Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od niria » Sob 26. Jún 2021 9:15:47

to ma tesi, no co sa tak obzerame, je to uz taka vec, s ktorou pri stavbe domu rata kazdy, stava sa to takou samozrejmostou v tejto dobe. ano ano mame uz aj favorita, len este cakame na nejake veci od nich a hadam sa rozhodneme uz konecne :)
niria

od marceliak » Pon 28. Jún 2021 8:55:51

a nad ktorou firmou premyslas najviac, ci cakas na ponuky z viacerych firiem. tiez som toto kedysi riesil a poviem ti, ze som sa dost pri vybere zapotil
marceliak

od jodik » Uto 29. Jún 2021 17:54:11

to asi každý, kto túto otázku riešil, keň´dže to nie je len tak si vybrať prvú firmu, ktorá ti príde pod ruku. my sme zakotvili vo Wolfe. brali sme od nich celý systém do domu a keď to tak po čase môžem zhodnotiť, nerozhodol by som sa ani teraz inak
jodik

od fukter » Str 14. Júl 2021 12:10:08

prečo teda práve u nich. nie je to tam moc drahé, lebo ako pár fierm som už pozeral a niektorí si teda vedia zapýtať poriadne pálky. oni ti vedia navrhúť systém priamo podľa projektu alebo podľa čoho sa rekuperácia vlastne vyberá
fukter

od karlos36 » Štv 15. Júl 2021 10:53:23

Co je podla teba drahe? Pri takychto dolezitych veciach pri stavbe domu, by sa podla mna clovek nemal riadit len cenou ale kvalitou a tym, co mu to vie priniest do buducna a tym nemyslim len usporu financii na prevadzku domu, ale aj nejaky ten komfort. A to ak sa budes riadit len podla ceny asi len tazko dosiahnes
„Šťastný nie je kráľ či poddaný, ale ten kto našiel mier vo svojom dome.“
Obrázok užívateľa
karlos36

od Kuric20 » Pia 16. Júl 2021 8:15:58

vieš teraz je už rekuperácia tak povediac povinná v rámci dosiahnutia istých energetických certifikátov, no je to aj vec, čo musí byť kvalitná. videl som už špekulantov, ktorí chceli na nej proste ušetriť, no zároveň očakávali aj vyšší štandard a to asi tušíš, že to dopadlo úplne naopak a mali s vetracím systémom len samé problémy. nevravím, nie je to najlacnejšia vec, ale proste treba aby bola kvalitná a sám mám túto značku doma a som rád, že som sa pre nich rozhodol, keďže splnili všetky moje očakávania a všetko funguje tak ako má
Kuric20

od karlos36 » Sob 17. Júl 2021 15:54:05

ano ano preto som pisal, ze toto nie je vec, na ktorej sa oplati nejak setrit, uz raz, ak sa rozhodnem ist do rekuperacie, tak od nej budem ocakavat bezproblemove fungovanie ale hlavne asi ten komfort, ktory mi ma priniest. dom ma sluzit mne a nie ja nemu, taky mam na to nazor
„Šťastný nie je kráľ či poddaný, ale ten kto našiel mier vo svojom dome.“
Obrázok užívateľa
karlos36

od Dammo » Pon 19. Júl 2021 11:59:48

Tak tak ako píšeš. Nejde ale len o komfort ale, aj o zdravotnú stránku, predsa len chceš mať zdravý vzduch v dome. My sme voli jednotku CWL EXCELLENT 300 od Wolfu. Nemáme veľký dom a táto jednotka bola pre obytnú plochu najvhodnejšia z viacerých hľadísť. Je to také kompaktné riešenie s nie moc ťažkou montážou. Máme doma alergika a toto vetranie bez zbytočného prívodu peľu a rôznych alergénov do interiéru bolo pre nás proste kľúčové
Dammo

od fukter » Str 21. Júl 2021 9:10:10

áno , ak sa na to dívaš takto tak hej, nepovedal som, že práve oni sú nejak extrémne drahý. za ten čas som si prezrel ich ponuku a ako zdá sa mi to celkom fajn. @Dammo akurát na tú tvoju jednotku som sa tak najviac díval, to sa mi tak nejak pozdávalo najviac. vravíš, že by si teda nemenil? všetko funguje tak ako má?
fukter

od Dammo » Štv 22. Júl 2021 9:15:42

Heh tak to som rád, že máš rovnaký výber. Mne ju poradila ako najvhodnejšie riešenie samotná firma, keď som s ňou konzultoval výber samotného systému. Oni proste vedia do akého domu, pri akej rozlohe sa aká tá rekuperácia hodí najviac. Tak som si nechal poradiť :) A dobre je. Nie nemenil by som a tak ti poviem, ak by som sa mal ešte niekedy rozhodnúť, zas by som si vybral ich, keďže v našom prípade šlo všetko ako po masle
Dammo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu