Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od zahmi » Štv 22. Apr 2021 15:50:41

Vyskusaj si pozriet cech kachliarov, krbarov a kominarov, tam mam istotu, ze ten clovek ma skusenosti a odborne znalosti, co je pri stavbe krbu zaklad a tiez aj pre nas bolo smerodajne to, ze ako dlho je na trhu. Tym padom kolko ma takych tych staviem za sebou a mnoho ineho. My sme to zverili deltaku a vsetko dopadlo dobre, splnilo to nase ocakavania, ze co sme chceli to aj mame.
Hlavne aby aj papierovo bola ta stavba OK, tak jak ma byt!
Obrázok užívateľa
zahmi

od brandys » Pia 23. Apr 2021 14:28:34

fero223 píše:No ja mám ten problém, že nepoznám žiadneho krbára v okolí a hľadať niekoho na inzerát mi nepríde zrovna dobrá voľba ;) Neviem ako ďalej :/ Obchody sú síce otvorené, no neviem kam ísť

Opytaj sa kamaratov , znamych, rodiny. Urcite niekto bude poznat spolahliveho krbara, ktory ti s tym pomoze.
Obrázok užívateľa
brandys

od marcelitoss » Pon 26. Apr 2021 14:51:52

brandys tomu never, pytal som sa po znamych a tak po kadekom a nikto mi nic nevedel poradit, lebo nemali skusenost, musel som si zistovat napokon od cudzich ludi, kde sa oplati ist, co sa oplati kupit, na co davat bacha
Čím viac prekážok, tým väčšia radosť v cieli.
marcelitoss

od fero223 » Pon 26. Apr 2021 15:00:11

Rozhodil som siete a zisťujem si možnosti, chcem kvalitu, tak že sa nebojím za to priplatiť, viem čo chcem a ten krb musí prežiť ešte aj moje deti
fero223

od hajnik » Str 28. Apr 2021 12:11:08

fero keď chceš takto ako píšeš kvalitný krb, tak aj záruka nech je pre teba smerodajná, lebo je veľa firiem, krbárov, ktorí ti dajú dva, max tri roky, takže to sa informuj, či niekde nie sú aj lepšie možnosti, niečo čo by ti tú záruku aj dlhšie zabezpečilo, tým pádom ani so servisom záručným nebudeš mať problém
Obrázok užívateľa
hajnik

od fero223 » Str 28. Apr 2021 20:37:08

No rozhodne očakávam od krbu nie len dlhšiu záruku, ale aj servis v prípade poruchy alebo revízie
fero223

od marcelha » Štv 29. Apr 2021 11:51:50

fero lenze toto podla mna musis v prvom rade aj povedat tomu krbarovi, ze to ocakavas, ci je to realne, pretoze kazdy funguje nejako inak, tak aby si neostal bez cloveka na ktoreho by si sa mohol spolahnut, preto myslim ze by mal byt zaklad pre teba aj to ako dlho ten clvoek alebo firma pracuje s krbmi, ako dlho su na trhu a kolko toho maju za sebou ;-)
marcelha

od fero223 » Uto 04. Máj 2021 13:35:24

Krbár to viem a krbovú vložku vyberáme spolu, teda snažíme sa, zajtra sa máme stretnúť na obede a on mi má dať nejaké návrhy ako bude krb vyzerať podľa toho čo chcem
fero223

od hribikmajo » Pia 07. Máj 2021 11:29:49

Dnes inak je tých možností ako môže krb vyzerať veľmi veľa. Len treba myslieť na to aby to nebolo len oku lahodiace, ale aby aj kvalita bola dobrá, aby ten materiál, z ktorého bude postavený krb bol dobrý, nech to služí dobre a dlho.
Pretože materiálov je tiež už veľa a teda aj niektoré lacnejšie spĺňajú bezpečnostné normy, len čo som sa ja dozvedel, že majú zloženie podobné kriede a to môže urobiť problémy najmä alergikom.
Obrázok užívateľa
hribikmajo

od fero223 » Pon 10. Máj 2021 15:48:37

Čo sa týka bezpečnosti, tak rozhodne to musí spĺňať všetky normy, rodinu si ohroziť nemienim, to je hádam jasné. Možností je naozaj veľa, som to pozeral, dokonca mi prišli už aj nejaké cenové ponuky, niektoré boli fakt, že vysoké sumy, iné zase taká stredná cesta. Akurát riešime ako by sme chceli aby vyzeral ci bude trojhranny alebo nie a ako bude celkovy vizuál aby sa hodil aj k zariadeniu domu
fero223

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu