Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od dufi » Štv 02. Aug 2018 16:46:16

na stránke výrobcu to nájdeš bez akýchkoľvek problémov, je viac tých miest, kde sú, kde sa dajú tie kotle aj kúpiť a potom na servis sa popýtaj ich oni ti povedia presne na koho sa obrátiť aj so všetkým ťa informujú ;)
dufi

od laluho » Pia 03. Aug 2018 18:31:31

keď si písal, že nemáš talent na hľadanie tak ti posielam obrázok, kde je popísané, kde sú pobočky, kde na koho sa môžeš obrátiť, ak si to náhodou nevedel nájsť na tej stránke :lol: teraz ako som pozeral ich stránku, tak teraz v auguste budú aj na výstave, či veľtrhu v Nitre, tak možno by bolo na mieste keby si aj tam zašiel ak budeš mať čas :mrgreen: Predsa je iné, keby si sa tam pozhováral s nimi, čo by bolo vhodné aké riešenie, prečo, čo by oni odporúčali a potom následne sa vieš rozhodnúť čo ďalej :mrgreen:
Prílohy
2018-08-03_182738.png
Obrázok užívateľa
laluho

od typek » Uto 07. Aug 2018 12:41:10

Ja neviem v tychto veciach som strateny, ked mam nieco najst, preto som ti vdacny za ten obrazok, vidim, ze tam je to super vypisane, tak aspon viem, ze kde koho mam najblizsie. Presny termin toho, kedy tam budu mi zistit nevies?
Aby som ja cely den nestravil nad tym kym by som to nasiel, to by som tam mohol ist kuknut, nestratil by som tym nic :shock:
Obrázok užívateľa
typek

od laluho » Štv 09. Aug 2018 12:16:12

typek píše:Ja neviem v tychto veciach som strateny, ked mam nieco najst, preto som ti vdacny za ten obrazok, vidim, ze tam je to super vypisane, tak aspon viem, ze kde koho mam najblizsie. Presny termin toho, kedy tam budu mi zistit nevies?
Aby som ja cely den nestravil nad tym kym by som to nasiel, to by som tam mohol ist kuknut, nestratil by som tym nic :shock:

nemáš začo, myslím, že to je to najmenej, čo som mohol pre teba spraviť
od 16.8. aspoň tak to majú na tej stránke, hneď akoby si si ju otvoril, ale tak už nemusíš, keď som ti to pozrel, rozhodni sa ako chceš, či tam zájdeš, ale môžeš sa dozvedieť nejaké nové informácie
Obrázok užívateľa
laluho

od dufi » Pia 10. Aug 2018 12:58:08

typek píše:Ja neviem v tychto veciach som strateny, ked mam nieco najst, preto som ti vdacny za ten obrazok, vidim, ze tam je to super vypisane, tak aspon viem, ze kde koho mam najblizsie. Presny termin toho, kedy tam budu mi zistit nevies?

na tých miestach, ktoré sú tam sú vlastne partneri alebo ako ich nazvať, cez ktorých sa dajú kotle kúpiť a s nimi si vieš dohodnúť aj to aby tú montáž toho kotla robili montážnici, čo sa do toho rozumejú, potom to budeš mať všetko tip top spravené a nebude môcť žena robiť krik, že jak si to vybavil :lol:
dufi

od typek » Str 15. Aug 2018 19:52:06

To je fakt zajtra? To je parada, to si zariadim tak aby som sa tam dostal, aj ked len na chvilu, ale aby som videl tie kotle a prehodil par slov tam ohladne toho.
Mohlo by mi to aspon z casti teda nieco pomoct.
Tak to nie, to by skor mna mrzelo, keby sa to zle cele spravilo, ju asi ani tak nie, ale mne hej, kedze si to riesim sam.
Obrázok užívateľa
typek

od laluho » Štv 16. Aug 2018 11:55:55

hej je to od dnešného dňa aspoň tak to mali na stránke uvedené, takže bude fajn keď si chvíľu na to nájdeš, lebo je iné keď ja ti takto niečo napíšem, keď si niečo prečítaš po nete a iné je to, keď aj pôjdeš za nimi, stretneš sa s tými ľuďmi, čo kotlom rozumejú, ozaj vedia ako čo funguje a čo bude aj pre chod toho kotla najvhodnejšie
Obrázok užívateľa
laluho

od fulol » Uto 21. Aug 2018 15:25:04

Potom by ma zaujimalo, ci si sa tam aj zastavil tak nam daj vediet, netreba podcenovat taketo veci, dobre je niekedy sa s niekym porozpravat, kto s kotlami takymito robi.
Ze vie aj aka je ich zivotnost, aj ako sa k nim treba spravat, ze jak v nich kurit aby zbytocne sme im my svojim pouzivanim neznizili zivotnost, lebo myslim, ze to by bolo skoda. A tiez by nas to mrzelo si myslim z pohladu ceny, lebo tie prvotne naklady, zaobstaranie si kotla a celeho zapojenia tiez nestoja len par stoviek ;)
Obrázok užívateľa
fulol

od dufi » Str 22. Aug 2018 10:38:59

fulol píše:Potom by ma zaujimalo, ci si sa tam aj zastavil tak nam daj vediet, netreba podcenovat taketo veci, dobre je niekedy sa s niekym porozpravat, kto s kotlami takymito robi.
Ze vie aj aka je ich zivotnost, aj ako sa k nim treba spravat, ze jak v nich kurit aby zbytocne sme im my svojim pouzivanim neznizili zivotnost, lebo myslim, ze to by bolo skoda. A tiez by nas to mrzelo si myslim z pohladu ceny, lebo tie prvotne naklady, zaobstaranie si kotla a celeho zapojenia tiez nestoja len par stoviek ;)

pri kotloch nič netreba podceniť a treba venovať všetkému pozornosť akú treba, akú si to vyžaduje, netreba ani ten výber nejako uponáhľať, viaceré veci je lepšie si nechať aj prejsť hlavou ;)
nestojí to pár eur, to je pravdou a tiež je dobré podľa mňa podotknúť to, že ušetriť silou mocou pri výbere a montáži takéhoto kotla nejaké peniaze, nie je šťastná voľba :roll: :roll:
dufi

od fulol » Pia 24. Aug 2018 15:21:39

To ked chcel by niekto uz pri samotnej kupe setrit, tak to nemusi ani len nad tymto uvazovat, lebo to sa mu nevyplati a potom sa bude cudovat, ak nejake problemy nahodou potom nastanu :roll:
Obrázok užívateľa
fulol

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia