Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

CV - profivac skusenosti

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

CV - profivac skusenosti

od Rolios » Str 18. Júl 2018 15:04:49

seruste. mate niekto centralny vysavac tejto znacky? ak ano, co hovorite? vyhovuje vam? ma dobry tah? nekazi sa vam? poprosim o vsetky info, kedze sa akurat rozhodujeme ci od nich alebo hladat este nejake ine znacky/firmy. vdaka.
Obrázok užívateľa
Rolios

Re: CV - profivac skusenosti

od iman » Štv 19. Júl 2018 11:41:05

čauko. my máme od nich centrálny vysávač. pred tromi rokmi sme začali stavať a už rok bývame. po roku už ako tak viem ohodnotiť, či to bola dobrá investícia alebo nie. tým, že aj predtým som stále doma vysával, tak aj teraz v novom dome vysávam len ja a nesťažujem sa :) s týmto je to o veľa jednoduchšie a hlavne tichšie. má dobrý výkon a teda aj ťah. my sme s nim žiadny problém ešte nemali a snáď ani nebudeme mať. máme ale na neho dosť dlhú záruku, takže sa neobávam ničoho. ty už si ich kontaktoval? alebo ešte len na internete si prezeráš firmy a rozhoduješ sa? cenové ponuky už nejaké máš?
iman

od Rolios » Uto 24. Júl 2018 14:49:29

iman. dik, ze si napisal. praveze som este nekontaktoval nikoho, kedze sa este len rozhodujem. no do googlu ked som si zadal slova "centralny vysavac" tak mi vyhodilo tuto firmu a ako som si pozeral ich stranku a referencie, celkom som sa na nich namotal. preto som chcel vediet este aj skusenosti inych ludi a ci niekto tu je aj taky, ktory ma od niekoho ineho takyto vysavac. no zatial si odpisal iba ty. ked si pisal, ze mas dlhu zaruku, to je kolko rokov?? aspon nejakych 10-15?
Obrázok užívateľa
Rolios

od bezka » Str 25. Júl 2018 9:39:34

Pekný deň. Aj mňa by ste potešili, keby ste mi napísali výhody a nevýhody takéhoto vysávania. Oplatia sa peniaze investovať? Aký máte názor? Ďakujem!
Obrázok užívateľa
bezka

od domidomika » Štv 26. Júl 2018 15:11:13

mila @bezka ;) centralny vysavac snad ziadne nevyhody ani nema! ma len vyhody a to:
- cisty vzduch bez alergenov!
- setri cas a nabytok!
- kvalita a dlha zivotnost!
- absolutna vysavacia sila!
- menej hluku!
- ziadny kabel!
- setrny k chrbatu!
- jednoducha montaz!
- zvysenie hodnoty nehnutelnosti!
- setrenie nakladov a energii!

jednoznacne sa oplati investovat 2 tisicky na viac a mat takehoto skveleho pomocnika! my ho doma mame, tak viem o com hovorim!
domidomika

od bezka » Pia 27. Júl 2018 11:08:59

@domidomika fakt ani jednu nevýhodu si nepostrehla? :shock: To je super! Ako dlho už takýto vysávač používaš? Ako často ho musíš vyprázdňovať a ako to celé funguje? Snáď ťa neotravujú tieto moje otázky ale rozmýšľam nad ním, aj som si dokonca na internete čítala mnoho článkov ale osobné skúsenosti sú predsa vždy najlepšie! ;) :)
Obrázok užívateľa
bezka

od tomtom » Pon 30. Júl 2018 14:02:40

my od nich máme celý centrálny vysávač - to znamená: všetko, čo človek potrebuje aby získal pohodové a pohodlné vysávanie ;) :)
tomtom

od Rolios » Štv 02. Aug 2018 14:20:32

domidomika. vsimol som si, ze aj vy mate doma centralny vysavac. smiem sa spytat od koho ho mate? a ako vam vyhovuje?

tomtom. mozes aj ty prosim napisat od koho mate centralne vysavanie? kto vam ho montoval a zabezpecoval? a taktiez ako vam vyhovuje?

som rad, ze sa tu konecne trochu rozbehla konverzacia a ze sa snad na zaklade vasich skusenosti uz aj ja rozhodnem.
Obrázok užívateľa
Rolios

od alanuska55 » Uto 07. Aug 2018 16:06:00

vsade citam, aky je super centralny vysavac ale stale neviem, ako takyto vysavac funguje? vie mi to tu niekto vysvetlit? vobec si neviem predstavit, kadial idu tie hadice a ako to cele funguje. som z toho jelen :( :( :(
Obrázok užívateľa
alanuska55

od domidomika » Uto 14. Aug 2018 14:02:19

doposial vobec ziadnu @bezka. mozno po viacerych rokoch na nieco pridem ale zatial mi centralny vysavac pride ako bozsky pomocnik:D:D:D my ho mame nieco cez rok a zatial sme ho len dva krat vyprazdonovali. tieto vysavace maju dost velke nadoby na odpad a staci ich tak dva krat do roka vyprazdnovat. samozrejme zalezi od toho, ako casto ho budes mat naplneny. a co chces vediet ako funguje? tejto otazke som celkom nepochopila:/:/

dobre si si vsimol @rolios centralny vysavac mame. a mame ho od firmy Profivac. ako nam vyhovuje? no nam VELMI a hlavne mne, kedze vacsinou vysavam iba ja. konecne ma neboli chrbtica z vysavania!
domidomika

Ďalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť