Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od mikko » Ned 16. Dec 2018 10:41:46

V to dúfam, môžeš mi napísať, že čo by bolo vhodné všetko aj do toho zapojenia k splyňovaciemu kotlu? Aké značky sú také, že spoľahlivé?
Myslím pri týchto druhoch kotlov??
mikko

od laluho » Pon 17. Dec 2018 8:17:11

posielam ti link, kde nájdeš možnosti inštalácií kotlov, tých variant je proste viac, https://www.atmos.eu/instalace-kotlu/, je viac menej na tebe pre ktorý sa rozhodneš, ale je dobré si dať poradiť alebo rovno sa zamerať na zapojenie, ktoré je priamo výrobcom kotlov odporúčané, toto čo som ti poslal tak je z môjho pohľadu spoľahlivý výrobca kotlov, aj čo sa týka samotných kotlov, plechov na nich, aj ich fungovania, chodu a tiež aj servisovania a montáže, majú svojich montážnikov školených ;)
Obrázok užívateľa
laluho

od mikko » Str 02. Jan 2019 9:33:33

Píšeš o plechoch, akože myslíš, že niektorí výrobcovia si na tomto nejako zvlášť záležať nedajú? Alebo jak?
Pôjdem si to teraz pozrieť trochu bližšie a potom sa ti teda ozvem ;)
mikko

od laluho » Štv 03. Jan 2019 11:53:25

tak sú kotle, ktoré nemajú pevné plechy, že majú len tenké a to môže byť problém, preto aj na kvalitu tohto je dobré prizrieť ;)
Obrázok užívateľa
laluho

od vaqil » Pia 04. Jan 2019 9:26:52

nie je to len o tom kotli... je to napríklad aj o nádrži akú veľkú aby bola dostatočná a mnoho iného... keby to bolo len, že vybrať, kúpiť kotol, tak myslím, že by to bolo relatívne jednoduché...
Obrázok užívateľa
vaqil

od mikko » Uto 08. Jan 2019 18:26:51

To si už uvedomujem, že to neni len o tom, len som nevedel, že aj kvalita plechov je dôležitá, že keby neboli plechy kvalitné, že to tiež môže dáke tie problémy spôsobiť.
Novinka je to pre mňa, ale tak dám si poradiť, predsa lepšie, keď mi poradí niekto kto má skúsenosť. Nádrž a tieto doplnkové veci ku kotlu ste kupovali tam kde aj kotol? Alebo pri tom ste už aj hľadali, že kde to cenovo najlepšie vychádza?
mikko

od vaqil » Str 09. Jan 2019 9:21:30

nie.. to keby si riešil od niekoho iného, myslím to príslušenstvo tak myslím, že by si si veci len zbytočne skomplikoval.. lebo by si musieť riešiť čo bude sedieť, nebude, aké sú ceny, porovnávať si to.. a myslím, že tie rozdiely cenové v tomto nebudú až také rapídne, že by ti to nejako výber ovplyvnilo.. pri kotloch áno to je iná kapitola.. ale pri príslušenstve si nemyslím..
Obrázok užívateľa
vaqil

od bakso » Štv 10. Jan 2019 12:45:27

Ty si rád komplikuješ život alebo ako mám tomu rozumieť? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
bakso

od mikko » Pia 11. Jan 2019 10:17:53

Takže je najlepšie všetko naraz a zaraz o kúpiť, aby mi nič nechýbalo, nech by sa tá cena akokoľvek pohybovala hej?
Nie je to o tom, že by som mal nejako chuť si život komplikovať, to vôbec nie. Len ma to zaujímalo, že z pohľadu cien jak by to bolo
mikko

od Chrbak » Pon 14. Jan 2019 11:25:25

mikko píše:Takže je najlepšie všetko naraz a zaraz o kúpiť, aby mi nič nechýbalo, nech by sa tá cena akokoľvek pohybovala hej?
Nie je to o tom, že by som mal nejako chuť si život komplikovať, to vôbec nie. Len ma to zaujímalo, že z pohľadu cien jak by to bolo

je to tak vhodne, pretoze to vyriesis naraz, nebudes musiet niekam dalej chodit, porovnavat si, pre teba by mal byt klucovy najskor vyber kotla a potom nasledne dokupit k tomu kotlu vsetko co k zapojeniu treba.
Tie ceny uz potom nie su nejako rozdielne. Aspon co viem, co som pozeral.
Takze tam nemusis nejako si to sledovat, hlavne aby si mal v zapojeni vsetko!
Chrbak

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť