Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od storro » Ned 11. Aug 2019 14:58:23

ano akoze mne to vela dalo, mnoho veci som sa dozvedel, ale tiez som si urobil aj jasno v tom, ze jak neni dobre postupovat, ale tak kazdy sa k tomu postavi jak uzna za vhodne
storro

od martinlor » Uto 13. Aug 2019 6:54:11

dnes na nete fakt informacie sa daju zohnat uz akekolvek, co chceme, to najdeme, ale hladat si navody a stavat si krb podla nich, bez toho aby sme vedeli ci sa to tomu cloveku, ktory o tom pisal vobec aj podarilo je podla mna velmi riskantne, najma ked si vezmem co taka krbova vlozka stoji sama o sebe a teraz ked chcem ju robit sam, ze tu obostavbu, to podla mna neni cesta k uspechu, z toho moze byt akurat tak kvantum problemov, ktorym myslim, ze je lepsie sa vyhnut, usetri si tym clovek aj cas aj peniaze a myslim, ze z velkej miery aj nervy :mrgreen:
martinlor

od liaro » Pia 16. Aug 2019 9:07:42

martinlor aké sú ceny tých vložiek? myslím, čo je taká normálna cena??
lebo som videl aj také za pár stoviek, aj za tisícky eur a teda mám v tom chaos celkom, že čo je normálna cena, čo je málo, čo je už zase naopak cez :|
nemám v tomto smere skúsenosti, tak asi toto neviem tak by som bol rád keby ste mi to objasnili
Obrázok užívateľa
liaro

od fukter » Uto 20. Aug 2019 9:16:55

Tak pár stoviek to asi neni normálna cena, za to podľa mňa teda sa kvalitná vložka zohnať nedá, ale to je len môj pocit no ;)
fukter

od liaro » Str 21. Aug 2019 18:45:21

neviem, reálne predstavu o tých cenách nemám, preto som sa pýtal, že ako to je, čo je OK cena, čo nie aby som vedel :-)
Obrázok užívateľa
liaro

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia