Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od jarmilo » Pia 30. Nov 2018 9:15:15

to mas akoby si sa opytal ci je rozdiel medzi teplom z krbu a teplom z radiatorov - pocitovo - este si to nezazil? jasne, ze toto su veci, co sa porovnavat ani len nedaju 8-) 8-)
jarmilo

od hajnik » Uto 04. Dec 2018 9:35:12

o týchto pocitových veciach budeš darmo rozprávať niekomu, kto si to nezažil, kto nemá skúsenosť aj s jedným aj s druhým, lebo to teplo z krbu si vie málokto len tak predstaviť, keď celý život napríklad také teplo necítil, že to bolo len o podlahovom alebo radiátoroch chápeš 8-)
pat, ale to je normálne a prirodzené, že niečo ide v poho a niečo nie, no celkovo stavba domu je výzva, aspoň z môjho pohľadu a človek keď už do toho ide tak proste musí s týmto rátať
Obrázok užívateľa
hajnik

od jarmilo » Str 05. Dec 2018 9:23:54

hajnik píše:o týchto pocitových veciach budeš darmo rozprávať niekomu, kto si to nezažil, kto nemá skúsenosť aj s jedným aj s druhým, lebo to teplo z krbu si vie málokto len tak predstaviť, keď celý život napríklad také teplo necítil, že to bolo len o podlahovom alebo radiátoroch chápeš 8-)
pat, ale to je normálne a prirodzené, že niečo ide v poho a niečo nie, no celkovo stavba domu je výzva, aspoň z môjho pohľadu a človek keď už do toho ide tak proste musí s týmto rátať

ale tak myslel som, ze aspon bude mat predstavu, niekde pri krbe podla mna sediet v zivote uz musel, aj ked jasne, ze je ine mat to doma a vediet si to tak porovnat, ale myslim, ze vies jak som to myslel, nie??
jarmilo

od hajnik » Str 05. Dec 2018 10:39:28

pochopil som to, viem ako si to ty myslel, len aj tak si myslím, že toto sú veci, ktoré budeš darmo vysvetlovať, lebo ide o pocity a to každý vnímame inak, tak ako aj priority máme iné v živote, tak isto je to aj s pocitmi, preto si myslím, že sú veci na ktoré človek musí proste prísť sám, tým, že si skúsi zažije, len musí to chcieť aby si to vedel porovnať
Obrázok užívateľa
hajnik

od smidrs » Štv 06. Dec 2018 8:47:36

Miňan poviem ti, že ja sa teším z toho, že som vám napísal, že vy ste mi dali tipy ako čo urobiť, vybaviť, lebo neviem neviem jak by to celé dopadlo, kde by som bol, s kým by som krb vybavoval a komu by som ho dal robiť, najskôr by som asi mal v tomto čase hlavu v smútku a nevedel by som sa pohnúť a to som si povedal, že tento rok ešte proste musíme kopu vecí stihnúť, keby som si nedal poradiť ohľadne krbu tak nestihnem už asi nič do nového roka :mrgreen:
Obrázok užívateľa
smidrs

od miňan » Pia 07. Dec 2018 9:57:05

Ako momentálne na tom si? To je fajn, že ti to pomohlo, že sme ti poradili 8-) :Up:
Obrázok užívateľa
miňan

od smidrs » Pon 10. Dec 2018 9:33:04

Už sa na tom pracuje, aby sme boli čochvíľa vo finále. Aby sme už mohli v krbe prikúriť, zakúriť. Ohriať sa trošku, užiť si atmosféru aspoň na chvíľku.
Len už myslím, že sa každý jeden člen našej rodiny teší na to, že keď už budeme mať všetko urobené a budeme môcť si užívať to, do čoho sme dali nie málo peňazí a energie :mrgreen:
Obrázok užívateľa
smidrs

od jarmilo » Uto 11. Dec 2018 10:51:10

to mas asi pravdu no :cry:
len som sa snazil to priblizit, aby si to vedel predstavit, lebo podla mna je to super, sediet pri krbe, uzivat si to teplo, ktore z neho ide a napriklad nejaku dobru knihu alebo nejake dobre vinko 8-)
jarmilo

od fukter » Str 12. Dec 2018 14:15:35

Je pravda, že keď máte krb v obývačke, že to vyzerá okolo neho podobne ako v kotolni? Že je akoby bordel z toho dreva všade navôkol?
:cry:
fukter

od kuccki » Pia 14. Dec 2018 9:03:47

vobec nie - preco by to tak malo vyzerat? ved mas drevo napriklad v nejakom kosi a len prikladas, tam nema preco vzniknut nejaky ako si to ty nazval, ze bordel alebo nieco take, je to uplny nezmysel :-)
samozrejme, ze kazdy sme iny, mame ine zvyky, ine metody prikladania a mozno u niekoho to tak vyzera ako v kotolni, ale ja nemam znalost a ani skusenost, ze by to tak malo vyzerat, nevidim na to absolutne dovod
kuccki

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia