Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od kalimo » Str 12. Sep 2018 19:14:33

vdaka ti za rady, len ako toto vsetko zabezpecim aby to bolo okej? aby to bolo vsetko ako ma byt? to budem musiet si vela studovat aj o montazi, aby to bolo spravne urobene :egmh: :aaaa: :aaaa:
Obrázok užívateľa
kalimo

od zahradkarvojto » Pia 14. Sep 2018 13:23:29

nemusíš študovať, nemusíš nad tým stráviť veľa času, iba stačí aby si si našiel niekoho jak sa hovorí od fachu, aby mal znalosti ohľadne takéhoto vykurovania, ohľadne kotlov a urobí ti zapojenie kotla montážnik, čo vie čo robí a nemusíš ty študovať po webe ako čo by bolo najvhodnejšie riešiť :lol:
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od kalimo » Pon 17. Sep 2018 14:17:23

zahradkarvojto píše:nemusíš študovať, nemusíš nad tým stráviť veľa času, iba stačí aby si si našiel niekoho jak sa hovorí od fachu, aby mal znalosti ohľadne takéhoto vykurovania, ohľadne kotlov a urobí ti zapojenie kotla montážnik, čo vie čo robí a nemusíš ty študovať po webe ako čo by bolo najvhodnejšie riešiť :lol:

len tiez jak budem vediet, ze je to clovek, co sa rozumie, aby som nezaplatil peniaze niekomu, kto nebude o tom nic vediet, chcel by som mat istotu, ze ked uz na niekoho sa obratim tak aby to malo zmysel, aby som mal istotu, ze to vsetko bude v pohodke ;)
Obrázok užívateľa
kalimo

od zahradkarvojto » Str 19. Sep 2018 13:05:23

to nie, preto je dobré sa predajcu popýtať na odbornú montáž, sú aj také možnosti, že výrobca má svojich školených ľudí na montáž kotlov na správne zapojenie a nastavenie a keď takto by si to vyriešil, že by to priamo šlo od výrobcu, tak nemáš prečo mať dáke strachy alebo čo ;)
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od bakso » Štv 20. Sep 2018 18:06:27

Potom je to jednoduchšie aj časovo a hlavne aj nervy, lebo aspoň netreba tŕpnuť, či to bude ok.
Len neposkytuje takúto možnosť asi každý výrobca, nie??
Obrázok užívateľa
bakso

od spolko » Pia 21. Sep 2018 7:01:46

bakso píše:Potom je to jednoduchšie aj časovo a hlavne aj nervy, lebo aspoň netreba tŕpnuť, či to bude ok.
Len neposkytuje takúto možnosť asi každý výrobca, nie??

nie nemá každý takúto možnosť, preto je to na zamyslenie a aj to je fajn brať do úvahy, aspoň z môjho pohľadu, moje presvedčenie je také, že je lepšie keď aj o montáž bude postarané a človek to bude mať v podstate bez starostí a aspoň sa zatiaľ môže venovať iným veciam, čo na dome treba, pretože myslím, že práce v dome a vôkol domu nemajú konca a zakaždým sa nájde niečo, čo treba vyriešiť, dokončiť 8-)
spolko

od dufi » Ned 23. Sep 2018 6:21:08

áno spolko, lebo potom od toho závisí aj aká bude spotreba, či bude kúriť ten kotol tak ako má na tom je závislých viac vecí, ale kvitujem pri Atmose to, že priamo oni si školia svojich ľudí, ja by som asi nesprával, keby som nemal istotu, že kotol je správne zapojený, že všetko je tak ako má byť, by ma to asi mátalo, či sa niečo nemôže stať :roll:
či je všetko nastavené, dotiahnuté ako má :mrgreen:
dufi

od bakso » Str 26. Sep 2018 10:09:15

spolko píše:nie nemá každý takúto možnosť, preto je to na zamyslenie a aj to je fajn brať do úvahy, aspoň z môjho pohľadu, moje presvedčenie je také, že je lepšie keď aj o montáž bude postarané a človek to bude mať v podstate bez starostí a aspoň sa zatiaľ môže venovať iným veciam, čo na dome treba, pretože myslím, že práce v dome a vôkol domu nemajú konca a zakaždým sa nájde niečo, čo treba vyriešiť, dokončiť 8-)

Áno áno, len teda treba sa zamerať na to, ktorý výrobca vôbec takúto možnosť poskytuje. Roboty bude stále, ale to je o inom, kúrenie myslím, že by bolo najlepšie keby je bez nejakých problémov :)
Obrázok užívateľa
bakso

od kalimo » Uto 02. Okt 2018 10:06:02

dufi skusim pozriet sa teda blizsie na tu znacku, na toho vyrobcu kotlov, o ktorom si mi pisal, ze pri nich vies, ze aj montaz zabezpecuju, ze cez nich by to mohlo byt relativne fajn, nechcem zbytocne zaplatit niekomu, kto nebude mat ani sajn o tom jak sa to robi a potom aj tak nik na to nedoplati len ja sam :shock:
Obrázok užívateľa
kalimo

od dufi » Str 03. Okt 2018 17:59:52

kalimo píše:dufi skusim pozriet sa teda blizsie na tu znacku, na toho vyrobcu kotlov, o ktorom si mi pisal, ze pri nich vies, ze aj montaz zabezpecuju, ze cez nich by to mohlo byt relativne fajn, nechcem zbytocne zaplatit niekomu, kto nebude mat ani sajn o tom jak sa to robi a potom aj tak nik na to nedoplati len ja sam :shock:

fajn, chcel som ti len poradiť a pomôcť, lebo sám viem, že takto je to v podstate aj na jednej strane jednoduchšie, že ti s montážou niekto pomôže, že to vezme akoby na svoje plecia ;)
dufi

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť