Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od Lamino82 » Pon 09. Sep 2019 8:49:29

Cierne sklo vie mat na svedomi viacero veci. Casto je to aj nespravne kurenie, rozkurovanie, ale samozrejme, ze v dnesnej dobe je dobre ak ma vlozka uz system cisteho skla. Co tiez zabezpeci, ze to sklo nebude spinave, ze by ho bolo potrebne cistit nejako po kazdom jednom kureni 8-)
Lamino82

od mara » Uto 10. Sep 2019 8:49:38

ja napriklad ale hentomu nerozumiem, ved o spravnom rozkurovani je uz tolko clankov, co som videl a dokonca na to upozornuju aj krbari, ked si das niekomu takto od fachu stavat krb.
Tak treba sa tym riadit a potom ziadne problemy nebudu.
Len to by museli niektori ludia pochopit, ze aj to ma vplyv na to cernenie, ale tak umyt sa to sklo da, len to, ze potom je to nutne casto.
mara

od Lamino82 » Pon 16. Sep 2019 12:16:14

To mas pravdu, ze na to upozornuju, ale je kopa ludi, co na to s prepacenim kasle, ze si myslia, ze im to hovoria len tak, ze nic na tom neni pravdy, ale opak je pravdou a tieto veci velmi ovplyvnuju prave to sklo!
Lamino82

od mircho » Uto 17. Sep 2019 10:44:28

je toho velmi vela informacii ako kurit, nekurit a aj preco, podla mna clovek do toho pride, az ked realne ma krb doma a zacne kurit, napriklad mam kamarata, co sa rozculoval, ze ma fakt nonstop sklo spinave, ze furt krb dymi a neviem co a za tym proste tiez je presne to, ze tam ide o sposob kurenia, len casto je to ani nie, ze ludia na to kaslu alebo to ignoruju, ale skor je to o tom, ze uz chcu to mat za sebou, uz chcu kurit a nejake tipy a rady ich nezaujimaju, proste ich prepocuju
mircho

od jodik » Str 18. Sep 2019 14:34:03

ale to potom už je problém toho dotyčného, nie krbára, nie? :)
jodik

od balmain » Štv 19. Sep 2019 13:55:36

to áno, len keď príde nejaký problém, tak hneď sa človek obráti na toho kto robil realizáciu krbu, v týchto veciach ja mám napríklad už jasno v tom, že je treba aby všetko robil jeden človek, aby keď náhodou niečo aby som ozaj vedel s kým čo riešiť, aby som nemusel zbytočne panikáriť 8-)
balmain

od mircho » Pon 23. Sep 2019 12:08:36

sak ano potom to uz nie je jeho vina, to uz si za to moze sam, ale tak malokto sa nad tym zamysli, ze keby inak konal, tak mohol tomu predist ;)
mircho

od wilino » Uto 24. Sep 2019 13:10:39

Čaute a jak na tom ste momentálne? Už kúrite? Či ešte nie?
wilino

od miňan » Str 25. Sep 2019 11:46:28

Tak už je chladno, takže my áno. Síce len pár dní, ale už som zakúril, cez deň síce ešte nie je nejako potrebné, ale večer už je ozaj kosa, takže to už kúrime. Vykúri sa dom rýchlo, takže je to paráda, že nemusíme pred telkou sedieť v hrubých ponožkách 8-)
Obrázok užívateľa
miňan

od hajnik » Pia 27. Sep 2019 6:13:48

možno niektorí na to ani neupozornia, to je vec, ktorú nevieš, ktorú ani nemáš šancu vedieť, ale napríklad za seba môžem povedať, že mňa krbár z deltaka s týmito vecami oboznámil, keď nám krb realizovali, to zase ja som si dával pozor aby som niečo neprepočul, neprehliadol, aby som vedel čo ma čaká a neminie, že na čo sa mám pripraviť, predsa nejaké tie peniaze ten krb stál tak som chcel aby všetko bolo jak má byť 8-)
my už kúrime, ale len krbom, samotné kúrenie celé som ešte nepúšťal veď načo aj ešte nie je taká zima, že by to bolo potrebné, krb nám zatiaľ takto bohato stačí na to aby vykúril a udržal dobrú teplotu, aby sme mohli doma v pohodičke fungovať 8-)
Obrázok užívateľa
hajnik

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia