Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od Okol » Str 19. Okt 2016 12:49:36

...na navrhu a realizacii? ak to spravne chapem tak oni robia vsetko od zakladov krbu, takze krbovej vlozky az po finalnu verziu? po konecny funkcny krb? ci nieco mi uslo co nerobia alebo tak. Zatial z toho co tu citam mam pocit ze robia celkovo tieto krbu, nemylim sa? Ako je to potom co sa tyka cien u nich ked robia vsetko?
Okol

od jurjak » Štv 20. Okt 2016 8:44:08

Okol píše:...na navrhu a realizacii? ak to spravne chapem tak oni robia vsetko od zakladov krbu, takze krbovej vlozky az po finalnu verziu? po konecny funkcny krb? ci nieco mi uslo co nerobia alebo tak. Zatial z toho co tu citam mam pocit ze robia celkovo tieto krbu, nemylim sa? Ako je to potom co sa tyka cien u nich ked robia vsetko?

Nič ti neušlo. Podľa toho, čo my sme sa o nich na moddome dozvedeli, tak robia všetko od základu. To znamená, že aj ti pomôžu s výberom krbovej vložky, aj s materiálmi na obostavbu, s návrhom obostavby a aj s realizáciou, dokonca keď si to človek dá cez nich tak nemusí riešiť revíziu komína a takéto veci pretože oni všetko vybavia, tak pre toto všetko nás zaujali :)
Obrázok užívateľa
jurjak

od Okol » Pia 21. Okt 2016 10:10:51

...tak v tom pripade to je aj vyhodne, ked to je takto pokope a pomimo toho vlastne nebudem musiet ani nic riesit nie? lenze otazka potom nastava co sa tyka cien, da sa to financne uniest ked si to dam takto vsetko urobit jednej firme? nezruinuje ma to? :wrahhh: ako bolo by to najvhodnejsie ale tak predsa no.
Okol

od jurjak » Pon 24. Okt 2016 9:16:36

Okol píše:...tak v tom pripade to je aj vyhodne, ked to je takto pokope a pomimo toho vlastne nebudem musiet ani nic riesit nie? lenze otazka potom nastava co sa tyka cien, da sa to financne uniest ked si to dam takto vsetko urobit jednej firme? nezruinuje ma to? :wrahhh: ako bolo by to najvhodnejsie ale tak predsa no.

Neviem čo ešte by si tam chcel riešiť, keď všetko deltako vie urobiť, vybaviť všetko okolo toho vyriešiť. Tak neviem čo sa plašíš, čo stresuješ. Po finančnej stránke je to podľa mňa lepšie akoby si to mal ty látať plátať, vyhľadávať niečo najlacnejšie. Keďže si to dáš robiť všetko na raz tak tá cena je podľa mňa viac ako prijateľná. Musíš si to zvážiť, možno by si si mohol im to dať aj naceniť, nech by si videl, že čo a ako :)
Obrázok užívateľa
jurjak

od Dammo » Uto 25. Okt 2016 12:25:03

financne by ta to skor zruinovalo, keby si kazdu jednu vec okolo krbu musel dat riesit niekomu inemu, ked to mas takto vsetko od jednej firmy tak tam mas istotu, ze ti daju cenu uz konecnu na zaciatku a ze vies kolko ta to vyjde. Keby si si dal robit viacerym ludom tak by si sa konecnu cenu dozvedel az po montazi a tam potom by si uz s tym hybat nemohol;)
Dammo

od minusik2009 » Str 26. Okt 2016 8:26:26

Čítam že ste riešili veľtrh čo bol nedávno. Tiež sme sa tam zastavili a ozaj sa bolo na čo pozerať. Takéto výstavy a veľtrhy sú pre mňa teda zážitok, moja žena to nikdy nejako nemusela, ale teraz som bol prekvapený, že bola nadšená, že sme si hneď začali polemizovať čo áno čo nie, čo vezmeme a podobne. A zastavili sme sa aj pri stánku s krbmi, bolo sa na čo pozerať. Vybrali sme si dva ktoré nám tak padli do oka, ktoré sú aj na fotkách :-) ibaže sme sa nechceli tam nejako unáhliť, tak sme si to ešte doma vyrozprávali a potom sme boli v predajni dohodnúť veci. :wrahhh: takže na vianoce už budeme kúriť :Up:
Prílohy
P1220029.JPG
P1220047.JPG
minusik2009

od vladarko » Štv 03. Nov 2016 11:51:17

Na Vianoce už budete kúriť? koľko asi tak trvá ten proces? myslím tým návrh, vizualizácia až po samotnú realizáciu? v priebehu akej doby by to firma vedela urobiť? Nenaťahuje sa to dlhé týždne? Známy chce riešiť tiež krb, len mám pocit že sa pomerne neskoro zobudil, keď to chce dať dokopy do nejakého mesiaca a pol je to reálne?
vladarko

od minusik2009 » Ned 06. Nov 2016 9:53:54

vladarko píše:Na Vianoce už budete kúriť? koľko asi tak trvá ten proces? myslím tým návrh, vizualizácia až po samotnú realizáciu? v priebehu akej doby by to firma vedela urobiť? Nenaťahuje sa to dlhé týždne? Známy chce riešiť tiež krb, len mám pocit že sa pomerne neskoro zobudil, keď to chce dať dokopy do nejakého mesiaca a pol je to reálne?

Podľa toho, čo sme sa dozvedeli keď sme tam boli, tak mám pocit, že najdlhší proces je to ujasniť si a zhodnúť sa na tom, čo vlastne by sme chceli a ako si to celé predstavujeme. Pretože keď to ešte aj so ženou riešiš a tá to chce trikrát zmeniť, tak to nejaký ten čas trvá, ale akonáhle si dohodneš s firmou na tomto tak potom už niet tam čo riešiť, už len si dohodnete termín :)
minusik2009

od vladarko » Pon 07. Nov 2016 18:55:48

Dohodneme si termín, lenže tam asi istý čas trvá aj tá obostavba aj to musí akože nejako sadnúť alebo tak kým v krbu budeme môcť kúriť? alebo hneď po stavbe sa v ňom môže zakúriť? prepáč za tieto otázky ale neviem si to celkom predstaviť že ako to je :)
vladarko

od Okol » Uto 08. Nov 2016 11:45:50

dlhsie som tu nebol, ale spravami co ste mi napisali ste ma povzbudili a potesili. Premyslal som nad tym a dospel som k tomu ze najskor sa skusim s tou firmou len dohodnut ze by sme sa stretli, ze by mi povedali kolko asi by ma to vyslo a co vsetko by to obnasalo a potom uvidime, predsa je ine ked si s nimi nad to sadnem ;)
Okol

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia