Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od Kuric20 » Pon 11. Nov 2019 10:18:14

takze moja prvotna predstava bola zrejme dost naivna, ked citam, co si mi napisal, ale tak v prvom rade mi ide o to aby to bolo fajn aby som nemal nejake problemy, myslim so zadymenim obyvacky a pod ;)
Kuric20

od vladarko » Uto 12. Nov 2019 11:29:55

Tak nepovedal by som, že naivná predstava. Je to aj o tom, že vlastne si uvedom, že to niečo stojí, tá krbová vložka a keď má kvalitný systém, tak sa oplatí za to dať aj viacej peňazí.
Je dobré mať taký prehľad o skúsenostiach, o realizáciách firiem, ktorým by sme chceli to zveriť do rúk. Akože mne to trvalo a celkom dlho, ale už to mám úspešne za sebou 8-)
vladarko

od zahmi » Str 13. Nov 2019 10:04:07

Ved si daj nacenit normalne firme, krbarovi, ze ako by ta krb vysiel, aj co by ti odporuculi a potom budes vediet, ze kolko cca ta to bude stat a aj by si vedel, ze za aku dobu by si mal krb spraveny v podstate tak uplne, ze budes moct uz kurit ;)
Obrázok užívateľa
zahmi

od balmain » Pia 15. Nov 2019 10:44:36

dá sa pozrieť na nete aj rôzne eshopy s vložkami, že si tam vieš aj nájsť cenu, tie ceny začínajú aj pri pár stovkách, ale do takej varianty by som sa ja teda nehrnul, najmä nie teraz keď už viem, že ako to je, aké problémy môžu vzniknúť, čo sa môže stať, radšej ušetrím potom niekde inde na iných veciach, ale na tomto ee
balmain

od tomino » Pon 18. Nov 2019 10:01:37

Balmain keď to je asi niekedy aj horšie pozerať si ponuku na nete a potom od toho sa odrážať, lebo fakt sa dajú akékoľvek krby nájsť, že tie ceny sú rôzne a zase na pohľad mnohokrát nejako rozdiel nevidieť, lebo často ide práve o to vnútro, že to je to gro, na ktorom by sme mali stavať ;)
tomino

od nicolas » Uto 19. Nov 2019 22:07:04

Ked podla mna idealny recept na to co urobit, ako postupovat nejestvuje, lebo kazdemu sedi nieco ine. Ja napriklad sa musim stretnut s tym na koho sa mam v niecom takomto spolahnut. Musim vediet, ci ten clovek ma skusenosti, ci vie o com hovori. Chapes co myslim? Ze musim mu doverovat.
Ale cez internet by som v dnesnej dobe toto nekupoval. Dobre je to vyriesit naraz cez nejaku firmu, cez nejakeho krbara, aj vyber krbovej vlozky aj stavbu aj vsetko a tym padom aj zaruka je jedna na vsetko a je to bez starosti
nicolas

od wilino » Str 20. Nov 2019 10:13:01

Nicolas čudoval by som sa ak by dnes niekto niečo také kupoval, cez internet, je pravda, že sú rôzne eshopy, ale tam ti nikto nič nevie garantovať. Áno je možné, že dostaneš dva roky akože záruku na krbovú vložku, ale krbár ten vie dať záruku len na svoju prácu, na tú obostavbu a keď sa niečo udeje, tak kde je problém, kto má niesť akože zodpovednosť, chápeš? To by bolo celé zvláštne a na dlhé lakte :roll:
wilino

od benrix » Štv 21. Nov 2019 16:09:35

ked ono v dnesnej dobe by sa maloktory krbar pustil do stavby krbu, s krbovou vlozkou, ktora nie je znama, s ktorou nema skusenosti ;)
Obrázok užívateľa
benrix

od miňan » Štv 21. Nov 2019 19:09:23

Benrix preto krbári väčšinou si najskôr sadnú so zákazníkom a pomôžu aj s týmto, neviem o nikom, kto by nechal výber len tak na človeka :lol: To by bolo asi celkom veľké riziko :shock:
Obrázok užívateľa
miňan

od dudko » Uto 26. Nov 2019 11:08:38

Sú aj takí, čo urobia aj keď si len tak ty kúpiš krbovú vložku, len potom aj tak nemôžeš čakať, že sa ti bude zodpovedať krbár aj za tú vložku aj za svoju prácu, to je také, že keď sa niečo stane, tak tam ťažko odhadovať, kde nastala chyba, preto je to lepšie tak ako si ty napísal, že dať si poradiť a nekupovať si zvlášť nejakú vložku len skrz výhodnú cenu ;)
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia