Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od brancikol » Štv 21. Jún 2018 7:13:48

ano stotoznujem sa s komentom nado mnou toto vybavit je oveola dolezitejsie ako to na co sa ty pytas, mne je jasne, ze aj to ta zaujima, ze je to vec, ktora sa krbu priamo tyka, tak ti to napadlo, ze asi jak to je jak to funguje ako bude potrebne sa starat a pod. zalezitosti, ale tymto si veci len viac komplikujeme :|
Obrázok užívateľa
brancikol

od balmain » Pia 22. Jún 2018 8:53:54

chcel vedieť čo bude pri obsluhe podľa mňa to je vec, ktorá zíde na um každému, len nie každý sa tomu venuje, niekto si to len tak v hlave nechá, že príde na to, keď to príde, keď už to bude mať spravené, vymyslené a krb bude stáť, len neoplatí sa skúšať kadečo lepšie sa vopred informovať 8-)
balmain

od minusik2009 » Pon 25. Jún 2018 10:01:51

netreba z výberu krbu robiť väčšiu vedu ako to je, keď sa neviete pohnúť, tak vtedy je fakt na čase si uvedomiť, že zavolať si krbára je tá najvhodnejšia alternatíva aká sa môže naskytnúť, dokáže vyriešiť fakt mnohé.
Pri krbe treba vybavovať aj revízie a podobné záležitosti a je podľa mňa lepšie ak to spraví krbár.
minusik2009

od miňan » Str 27. Jún 2018 10:18:08

Problém by som povedal, že je v tom, že sa snažíme maximálne šetriť, ale nie je to dobré, mne pomohlo obrátiť sa na odborníkov z Deltaka, firma, ktorá sa krbom venuje čo viem roky a majú už kopu toto za sebou, čiže dostatok skúseností aby som im mohol veriť.
Čo napríklad mne sa páčilo, že vysvetlili všetko do podrobna čo som chcel vedieť :wrahhh:
Obrázok užívateľa
miňan

od p.a.t. » Štv 28. Jún 2018 9:45:38

dik za vasu trpezlivost a cas tiez lebo viem, ze toho nemame asi ani jeden z nas na rozdavanie tak som rad, ze na to aby ste ma oboznamili s tymito vecami tak ste mi ho venovali, cenim to :mrgreen:
minan tebe dakujem za tip na konkretnu firmu, pokusim sa najst si na nich kontakt, pozriet, ze akoby sme to vedeli dohodnut aby som sa "trapil" vecami, ktorymi mam a nie dakymi nezmyslami :lol:
Obrázok užívateľa
p.a.t.

od miňan » Pia 29. Jún 2018 11:17:44

Času veru na rozdávanie nie je, stále je čo robiť a čo vymýšľať, teraz toto leto mám toľko toho, že neviem čo skôr, ale som rád, ak som ti pomohol aspoň trochu.
Aspoň ty budeš mať o "starosť" menej. Skús si nájsť ich stránku, tam nájdeš aj kontakt a majú aj showroom, tak možno by ti fajn padlo, aj ten ísť pozrieť :o
Obrázok užívateľa
miňan

od mircho » Str 04. Júl 2018 14:39:19

to hej, rozsiri si obzory a aspon sa vie potom aj odborne poradit, ked s tym maju krbari skusenost, tak vedia cloveku dat aj taky iny pohlad na krb, na kurenie ako take, co podla mna niekedy fakt potrebujeme :-)
mircho

od storro » Str 04. Júl 2018 16:20:01

krbova vlozka sa cenovo ako pohybuje? kolko penazi je vhodne si na cosi taketo vyhradit? mate niekto kurenie tak, ze roky uz a viete mi povedat svoje pocity po case? po viacerych zimach vykurovanych?
nieco co by ste zmenili, vylepsili a pod?
storro

od beomio » Štv 05. Júl 2018 15:17:23

krb nemame dlho ale aj tak nic by som nemenil, krb mat je velka vyhoda najma ak vypadne kurenie alebo sa zrazu ochladi a nechces kurit celym systemom, podlahovkou alebo neviem co by si mal v plane dat, ze jake kurenie, nevyhody som nespozoroval ziadne, samozrejme, ze aby to bolo fajn tak je treba aby to bolo dobre urobene ;-)
beomio

od storro » Štv 05. Júl 2018 16:03:54

beomio píše:krb nemame dlho ale aj tak nic by som nemenil, krb mat je velka vyhoda najma ak vypadne kurenie alebo sa zrazu ochladi a nechces kurit celym systemom, podlahovkou alebo neviem co by si mal v plane dat, ze jake kurenie, nevyhody som nespozoroval ziadne, samozrejme, ze aby to bolo fajn tak je treba aby to bolo dobre urobene ;-)

ked krb uz mas vies mi dat info aj o cene? staci mi krbova vlozka ked ma oboznamis akoby sa mala pohybovat lebo co som kukal po nete tak krbovych vloziek je uz vela, aj znaciek je dost a tiez aj prevedenia a o cenach asi pisat ani nemusim tie su uplne rozdielne preto by som chcel vediet aka je fajn cena aby ta vlozka bola aj spolahliva aby mala istu kvalitu
storro

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia