Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od kalimo » Pia 17. Júl 2020 9:23:08

nuliaro hlavne maj nachystane drevo, ked ti budu mat prist, aby mohli zakurit a skusit, ci vsetko je v poriadku, ale ak ty by si dosiel na nieco ze je zle pocas roka alebo tak treba to nahlasit, nech vedia hned doniest aj ten diel ;)
Obrázok užívateľa
kalimo

od marcas » Uto 21. Júl 2020 17:51:13

kalimo tak to by si sa musel trosku do toho asi vyznat, aby si vedel o niecom takomto informovat co maju zaobstarat :)
Obrázok užívateľa
marcas

od nuliaro » Pon 27. Júl 2020 8:34:31

to potom nie je tak vela myslel som, ze to bude vyssia cena a keby to bolo kazdy rok, ale toto vyzera relativne fajn.
dik, ze si mi to takto kalimo napisal, ze si ma s tym oboznamil, nemam nejako v tom prehlad, ze co treba robit, ako nachystat, co by ma cakalo, ale uz najvyssi cas na realizaciu, na zapojenie, na investiciu do kurenia :mrgreen: lebo zima bude ani sa nenazdam
nuliaro

od maroon » Uto 28. Júl 2020 14:47:10

nuliaro veď práve, že zachvíľu zima a dobré je keď v zime sa už dá kúriť, nech sa dá vo vnútri v dome niečo robiť, nech to celé nestagnuje zbytočne ;)
maroon

od stancuch » Str 29. Júl 2020 10:19:59

Nuliaro, ale ved nie je na tom nic nejako komplikovane, vyberies si kotol aky chces, najdes si technika, kurenara, ktory by ti mohol kotol zapojit, len neviem necital som, ze ci to riesis nove kurenie alebo rekonstruujes stare, treba popozerat aby to kurenie bolo fajn, myslim rurky, aby to nebolo nejako stare cele to kurenie. Ak by si prestavoval stary dom, tak treba to na komplet urobit. Aby sa postupne nejake problemy nezacali objavovat.
Obrázok užívateľa
stancuch

od typek » Štv 30. Júl 2020 20:49:32

Stancuch tak to by mala byt bezna vec. To by malo byt jasne jak facka, ze pri starych domoch to treba prekopat :|
Obrázok užívateľa
typek

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia