Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od SpravcaVesmiru » Štv 06. Sep 2018 16:23:44

:egmh: pomohli ste.

mozno si to ani neuvedomujete, ale povenoval som sa teme. viackrat som si ju precital a dostal som odpovede na mnohe otazky, ktore ma zozierali. no este stale sme sa nedostali k realizacii krbu.
tu nastava v mojej hlave dalsia otazka. treba nejaky material pripravit, kupit na krb? aj keby mi to robila firma? alebo to su veci, co si oni zabezpecuju? premyslam, ze mozno by som vedel niektore veci zohnat cez kamarata lacnejsie. preto ma to zaujima.
SpravcaVesmiru

od nicolas » Pia 07. Sep 2018 17:47:54

Nie nie firma si zabezpeci vsetko co potrebuje aj v takej kvalite v akej to potrebuje s tymto sa nehazarduje, kvalita materialu je velmi dolezita a nevyplaca sa na nej setrit pretoze potom sa to moze odrazit na tom konecnom vysledku a to podla mna teda nechces :roll:
nicolas

od benrix » Pon 10. Sep 2018 12:45:33

akoze ako by sa to mohlo na konecnom vysledku odrazit? predsa je to len obostavba, cize ide len o to jak by to vyzeralo nie? sak sluzit to bude normalne jak ma ci? ved tam ide len o vyber krbovej vlozky, o jej kvalitu, preco este aj na kvalitu obostavby mysliet??
:egmh:
Obrázok užívateľa
benrix

od jodik » Str 12. Sep 2018 17:42:00

benrix píše:akoze ako by sa to mohlo na konecnom vysledku odrazit? predsa je to len obostavba, cize ide len o to jak by to vyzeralo nie? sak sluzit to bude normalne jak ma ci? ved tam ide len o vyber krbovej vlozky, o jej kvalitu, preco este aj na kvalitu obostavby mysliet??
:egmh:

pretieram si oči lebo sa mi vidí, že snívam :D
Nejde len o to ako bude vyzerať ten krb, obostavba musí byť prispôsobená celému krbu, čiže ide napríklad pri tom aj o to aby ten materiál bol odolný voči vysokým teplotám, ktorým bude musieť vzdorovať alebo akoby som ti to povedal, aby sme si rozumeli :twisted:
jodik

od SpravcaVesmiru » Pia 14. Sep 2018 11:11:08

:egmh: cize zbytocne moje spekulacie.

takze je mozne v podstate, ze ja by som kupil nieco co ani nebude treba alebo mozno ze bude treba, ale v lepsej kvalite, dobre tomu rozumiem jo?
len nie su potom tie ceny za krb nejako vysoke, ked by som to vsetko nechal na nich, ze aj krbovu vlozku, aj obostavbu, aj material aj vsetko??
SpravcaVesmiru

od jarmilo » Pon 17. Sep 2018 9:51:26

zvlastne podotknutie, ze aby si rozumeli, ale dobre :mrgreen: :mrgreen:
tak varianta taka, ze by mi firma spravila na komplet cely krb, to by bolo vhodnym riesenim ano? da sa nejako aby som vedel predbeznu cenu este predtym akoby sa do toho niekto pustil? aby som mal lepsiu predstavu, ze ako by sa cela cena toho mohla pohybovat?
jarmilo

od nicolas » Str 19. Sep 2018 11:13:57

Preco by ta cena mala byt nejaka vysoka? Nerozumiem tejto otazke, predsa bude to cena za material a za pracu, nic viac, predbeznu cenu vam krbar vie povedat aj vopred, aspon pribliznu, ked bude vediet, co vsetko bude treba spravit, aku vlozku by si si vybral, aku obostavbu by si chcel a vsetko okolo toho.
Cize si to budes moct zvazit :)
nicolas

od jarmilo » Štv 20. Sep 2018 12:22:09

takze najskor dostanem ponuku a na zaklade tej si to mozem zvazit to sa mi celkom pozdava takto, aby som uz predtym vedel, ze co ma bude cakat aj po tejto stranke, nech sa na to pripravim aj psychicky, aj financne :lol: :lol:
jarmilo

od miňan » Ned 23. Sep 2018 8:31:43

jarmilo píše:takze najskor dostanem ponuku a na zaklade tej si to mozem zvazit to sa mi celkom pozdava takto, aby som uz predtym vedel, ze co ma bude cakat aj po tejto stranke, nech sa na to pripravim aj psychicky, aj financne :lol: :lol:

Jo tak, napríklad u mňa to bolo tak, že som sa najskôr informoval v Deltaku o možnostiach, čo by mi oni navrhli, odporúčali, vzhľadom na dom, na možnosti aké mám, čo by bolo super, aká veľká krbová vložka, vysvetlili mi akým spôsobom krbová vložka funguje, čo je podstatné aby mala. Ukázali mi ako by mohol krb vyzerať, vizualizáciu a potom som sa popýtal na cenu. Jasné, že aj mňa cena zaujímala, aj keď nie preto, že by som volil najlacnejšiu variantu, ale skôr pre to aby som si vedel urobiť nejakú tú predstavu o tom ;)
Obrázok užívateľa
miňan

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť