Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od hajnik » Pia 29. Nov 2019 10:05:28

miňan, ale nájdu sa aj takí, keď máš nejakého známeho alebo suseda, čo sa na to chytí tak sa dá, aj za fakt dobrú cenu, že ušetríš kopu peňazí, len nie som celkom stotožnený s tým, či je to dobré, či je to dobrý nápad takto veci kupovať, že proste šetriť aj na práci aj na vložke, lebo časom sa to niekde prejaviť musí
Obrázok užívateľa
hajnik

od mara » Pon 02. Dec 2019 13:43:38

to vlastne by ten dotycny setril na vsetkom a to je k comu? Ja by som spavat nemohol keby som nemal istotu, ze je krb dobre urobeny, by som furt bol v napati aby sa nieco nestalo, ked by sme v nom kurili.
Radsej mat papier, mat reviziu komina, mat zaruku na krb, a tym padom aj istotu, ze je vsetko ako ma byt ;)
mara

od storro » Uto 03. Dec 2019 8:10:06

ano a najlepsie taku zaruku ktora sa bude vztahovat aj na krbovu vlozku aj na samotnu pracu, lebo ak si niekto kupi svoju nejaku vlozku podla svojho presvedcenia a tu si da obostavat, tak krbar nema preco garantovat kvalitu tej samotnej vlozky, ked napriklad nema s nou skusenost alebo co ;)
storro

od jarino » Štv 05. Dec 2019 18:32:17

ale podstatne je to, ze krbar o tomto cloveka oboznami, ze nepojde do toho, ja som nazoru, ze fakt firma, co ma skusenosti, znalosti, tak by len tak hocikomu takto krb neurobila, je to velke riziko a nestoji to zato!
A co, kurite uz naplno? Uz to nie je len krbom co? Uz aj cele kurenie treba mat spustene kedze zacali tieto minusove teploty :|
jarino

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia