Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od mara » Štv 16. Aug 2018 15:10:26

ako tu zaznelo aj keby to nieco stalo je to absolutne jedno, prioritou aspon pre mna pri krbe bolo aby som nasiel firmu, krbara, ktory bude ochotny, schopny a tiez aj to aby mi pomohli vybrat krbovu vlozku, aby mi vysvetlili preco vybrat prave taku alebo onaku, ako spravit obostavbu aby to bolo bezpecne funkcne a aby mi tu obostavbu aj zrealizovali a tiez ako benefit vnimam ja to, ze ta firma, o ktorej som ti pisal, ze oni vsetko toto spravia, pomozu ti a vybavia aj revizie komina, co je dolezite :Up:
mara

od smidrs » Pon 20. Aug 2018 15:19:36

Fúha, tak ste sa do mňa pustili.
Ale šak ja som nemyslím zle. Len rozmýšľam, kde by som mohol nejaké tie peniaze ušetriť a nechýbali by tam keby som ich ušetril. Čiže v tomto smere asi by som to nemal robiť podľa toho, čo ste mi písali. Nemuselo by to dopadnúť dobre, čo?
Obrázok užívateľa
smidrs

od mara » Uto 21. Aug 2018 19:41:15

smidrs píše:Fúha, tak ste sa do mňa pustili.
Ale šak ja som nemyslím zle. Len rozmýšľam, kde by som mohol nejaké tie peniaze ušetriť a nechýbali by tam keby som ich ušetril. Čiže v tomto smere asi by som to nemal robiť podľa toho, čo ste mi písali. Nemuselo by to dopadnúť dobre, čo?

nechcem aby si to takto zobral, to co som ti ja napisal, som to nemyslel vobec nejako zle prave naopak, snazim sa poskytnut ti taky iny pohlad na vec na to cele, aby si si vedel predstavit a potom od toho sa odrazit, peniaze skus usetrit pri niecom inom nie pri krbe ani pri konzultacii ohladne krbu tu je na mieste peniaze investovat nie setrit :)
mara

od wilino » Pia 24. Aug 2018 13:24:44

Podľa mňa keď čítam, čo píšeš si vieš odpovedať aj sám na to, či to môže priniesť problémy, môže a teda nie malé. Na to mysli, lebo potom kto bude musieť riešiť tie problémy?
Komu potom nedajú spať? Tebe a to len preto, že si chcel nejakých pár chechtákov ušetriť, nie je to smiešne??
wilino

od smidrs » Pon 27. Aug 2018 21:40:56

Okej okej, klídek :mrgreen:
Tak keď by som sa už obrátil na niekoho, že cúvnem z toho, že nebudem to siliť aby som sám veci robil, tak kde budem mať istotu, že aj ten človek to spraví dobre, kde budem mať istotu, že odvedie mi kvalitnú robotu a že mi poskytne odborné poradenstvo?
Rady, ktoré ozaj mi pomôžu si veci ešte bližšie predstaviť?
Obrázok užívateľa
smidrs

od mara » Štv 30. Aug 2018 16:41:46

smidrs píše:Okej okej, klídek :mrgreen:
Tak keď by som sa už obrátil na niekoho, že cúvnem z toho, že nebudem to siliť aby som sám veci robil, tak kde budem mať istotu, že aj ten človek to spraví dobre, kde budem mať istotu, že odvedie mi kvalitnú robotu a že mi poskytne odborné poradenstvo?
Rady, ktoré ozaj mi pomôžu si veci ešte bližšie predstaviť?

pozri, pisal som nedavno o firme Deltako, je to firma z Komarna a oni poskytuju aj odborne poradenstvo, aj vizualny navrh a aj samotnu realizaciu zabezpecuju, podla mna a podla toho proste co pises si myslim, ze pre teba by bolo najvhodnejsie nieco taketo si zvolit, firmu, ktora ti toto vsetko poskytne aby si sa ty v podstate nemusel o nic starat :Up:
mara

od brancikol » Pia 31. Aug 2018 12:01:33

takto mat to pod jednou strechou je fajn, ze nemusis na etapy nic riesit a zakazdym nieco s niekym inym a potom sa to len natahuje, takto oni vybavia vsetko s tebou a vybavena vec, mam rad, ked veci sa daju takto vyriesit, ze ziadne behacky, ale vsetko na jednom mieste :Up:
Obrázok užívateľa
brancikol

od smidrs » Uto 04. Sep 2018 15:11:33

mara píše:pozri, pisal som nedavno o firme Deltako, je to firma z Komarna a oni poskytuju aj odborne poradenstvo, aj vizualny navrh a aj samotnu realizaciu zabezpecuju, podla mna a podla toho proste co pises si myslim, ze pre teba by bolo najvhodnejsie nieco taketo si zvolit, firmu, ktora ti toto vsetko poskytne aby si sa ty v podstate nemusel o nic starat :Up:

Čiže všetko, čo potrebujem to mi oni s tým vedia pomôcť hej?
Vopred keby som sa chcel s nimi stretnúť, tak im treba zavolať alebo čo? Že by som rád s nimi podebatil?
Obrázok užívateľa
smidrs

od mara » Str 05. Sep 2018 7:05:21

keby to neriesili vsetko, tak ti o tom asi pisat nebudem, nemyslis? ;) Zabezpecuju vsetko, to je velka vyhoda a hlavne pomoc pre nas, beznych ludi, ze nemusime pendlovat od jedneho cloveka k druhemu. Od krbara k murarovi, od toho ku kominarovi, kym by vsetko si vybavil, takto vsetko zabezpeci jedna firma, lebo vedia aj poradenstvo poskytnut, aj obostavbu spravit aj revizie komina, cize nemusis tak behat a zhanat kdekoho. Chapes.
Usetreny cas a myslim, ze cas je v dnesnej dobe, aspon teda pre mna najdolezitejsi :Up:
mara

od mircho » Štv 06. Sep 2018 13:43:18

ked nemusis nad niekym stat a kontrolovat ako sa co robi to je uplne najviac pocit, dlho som to nepoznal, lebo pri kazdom majstrovi, nech sme cokolvek doma robili tak som musel byt pri nich aby vsetko urobili tak ako sme sa dohodli, ale pri krbe som vobec nemusel nad nikym stat 8-)
mircho

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť