Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od laluho » Štv 04. Okt 2018 12:54:05

študovať si mal v škole, teraz už študovanie nehaj tak radšej, aspoň ja k tomu tak pristupujem, niektoré veci sa rád učím nové avšak niektoré vôbec nie a toto je jedna z vecí, do ktorých sa mi moc nechcelo, aby som sa venoval ešte aj tomu čo všetko by malo alebo nemalo v zapojení byť, bol som rád, že som si urobil jasno aspoň v tom, že čo budem musieť kúpiť, že to hej, ale na iné som sa sám nezmohol :lol:
Obrázok užívateľa
laluho

od kalimo » Pia 05. Okt 2018 14:10:03

ano ved uz som pisal, ze necham to tak, ze nebudem nad tym teda sam sediet a dumat a kadeco vymyslat :lol: uplne ste ma odhovorili mal som snahu zacat sa niecomu venovat, nieco si nastudovat a vy ste ma takto uplne odstavili, ale tak myslim, ze po tom co ste mi napisali sa vam za to este podakujem raz :mrgreen:
Obrázok užívateľa
kalimo

od spolko » Pon 08. Okt 2018 18:21:38

tvoja snaha sa cení, myslím, že aj manželka tvoja by ju ocenila, ale zase netreba to preháňať dobre? radšej sa povenuj veciam, ktorým sa aspoň trochu už rozumieš, že už vieš čo a jak ;) bude to aj pre teba lepšie a aj pre tvoju rodinku si myslím :lol:
lebo do tohto keby si sa pustil, že študovať kotle, informácie o nich, parametre, druhy zapojenia, tak kúrenie nevybavíš ani do druhej zimy to som si istý :mrgreen:
spolko

od marcas » Uto 09. Okt 2018 8:38:50

kalimo skor ci neskor myslim, ze ozaj sa podakujes, lebo aspon takto vdaka tym tipom a radam, co ti tu dali sa vyhnes problemom aj teraz aj potom do buducna pri kureni a prave to by mala byt pre teba priorita, aby vsetko bolo okej pocas kurenia, aby si nemal nejake vypadky a problemy s kotlom pocas zimy :)
Obrázok užívateľa
marcas

od rudike » Str 10. Okt 2018 14:45:44

ked citam vsetko toto, co pisete som sa vratil v case asi dva roky dozadu, ked ja som po veceroch sedel a pozeral kotle, ktory by bol taky vhodny, co by bolo dobrym riesenim pre nas. Vzalo mi to cas, ale ten cas nelutujem, lebo vdaka tomu teraz mame doma teplo, mame ako kurit, vykurime cely dom a som rad, ze som sa rozhodol jak som sa rozhodol, ze sme zvolili splynovaci kotol na drevo, hori jak svet, tepla mame doma tolko kolko potrebujeme a hlavne nie su s tym problemy 8-)
rudike

od happyday » Štv 11. Okt 2018 18:04:55

Rudike to bud rad, takto by to malo aj byt, ze ked uz kotol sa zapoji, nastavi, tak aby sluzil on nam, nie my jemu, no nie??
Obrázok užívateľa
happyday

od stancuch » Uto 16. Okt 2018 15:22:29

Malo by to tak byt, ale nie zakazdym to tak je, ked montaz nerobi schopny, skuseny clovek, tak s tym mozu byt praveze problemy a nie radost :|
Obrázok užívateľa
stancuch

od marcos » Str 17. Okt 2018 13:59:39

stancuch preto si treba nad to sadnut a spisat co treba pred kupou vlastne vsetko vyriesit, aspon ja som si to tak urobil, aby som sa drzal istych veci, aby som si neuletel a potom nelutoval, ze co som mohol urobit inak alebo co, mysliet na tu montaz, spravnu montaz treba uz na samotnom zaciatku aby sa predislo komplikaciam nejakym :Up:
marcos

od difus » Štv 18. Okt 2018 16:47:43

servis kotlov ako zabezpecujete? su pravidelne potrebne nejake kontroly? nejake merania alebo cosi take??
staviam sam a rad
difus

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia