Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od kalimo » Str 12. Sep 2018 19:14:33

vdaka ti za rady, len ako toto vsetko zabezpecim aby to bolo okej? aby to bolo vsetko ako ma byt? to budem musiet si vela studovat aj o montazi, aby to bolo spravne urobene :egmh: :aaaa: :aaaa:
Obrázok užívateľa
kalimo

od zahradkarvojto » Pia 14. Sep 2018 13:23:29

nemusíš študovať, nemusíš nad tým stráviť veľa času, iba stačí aby si si našiel niekoho jak sa hovorí od fachu, aby mal znalosti ohľadne takéhoto vykurovania, ohľadne kotlov a urobí ti zapojenie kotla montážnik, čo vie čo robí a nemusíš ty študovať po webe ako čo by bolo najvhodnejšie riešiť :lol:
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od kalimo » Pon 17. Sep 2018 14:17:23

zahradkarvojto píše:nemusíš študovať, nemusíš nad tým stráviť veľa času, iba stačí aby si si našiel niekoho jak sa hovorí od fachu, aby mal znalosti ohľadne takéhoto vykurovania, ohľadne kotlov a urobí ti zapojenie kotla montážnik, čo vie čo robí a nemusíš ty študovať po webe ako čo by bolo najvhodnejšie riešiť :lol:

len tiez jak budem vediet, ze je to clovek, co sa rozumie, aby som nezaplatil peniaze niekomu, kto nebude o tom nic vediet, chcel by som mat istotu, ze ked uz na niekoho sa obratim tak aby to malo zmysel, aby som mal istotu, ze to vsetko bude v pohodke ;)
Obrázok užívateľa
kalimo

od zahradkarvojto » Str 19. Sep 2018 13:05:23

to nie, preto je dobré sa predajcu popýtať na odbornú montáž, sú aj také možnosti, že výrobca má svojich školených ľudí na montáž kotlov na správne zapojenie a nastavenie a keď takto by si to vyriešil, že by to priamo šlo od výrobcu, tak nemáš prečo mať dáke strachy alebo čo ;)
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od bakso » Štv 20. Sep 2018 18:06:27

Potom je to jednoduchšie aj časovo a hlavne aj nervy, lebo aspoň netreba tŕpnuť, či to bude ok.
Len neposkytuje takúto možnosť asi každý výrobca, nie??
Obrázok užívateľa
bakso

od spolko » Pia 21. Sep 2018 7:01:46

bakso píše:Potom je to jednoduchšie aj časovo a hlavne aj nervy, lebo aspoň netreba tŕpnuť, či to bude ok.
Len neposkytuje takúto možnosť asi každý výrobca, nie??

nie nemá každý takúto možnosť, preto je to na zamyslenie a aj to je fajn brať do úvahy, aspoň z môjho pohľadu, moje presvedčenie je také, že je lepšie keď aj o montáž bude postarané a človek to bude mať v podstate bez starostí a aspoň sa zatiaľ môže venovať iným veciam, čo na dome treba, pretože myslím, že práce v dome a vôkol domu nemajú konca a zakaždým sa nájde niečo, čo treba vyriešiť, dokončiť 8-)
spolko

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť