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od mojoho » Uto 09. Apr 2019 7:58:27

Po pravde som sa aj ja cudoval @jumat, preco prave ich tu spomenuli, kedze som vedel, ze oni maju v ponuke len decentralne jedn. Minuly rok som riesil rekuperaciu a vsetky firmy som si pekne pozistoval. No samozrejme tie, ktore ponukali len decen. jedn. som nechal na pokoji, lebo ja som chcel centralny system. A napokon som dospel k tomu, ze som vybral centralnu jednotku znacky Wolf. Minuly rok som o nej nasiel dost vela pozitivnych informacii a rekuperaciu uz vyuzime nejake 3 mesiace co sme sa nastahovali do domu a zatial spokojnost. Tak snad to tak bude co najdlhsie.
Obrázok užívateľa
mojoho

od frazzo » Pon 29. Apr 2019 12:09:10

Ake take najvacsie rozdiely a plusy si si vsimol za tie 3 mesiace @mojoho?
frazzo

od vavrino » Štv 02. Máj 2019 8:46:17

Jumat ani decentrálnu jednotky by som si od nich nikdy nekúpil! Nepočul som dobré ohlasy na nich. Fakt už skôr firmu Wolf, tá má nemecké kvalitné jednotky, ktoré vydržia a nekazia sa každú chvíľku!
Obrázok užívateľa
vavrino

od mojoho » Pia 10. Máj 2019 10:15:38

Za dobu pouzivania som postrehol, ze nemusim skoro vobec otvarat okna a pritom ked pridem domov aj z roboty tak mam doma vyvetrane a dycham cerstvy vzduch. To je asi taka najvacsia vyhoda @frazzo. Samozrejme, ze potom su aj take vedlajsie, ze tym ze sa nepretrzito vymiena vzduch, tak nevznikaju ani plesne a pod. Aaa este som skoro zabudol na tiez velmi podstatnu vec, ze nemusim z vonku pocuvat hluk, kedze mam zatvorene a mozem oddychovat aj v sobotu doobeda, ked vsetci vonku pracuju, mna to nevyrusuje :D
Obrázok užívateľa
mojoho

od frazzo » Pia 31. Máj 2019 9:05:41

Presne tieto veci som si aj myslel, ze hned spomenies @mojoho:D:D A to ty takto mozes aj v sobotu doobeda oddychovat? Ved mas predsa dom a ten si vyzaduje kazdy vikend robotu, nie? Ci vy to mate inak? A este sa vratim k tej vetracej jednotke, ty si sem pisal, ze ktoru konkretne mas? Nejako si uz nespominam:/
frazzo

od mojoho » Uto 04. Jún 2019 8:27:32

Vies ako sa to hovori: kto si ako zariadi, tak ma :lol: :lol: :lol: Sem-tam si to zariadim tak, ze mozem aj v sobotu doobeda oddychovat ale priznam sa, ze nie je vela takych sobot :lol: :D Nepisal som konkretny typ vetracej jednotky, spomenul som iba znacku. Chces vediet aj konkretny typ? Mozem ti ho napisat, nerobi mi to problem. Mame CWL-400 Excellent.
Obrázok užívateľa
mojoho

od kardior » Pon 10. Jún 2019 9:48:50

mojoho píše:Vies ako sa to hovori: kto si ako zariadi, tak ma :lol: :lol: :lol: Sem-tam si to zariadim tak, ze mozem aj v sobotu doobeda oddychovat ale priznam sa, ze nie je vela takych sobot :lol: :D Nepisal som konkretny typ vetracej jednotky, spomenul som iba znacku. Chces vediet aj konkretny typ? Mozem ti ho napisat, nerobi mi to problem. Mame CWL-400 Excellent.

servus, mozes mi vysvetlit, preco prave tento ste vybrali???
kardior

od Trombolat12 » Str 12. Jún 2019 7:39:14

Fejton ospravedlňujem sa ti, že odpisujem až takto neskoro, no vôbec som nestíhal :( Rekuperáciu som riešil minulý rok, keďže my sme v roku 2017 začali stavať dom a minulý rok sme sa dostali do takého štádia, že sme mohli riešiť rekuperáciu. Teraz v lete sa dá povedať, že to bude rok. Kľudne čo ťa zaujíma sa pýtaj, poradím 8-) :D
„Najnepochopiteľnejšie na našom vesmíre je to, že je pochopiteľný.“ — Albert Einstein
Obrázok užívateľa
Trombolat12

od miflow » Pon 17. Jún 2019 10:45:39

keby vam rozpoviem nas zazitok s rekuperaciou, tak sa len smejete :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
miflow

od erwiana » Str 19. Jún 2019 10:35:44

Miflow ;) :)

no tak daj, aby sme sa mohli zasmiat. mozno budem mat krajsi den, kedze nezacal moc najlepsie :( a mozno mi to aj pomoze, kedze rekuperaciu este len budeme riesit. aspon budem vediet, na co dat pozor.
erwiana

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť