Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od miflow » Pon 30. Sep 2019 9:25:06

myslim si, ze to uplne staci este teraz, ved tie teploty su este relativne fajn, aj dnes rano, ked som sa pozeral na teplomer tak som mal pocit, ze ci sa nam spat leto nevracia :lol:
Obrázok užívateľa
miflow

od storro » Str 02. Okt 2019 8:42:39

sak este len oktober zacal, takze este je casu a casu na to aby zima prisla ;)
ano malo by to tak byt, ze krbar oboznami s tymito vecami a taktiez aj napriklad s cistenim krbu ;)
storro

od marcelha » Pia 04. Okt 2019 10:55:24

cistenie krbu to bola vec, co som hned patrala ja po tom, ze ako sa to robi :wrahhh: ale tak to je asi moja uchylka :D
marcelha

od miflow » Str 09. Okt 2019 8:09:37

to nie je len tvoja uchylka, taku mate podla mna vsetky zeny, ale pri niektorych typoch krboch je super to, ze nemusis to sklo nejako drhnut a plus este to striekat s nejakou chemiou, aby to nejako vobec zislo dolu :shock:
ale teraz pri niektorych staci uz len vycistenie popolom a vlhkou handrickou alebo aspon obruskom a ide to v pohode ta cernota zo skla dolu ;)
Obrázok užívateľa
miflow

od dinotom » Pia 11. Okt 2019 13:08:38

miflow ako to myslis, ze pri niektorych? od coho tieto veci zavisia, ze pri niektorych to ide jednoduchsie ako pri inych?
dinotom

od miflow » Uto 15. Okt 2019 9:39:31

zalezi to od spalovania ake je, ako sa spaluje drevo vo vlozke a celkovo aky je ten system, aby sa proste nejake velke kusy nejako nenalepili na sklo, ze to bude treba drhnut, chapes, na to sa treba, ale vopred informovat popytat, lebo stale aj v dnesnej dobe to nie je samozrejmost take prepracovane spalovanie, taky fajn system ;)
Obrázok užívateľa
miflow

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia