Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od miloh » Štv 29. Apr 2021 9:56:56

marcos presne o tomto som sa pred pár mesiacmi so známym bavil, že fakt je, že nevieme ako to bude ďalej, že na plyne sme závislí od dodávania a či niekomu neprasknú nervy a nesekne s tým to nemôžeme vedieť a tiež zase nie je ten plyn taký cenovo poviem to, že príjemný žeby proste som sa šiel za tým bezhlavo, svokrovci tí majú aj kotol na drevo aj plyn a teda plynom akurát tak temperujú keď nie sú doma, ale inak len kotol využívajú
miloh

od maroon » Ned 02. Máj 2021 12:28:59

miloh ale veď takto je to dobré si predstav ak majú nejaký veľký dom, väčšinou to takto býva pri tých dvojgeneračných, čo sú na Slovensku úplná klasika a že teda by mali vykurovať celý taký dom plynom, veď by sa nedoplatili, aj preto je dobré, že kotle na drevo stále napredujú, že tí výrobcovia a tie technológie idú stále vpred a už sa stávajú ozaj komfortným riešením, napríklad pri značke Atmos, pri drevo splyňujúcich kotloch je veľkým benefitom veľký nakladací priestor, že naložíš a nestaráš sa, takže to je moc fajn ;-)
maroon

od sagaro111 » Str 05. Máj 2021 9:47:17

to áno, ale najlepšie je to, že drevo sa nemusí dávať na malé kusy takže aj čas si ušetríme s tým :D
sagaro111

od monolit » Štv 06. Máj 2021 9:23:51

maroon to taky ucet by som teda vobec asi nerozdychal keby mi prislo platit, len to je fakt, ze vela ludi na zaciatku nema predstavu o tom, co to bude stat keby sa kuri len plynom napriklad, ono jedna vec je prax a ina su len predstavy ;)
monolit

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť