Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od bakso » Uto 15. Jan 2019 9:46:53

Akože nemyslel som to provokačne ani nič také, len mi to tak prišlo, aj keď rozumiem, že asi chceš dáke peniaze ušetriť, kto by v dnešnej dobe nechcel, keď každá koruna je dobrá, lenže toto nie je priestor na šetrenie.
Kúrenie je vec, do ktorej je investovať proste potrebné!
Obrázok užívateľa
bakso

od typek » Str 16. Jan 2019 10:09:51

Priestor na setrenie je pri vybere nabytku a takychto povedal by som, ze menej podstatnych veci, lebo na nich byvanie nestoji a nepada :)
Obrázok užívateľa
typek

od bakso » Štv 17. Jan 2019 19:24:49

Keby si toto povedal pred nejakou ženou, napríklad pred mojou tak by ťa hneď vyviedla z omylu, hneď by ti povedala, že nábytok tiež je dôležitý, lebo to je vec, ktorú máš dennodenne na očiach, kotol nemáš. Ale keď je v lete jej pekne teplúčko doma, že nemusí chodiť naobliekaná, tak vtedy si uvedomí aký je podstatný výber správneho kotla a samotného kúrenia ;)
Obrázok užívateľa
bakso

od typek » Pia 18. Jan 2019 7:46:35

Vidis, ale presne si to vystihol, ze takto si to neuvedomuje, tu dolezitost toho, ale ked pride zima, ked je potrebne zakurit aby doma nezamrzla, tak vtedy jej zacnu dochadzat suvislosti, ze preco nad tym kurenim sme travili tolko casu. Preco sme tolko energie venovali vyberu kotla, ze to nie je len tak jak by si bola myslela ;)
Obrázok užívateľa
typek

od laluho » Pon 21. Jan 2019 9:59:32

bakso správne si podotkol, že kto by nechcel ušetriť, ale pri dome neviem to by som nemal dnes odvahu už ani ja, kedysi keď som bol mladší tak možno hej, by som aj kotol vyberal len podľa ceny, ale dnes si uvedomujem aké je dôležité mať kvalitu ;)
Obrázok užívateľa
laluho

od bakso » Uto 22. Jan 2019 12:41:06

Laluho keď toto sú veci asi na ktoré prichádzame až časom, že až s vekom prichádzame na to, čo je dôležité, aby sme nedoplatili na naše rozhodnutia ;)
Obrázok užívateľa
bakso

od marcas » Ned 27. Jan 2019 9:46:56

len preto je dobre aj na servis si najst niekoho od fachu, niekoho kto vie, co a jak ;)
lebo ak nahodou sa aj nieco stane, tak je potrebne aby to dal do poriadku clovek skuseny, nie nejaky laik ;)
Obrázok užívateľa
marcas

od gorhor » Pon 04. Feb 2019 8:59:08

kiezby to bolo tak, ze kazdy kurenar by mal skusenost so vsetkymi znackami, so vsetkymi kotlami, len o takom niecom evidentne mozeme len snivat, kedze je na trhu toho uz viacero, tak by mali co robit, aby vsetko vedeli, kamarat ma znameho kurenara, co sa venuje zapajaniu kotlov, ale o niektorych typoch nema potuchy, ze musel by sa na to blizsie pozriet jak co urobit, aby nahodou niekde neurobil chybu
gorhor

od rudike » Pon 11. Feb 2019 12:04:25

tak nie je kotol ako kotol, kazdy je v niecom iny preto je dobre si najskor vybrat co chceme, aky kotol, aky typ a podla toho hladat cloveka, ktory by ho zapojil, nastavil.
Daju sa najst aj na nete akoze zapojenia akoby mal byt kotol zapojeny, lebo tiez som to hladal na zaciatku, len problem je ten, ze laik kym sa v tom zorientuje to je na dlho, viem o tom svoje :shock:
rudike

od mikko » Str 13. Feb 2019 12:10:38

Len podľa zapojení, čo si viem nájsť niekde myslíš, že by som to nejako vedel všetko dať dokopy aj sám?
To asi nie, či?
mikko

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia