Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od smidrs » Štv 24. Okt 2019 19:15:09

Áno len od toho je krbár aby ťa upozornil a vysvetlil ti všetky takéto veci. Čo je treba, čo ako sa rozkuruje, ako sa kúri, ako sa čistí sklo a vlastne všetko.
Je možné, že niektorí s tým neoboznamujú, ale to je z môjho pohľadu chybou, lebo ja tiež som sa kopu vecí dozvedel, až keď sme si krb dali domov a krbár si so mnou nad to sadol a kvantum veci mi povysvetľoval
Obrázok užívateľa
smidrs

od jurjak » Pia 25. Okt 2019 11:12:57

Aj toto je vec prečo je dobré pri realizácii si nájsť niekoho kto denne s krbmi robí a má znalosti vo všetkých smeroch, aj ohľadne stavby aj starostlivosti o krb
Obrázok užívateľa
jurjak

od brancikol » Uto 29. Okt 2019 9:37:40

marcelha myslim, ze kazdy mame nejaku tu uchylku, ty si mala toto a pre mna napriklad bola uchylka to, ze som sa prioritne zameriaval na to aby krb dokazal bez problemov cely dom vykurit, aby nebol problem, ze niekde bude chladno, ze by to nejako nestacil pokryt keby bolo treba, nastastie sme to vyriesili tak, ze je vsetko tip top ;)
Obrázok užívateľa
brancikol

od rastik_s » Str 30. Okt 2019 18:37:26

to bud rad, ze toto bolo pre teba akoby uchylkou, ze si na tom staval. Lebo ja som mal problem s inymi vecami. Ja som bol dajako moc na peniaze, ze mi bolo luto dat viac za krbovu vlozku, tak som si vyhliadol vlozku na nete, dobra cena, kupil som a vtedy zacali problemy, cize treba si davat na taketo veci pozor a nestavat na cenach ;)
rastik_s

od martinlor » Štv 31. Okt 2019 12:08:00

rastik akoze ja na nete hladam kopu veci, aj informacii, ale toto by mi nenapadlo ani vo sne takto kupovat, to si potom musel vidiet fakt nejaku top cenu, ked si sa takto rozhodol, ze si do takeho nakupu isiel :|
ked zacali tie problemy, tak co si potom spravil? jak si sa ich zbavil?
martinlor

od kuccki » Uto 05. Nov 2019 10:29:33

neviem co tebe prebehlo hlavou, ked si si precital, co pisal, ale z mojho pohladu to musel robit na novo, alebo aspon to musel dat niekomu pozriet, co s tym dalej ;)
kuccki

od tamica » Uto 05. Nov 2019 12:32:41

Tak krbár by sa myslím, že nepúšťal do rekonštrukcie niečoho akože po niekom, to je dosť riziko, lebo nevie čo je ako urobené, takže v takomto prípade je najistejšie to dať to urobiť nanovo celé, celé to zapojenie a obostavbu urobiť ;)
Obrázok užívateľa
tamica

od jarmilo » Str 06. Nov 2019 9:41:23

brancikol neviem ci si to zrovna dobre pomenoval, ze uchylku, lebo to neni uchylka, to je normalna vec, ze si zvazujes vsetky moznosti, ked mas dat do niecoho peniaze 8-)
jarmilo

od Kuric20 » Str 06. Nov 2019 12:05:16

kolko vas vysiel krb? je mi jasne, ze cena zalezi od vela veci, najma komu si dam aj obostavbu robit, ale ten skelet krbu, ze co mam ratat aku sumu, keby sme do toho isli, lebo najskor som mal predstavu, ze do nejakej tisicky by som sa zmestil, len teraz zacinam trochu pochybovat, ze by mi to vyslo do tych penazi, tak aby som si spravil teda trochu realnejsiu predstavu
Kuric20

od liaro » Štv 07. Nov 2019 14:01:14

ceny sú kadejaké, ide o presklenie, o typ, o značku, toho je strašne veľa, lebo tie ceny sú fakt rôzne, ale tak rátaj za kvalitu nejaké dve tisícky a vyššie, aspoň ja čo som pozeral, tak mi to tak cca vychádza
Obrázok užívateľa
liaro

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia