Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

CV - profivac skusenosti

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: CV - profivac skusenosti

od bezka » Uto 25. Sep 2018 14:04:45

@domidomika to je super! Lebo kvôli vyprázdňovaniu vysávača sme sa nonstop s manželom pochytili, lebo ani jednému z nás sa to nechcelo čistiť :D :D Pri tomto si to rozdelíme, 1 krát ja a 2 krát on ;) Veď predsa do technickej miestnosti za dvere ;) :)
Obrázok užívateľa
bezka

od mijke623 » Uto 25. Sep 2018 15:12:05

jasne, budem vdacny. akoze neponahla to tak strasne ale chcel som to vediet len kvoli tomu vykonu vysavaca, ci by nam stacil aj slabsi alebo naopak budeme potrebovat, vacsi vykon. este som tam cital u nich na stranke, ze je tam moznost dokupit aj ten predradeny separator, oni ho maju?
mijke623

od strapko » Str 26. Sep 2018 13:26:36

mijke623 oni maju uzitkovu plochu 184m2 a odporucili im ten 360, ale ten ze je z ich potrubi najvykonnejsi 1 - motorovy vysavac. potom su samozrejme ze aj silnejsie, ale tie su uz 2 - motorove. fuha, ty mi davas riadne otazky. na toto sa budem musiet zase spytat, lebo vobec ani neviem co to je:-/:-/
Obrázok užívateľa
strapko

od mijke623 » Uto 02. Okt 2018 9:07:23

fu tak to uz by asi bolo moc :lol: okay, diki za odpoved len som chcel vediet ze ako to je podelene podla toho vykonu ale tym padom asi tiez nam bude vychadzat tento podla vykonu. no nic uvidime ked sa s nimi skontaktujem. :lol: :lol: prepac ale tak ked uz som teda narazil na niekoho kto ma skusenost presne s takymto vysavacom tak sa uz spytam na vsetko
mijke623

od strapko » Str 03. Okt 2018 12:46:59

mijke623 ved to uz uvidite, aky vam aj oni navrhnu. oni su predsa odbornici, ktory sa do toho vyznaju:-) a kedy to planujes riesit? teraz niekedy?v pohode, nic sa nedeje. rad ti poradim co viem ale toto uz bolo vela aj na mna:-D:-D
Obrázok užívateľa
strapko

od michalka332 » Pon 08. Okt 2018 16:03:31

prepac, ze som tu tak dlho nebola, mali sme take trochu chaotickejsie obdobie, ved vies ako to byva ked sa domi riesia :D tak som aj zabudla sem prist ale dnes mi to manzel pripomenul, lebo sa na to vypytoval reku neviem nebola som tam :lol: dakujem ti teda este raz za ponuku aj za tu fotku, pomohla :) este som sa chcela spytat platili ste im celu sumu naraz alebo postupne ako vam ho chodili montovat?
Obrázok užívateľa
michalka332

od kardior » Štv 11. Okt 2018 9:35:57

michalka332 píše:prepac, ze som tu tak dlho nebola, mali sme take trochu chaotickejsie obdobie, ved vies ako to byva ked sa domi riesia :D tak som aj zabudla sem prist ale dnes mi to manzel pripomenul, lebo sa na to vypytoval reku neviem nebola som tam :lol: dakujem ti teda este raz za ponuku aj za tu fotku, pomohla :) este som sa chcela spytat platili ste im celu sumu naraz alebo postupne ako vam ho chodili montovat?

v pohode, mne to vobec nevadi, ze si tu nebola. ty to predsa potrebujes vediet, nie ja:):) za ponuku a za fotky vobec nemusis dakovat. vobec mi to nerobilo problem, rad som to spravil:) a co sa tyka toho platenia, tak v Profivacu si to mozes rozdelit na 3 ciestky. prvu platis pred instalaciou, druhu pri dodani vysavaca a tretiu (poslednu) do 3 mesiacov po dodani a ukonceni vsetkeho.
kardior

od vlastos » Pon 15. Okt 2018 13:54:36

akurat vcera som bol u kamosa na stavbe pozriet, trochu pozistovat nejake informacie, kedze my este len zaciname stavat a oni ho uz maju postaveny a uz len zariaduju a upratuju. presne mi ukazoval centralny vysavac, ako to ma spravene. on ma dokonca aj tu hadicu priamo v stene, to tu niekto z vas ma? kazda firma to ponuka?
vlastos

od michalka332 » Str 17. Okt 2018 11:00:07

dobre super, dakujem ti teda zatial za pomoc, chceme sa s nimi dohodnut tento alebo buduci tyzden. uz sa nam to zacina vsetko postupne kompletizovat tak som z toho taka stastna :D som myslela, ze sa domu nikdy nedockam a za chvilu je to tu
Obrázok užívateľa
michalka332

od kardior » Štv 18. Okt 2018 11:03:57

michalka332 píše:dobre super, dakujem ti teda zatial za pomoc, chceme sa s nimi dohodnut tento alebo buduci tyzden. uz sa nam to zacina vsetko postupne kompletizovat tak som z toho taka stastna :D som myslela, ze sa domu nikdy nedockam a za chvilu je to tu

nie je zaco a drzim ti teda palce, aby ste tam cim skor byvali a aby sa vam dobre byvalo:) potom sa ozvi, ako dopadlo stretnutie. s panom Jakubickom mas dohodnute?
kardior

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť