Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Okná Vekra skúsenosť

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Okná Vekra skúsenosť

od Bert » Štv 31. Jan 2019 11:40:25

Zdravím. Tento rok ideme prerábať dom po rodičoch a hľadáme dáke lepšie okná čo sa týka kvality. Boli sme pozrieť v showroome Vekry a hrozne sa nám páčil výber. Cenovo boli možno drahšie ale nevadí mi za kvalitu doplatiť. Má niekto z vás skúsenosť s touto firmou nakoľko nemám nikoho kto by mohol firmu ohodnotiť.
Bert

Re: Okná Vekra skúsenosť

od KajoH » Str 06. Feb 2019 9:42:49

Máme od nich okná na dome. Zvolili sme drevené nakoľko sa to k stavbe aj viac hodilo. Cena bola primeraná, samozrejme že sú troška drahšie ale čo sa týka kvality tak dobrá. Dokonca nám robili aj vchodové dvere. Takže ja som s Vekrou spokojný.
KajoH

od PeterL » Uto 19. Mar 2019 12:46:58

Skúsenosť s firmou Vekra máme nakoľko nám robili plastové okná s trojslkom na byte. Neni nič čo by som asi vytkol jedine že sa nám povolil jeden pánt ale to aj hneď opravili. Inak dobre
PeterL

od Vico » Uto 07. Máj 2019 11:34:02

Tak na trhu je hodne firiem a dobrých, len treba opatrne s výberom. Nepozerajte na cenu a nie vždy siahajte po najlacnejších možnostiach. Sám som sa v tom už pár krát oklamal. Ale človek sa učí na vlastných chýbách, že.
Vico

od Pukky » Pon 13. Máj 2019 12:57:26

My sme dlhšie hľadali firmu, ktorá by nám vyhovovala aj oknami a aj po finančnej stránke. Buď boli okná hrozne drahé alebo proste nemali čo sme hľadali. Napokon sme teda vybrali plastové okná vo farbe orechu. Máme klasické veľkosti väčšinou otváravo sklopné, jednine jeden posuvný portál na verandu. Do kúpeľne sme dávali 2 okná s ornamentamy. Nechceli sme žiadne rolety takže toto bola dobrá voľba – a naozaj cez ne nevidno. Inak nás to vyšlo dobre po cenovej stránke, myslím že sme u Vekry dostali aj nejakú menšiu zľavu. No každé to ušetrené Euri pomôže.
Pukky

od Patej » Uto 18. Jún 2019 11:17:16

Bert píše:Zdravím. Tento rok ideme prerábať dom po rodičoch a hľadáme dáke lepšie okná čo sa týka kvality. Boli sme pozrieť v showroome Vekry a hrozne sa nám páčil výber. Cenovo boli možno drahšie ale nevadí mi za kvalitu doplatiť. Má niekto z vás skúsenosť s touto firmou nakoľko nemám nikoho kto by mohol firmu ohodnotiť.

Dávalil sme si ich produkty na chatu – takže aj okná a aj dvere zo smreku. S firmou spokojosť, máme ich už druhým rokom takže zatiaľ všetko funguje
Patej

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť