Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od hajnik » Pia 16. Mar 2018 10:09:35

teraz akurát je jedna tá výstava, čo ste mi písali v Nitre, tak sa tam chystáme, že tam dnes zájdeme pozrieť a popýtať sa na to, som si nemyslel, že to bude teraz niekedy, ale mi to aj dobre padne, lebo čím skôr sa s tým bližšie oboznámim, tým to bude lepšie budem vedieť aspoň čo ďalej :Up:
Obrázok užívateľa
hajnik

od miflow » Uto 20. Mar 2018 11:40:38

hajnik píše:teraz akurát je jedna tá výstava, čo ste mi písali v Nitre, tak sa tam chystáme, že tam dnes zájdeme pozrieť a popýtať sa na to, som si nemyslel, že to bude teraz niekedy, ale mi to aj dobre padne, lebo čím skôr sa s tým bližšie oboznámim, tým to bude lepšie budem vedieť aspoň čo ďalej :Up:

cital som celu diskusiu, bol si na tej vystave? chcel by som vediet ake mas celkovo z toho pocity a co si si z tade odniesol, ci ti to nieco vobec dalo, ci to ma zmysel :roll:
Obrázok užívateľa
miflow

od hajnik » Str 21. Mar 2018 13:04:06

bol som bol, rozprával som tam s krbármi, s tou firmou, o ktorej mi tu písali a bol som rád, že som sa na to dal, že som tam išiel, lebo som sa tam mohol pýtať na veci, ktoré ma zaujímali a mali na mňa čas, venovať sa mi a vysvetliť mi všetko podrobne aj ako je to so stavbou krbu aj s výberom vložky a pod
Obrázok užívateľa
hajnik

od miflow » Štv 22. Mar 2018 12:46:04

hajnik píše:bol som bol, rozprával som tam s krbármi, s tou firmou, o ktorej mi tu písali a bol som rád, že som sa na to dal, že som tam išiel, lebo som sa tam mohol pýtať na veci, ktoré ma zaujímali a mali na mňa čas, venovať sa mi a vysvetliť mi všetko podrobne aj ako je to so stavbou krbu aj s výberom vložky a pod

aj si dosiel k nejakemu finalnemu rozhodnutiu po tej navsteve a po tej konzultacii alebo akoby som to mal nazvat?
mna zaujima to, ze ci si sa dozvedel vsetko, co si potreboval, aby si sa na zaklade toho vedel nejako posunut dalej
Obrázok užívateľa
miflow

od Adabert » Pia 23. Mar 2018 11:54:12

Dozvies sa tam veci, ktore by si sa bezne nemal z kade dozvediet, co moze ovplyvnit ozaj velmi tvoj pohlad celkovo na taketo kurenie ale hlavne, na krbove vlozky tej znacky a podobne.
Vedia ti vysvetlit ake su rozdiely, kvalita a pod.
Obrázok užívateľa
Adabert

od hajnik » Pon 26. Mar 2018 15:26:46

miflow píše:aj si dosiel k nejakemu finalnemu rozhodnutiu po tej navsteve a po tej konzultacii alebo akoby som to mal nazvat?
mna zaujima to, ze ci si sa dozvedel vsetko, co si potreboval, aby si sa na zaklade toho vedel nejako posunut dalej

áno prišiel som tam vlastne do finále dohodli sme sa tam priamo čo by sme chceli akú by sme mali predstavu a bolo vybavené, ja už som nechcel viac otáľať a kadejako to prekladať a neviem čo všetko, mne tá výstava dala mnoho ako vidíš, myslím, že to bol krok, ktorý som osobne potreboval, aby som už niečo urobil :Up:
Obrázok užívateľa
hajnik

od miflow » Uto 27. Mar 2018 11:42:52

hajnik píše:áno prišiel som tam vlastne do finále dohodli sme sa tam priamo čo by sme chceli akú by sme mali predstavu a bolo vybavené, ja už som nechcel viac otáľať a kadejako to prekladať a neviem čo všetko, mne tá výstava dala mnoho ako vidíš, myslím, že to bol krok, ktorý som osobne potreboval, aby som už niečo urobil :Up:

priamo tam ste sa dohodli? to je fajn, cize uz mas nejake veci z "krku" hej? ked takto kupujes na vystave tak tam dostanes aj nejaku akciu? alebo nieco take?
Obrázok užívateľa
miflow

od tomreedle » Uto 03. Apr 2018 8:54:23

Adabert píše:Dozvies sa tam veci, ktore by si sa bezne nemal z kade dozvediet, co moze ovplyvnit ozaj velmi tvoj pohlad celkovo na taketo kurenie ale hlavne, na krbove vlozky tej znacky a podobne.
Vedia ti vysvetlit ake su rozdiely, kvalita a pod.

jo a to je dolezite, aby priamo oni priblizili cloveku v com je to ine, ake to ma vyhody jedna znacka oproti druhej, ako to ty spozorujes aj pri beznom uzivani ;-)
tomreedle

od money » Str 04. Apr 2018 11:35:23

podla mna to nie je dolezite, to na co sa pytas podla mna cena je to posledne na co sa zameriavat, pretoze ta dokaze cloveka riadne pomotat, nie je vhodne sa podla toho orientovat, dolezitejsie je venovat pozornost kvalite krbu ako takeho,
ja som tiez nevedel jakym smerom sa pohnut este na konci roka a pozri, teraz uz mam v tom viac jak jasno
Obrázok užívateľa
money

od mara » Štv 05. Apr 2018 15:27:08

v podstate ku konecnemu rozhodnutiu prides skor ci neskor je fajn ked pocujes skusenosti priamo z praxe, ze vies, ze niekto ten krb ma a ma ho dlhsie vie ako funguje ako kuri, ci nie su nejake problemy, to pomoze, ale tiez je potom dolezite to vypocut si predajcu, pripadne vyrobcu ktory ma o tomto najvacsie znalosti ;-)
mara

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť