Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

CV - profivac skusenosti

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: CV - profivac skusenosti

od tomtom » Str 15. Aug 2018 8:52:08

rolios nebudem ti sem písať názov tej firmy, keďže tá firma je spomenutá už v názve témy. my máme od nich centrálny vysávač a keď som si tu túto tému všimol, tak som aj napísal. keby sme mali od niekoho iného, tak sem nepíšem! a čo sa týka montáže a inštalácie, tak to nám oni všetko robili. my sme fakt nič nemuseli riešiť - v tomto to bolo super! a vyhovovať nám vyhovuje na milión percent - je to super pomocník! hlavne žena si ho pochvaľuje ;)
tomtom

od bezka » Pia 17. Aug 2018 11:56:36

@domidomika super, to si ma potešila ;) A podľa čoho budem vedieť že je naplnený? Pozerala som si na internete ako taký centrálny vysávač vyzerá a to máš vlastne také potrubie niekde v pivnici a tam sa ukladá všetok bordel?? To nejako signalizuje keď to je plné?? Tomu princípu nie celkom rozumiem a preto som sa ťa pýtala, ako to celé funguje
Obrázok užívateľa
bezka

od michalka332 » Uto 21. Aug 2018 8:08:42

prosim vas, zhanam recenzie na tuto firmu na internete. chceli by sme od nich centralny vysavac do domu ale najprv som chcela vediet ci je to spolahliva a seriozna firma kedze v dnesnej dobe si musi clovek vsetko takto overovat :? je to smutne ale je to tak. takze radsej si to zistim dopredu ako by som mala potom plakat
Obrázok užívateľa
michalka332

od kardior » Uto 21. Aug 2018 14:13:10

michalka332 píše:prosim vas, zhanam recenzie na tuto firmu na internete. chceli by sme od nich centralny vysavac do domu ale najprv som chcela vediet ci je to spolahliva a seriozna firma kedze v dnesnej dobe si musi clovek vsetko takto overovat :? je to smutne ale je to tak. takze radsej si to zistim dopredu ako by som mala potom plakat

myslim, ze to takto stale bolo, ze si ludia zistovali informacie o firmach ale nemali vsetci este internet a preto si to hovorili medzi sebou. teraz to mame ulahcene tym, ze kazdy ma internet a ze si vieme vsetko vygooglit a vyhladat. je to velka vyhoda! no ale dost bolo mudrovania ohladom tohto. idem ti radsej napisat ohladom tejto firmy a cv. pytas sa, ci je seriozna tato firma?? my od nich cv mame a nemali sme s nimi ziadny problem. podla mojho nazoru je az moc seriozna a spolahlivna! na vsetkom co sme sa dohodli, tak to aj splnili. co sa tyka ceny, tak ta bola o trochu vyssia ako u druhej firmy ale zase profivac ma svajciarske vysavace, co je vyssia kvalita. ake veci ta este zaujimaju??
kardior

od michalka332 » Str 22. Aug 2018 8:56:31

vdaka za odpoved. za to som vdacna, ze sa to uz da teraz aj takto cez internet riesit lebo ja napriklad nemam v okoli nikoho kto by mal centralny vysavac doma. takze mi ani nic ine nezostava ako hladat takto. hej to som si vsimla, ze oni maju svajciarske tie vysavace, to ma potesilo lebo teda ratam s tym, ze budu kvalitne tym padom. zaujimalo by ma napriklad kde mate ulozeny priamo ten vysavac a podla coho ste vyberali aky silny vysavac potrebujete?
Obrázok užívateľa
michalka332

od Rolios » Štv 23. Aug 2018 17:52:05

domidomika on ma rukovat vacsiu ako klasicke vysavace???

tomtom takze ho mate z tej firmy, co aj Dominika. to je fajn, ze viacero ludi ma od nich vysavac. to rad pocujem, kedze to o niecom svedci! kolko vas to vyslo? na cenu sa mi zda, ze som sa este nepytal. ak ano, tak sa ospravedlnujem - dost casto zabudam:/:/
Obrázok užívateľa
Rolios

od domidomika » Pia 24. Aug 2018 14:43:08

@bezka on ti uz nebude dobre tahat, ked bude plny. ved ako aj klasicky vysavac, ten ti uz tiez netaha ked je plne vrecusko, ci sa mylim?? ano, je to take potrubie (lajcky povedane) a my ho mame v kotolni, kedze pivnicu nemame. ale vobec nezabera vela miesta, toho sa nemusis bat. on moze byt zaveseny aj na stene. @rolios ano ma ju dlhsiu a tym padom sa nemusis az tak zohynat a neboli ta chrbat. teda aspon mne to velmi vyhovuje :Up: ;)
domidomika

od kardior » Pon 27. Aug 2018 10:40:25

michalka332 píše:vdaka za odpoved. za to som vdacna, ze sa to uz da teraz aj takto cez internet riesit lebo ja napriklad nemam v okoli nikoho kto by mal centralny vysavac doma. takze mi ani nic ine nezostava ako hladat takto. hej to som si vsimla, ze oni maju svajciarske tie vysavace, to ma potesilo lebo teda ratam s tym, ze budu kvalitne tym padom. zaujimalo by ma napriklad kde mate ulozeny priamo ten vysavac a podla coho ste vyberali aky silny vysavac potrebujete?

a z kade pochadzas? lebo my byvame v Ziline a ak by si chcela, tak kludne mozes prist pozriet k nam, aby si videla, ako to cele funguje a vyzera alebo ti sem pridam nejake fotky. rozhodnutie je uz na tebe:):) co sa tyka toho umiestnenia, tak mi ho mame v technickej miestnosti, kedze pivnicu nemame. a vykonovo sme si nechali poradit od firmy, kedze sam by som nevedel vybrat, ktory mi bude dostacujuci. oni na zaklade projektu sa pozreli na nas dom a spravili nam cenove ponuky na tie typy vysavacov, ktore budu pre nas idealne. a potom sme uz len vybrali, no samozrejme ten lepsi a silnejsi, lebo cenovy rozdiel tam uz nebol az taky vysoky:)
kardior

od michalka332 » Štv 30. Aug 2018 0:47:19

joj tak to my mame trosku daleko zilinu :lol: ale si super ochotny, to si vazim fakt. ak by si teda mohol tak za tie fotky by som ti bola vdacna, ak ich nechces davat sem priamo tak ich kludne posli aj do spravy, to mi uz je jedno, necham to na teba :) tak to si asi budeme musiet aj my nechat poradit teda. a rozmiestnenie zasuviek vam tiez navrhli oni alebo ste si vy mohli povedat kde by ste ich chceli?
Obrázok užívateľa
michalka332

od mijke623 » Uto 11. Sep 2018 6:56:31

pozdravujem vsetkych, potreboval by som doplnit nejake informacie o vysavaci z tejto firmy. rozhodujeme sa teraz medzi nimi a este jednou firmou tak by som sa chcel popytat par veci ludi, ktori ho uz realne doma pouzivaju a najlepsie aspon nejaky rok ;)
mijke623

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť