Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od david6 » Pon 07. Jún 2021 15:29:24

Krbara nepoznas ziadneho? Oni sa vyznaju v tychto krbovych vlozkach mohol by ti poradit. Mas aj nejaky cenovy strop?
david6

od jarmilo » Uto 08. Jún 2021 9:36:24

keby poznal nejakeho krbara, tak myslim, ze by si mu to dal rovno urobit, v dnesnej dobe najst dobreho krbara da zabrat, aspon mne to dalo, lebo som pozeral aj na to aby uz mal coto za sebou, aby som si zaplatil za kvalitu, nech mam istotu, ze bude vsetko dobre ako ma byt ;)
jarmilo

od pinocchhio » Štv 10. Jún 2021 8:32:25

Boris skus to urobit tak, ze si dohodnes aj nejake stretnutie, kde si vezmes vsetky podklady, urobia ti ponuku a budes vediet, mne velmi vela dal aj ten kontakt s firmou, vies, ze ides stretnes sa a ta oboznamia o veciach, o ktorych sa na nete mnohokrat ani len nedocitas.
Povedia ti, co vsetko potrebujes aby krb bol papierovo vsetko jak ma byt, ako je to s pripadnym servisom, reviziami a takymito beznymi vecami.
pinocchhio

od borisjankov » Pon 14. Jún 2021 14:52:07

A je dobre si dohodnut vo viacerych predajniach stretko? Lebo som pozeral a na trhu je vela firiem co ponukaju vlozky aj samotnu stavbu krbu. Len sa cenovo lisia a niektore naozaj dost
borisjankov

od balmain » Štv 17. Jún 2021 12:54:49

boris vložky ponúkajú, ale asi nie svoje, skôr nejakú značku s ktorou spolupracujú alebo čosi také, nie? ;)
balmain

Predchádzajúci

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu