Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Starostlivosť o drevo

Miesto pre otázky ohľadom stavby a jej prevádzky ..

Re: Starostlivosť o drevo

od dudko » Pia 09. Okt 2020 23:57:07

Jaj som to nepísal? Sorry, neviem prečo. Na drevený altánok. Na to je niečo špeciálne?
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od benrix » Ned 11. Okt 2020 21:07:32

patral som po tom ale nikde som to nenasiel takze preto sa pytam :) lebo vies aj to je podstatne aby sme vlastne aj vedeli co to je a kde to budes mat. predpokladam teda, ze bude vonku. to by som teda odporucil minimalne lazuru, ja mam dobre skusenosti s drevoluxom zatial. pouzil som ho uz viackrat a musim povedat , ze dobre drzi a mala by teda vydrzat aj par rokov. zalezi samozrejme na tom akym podmienkam je to drevo vystavene ale ze by si to musel pretierat kazdy rok sa nemusis bat. potom je tam viacero odtienov takze to uz si vybera podla seba potom
Obrázok užívateľa
benrix

od Rolios » Ned 11. Okt 2020 21:39:08

Ak mozem odporucit tak si vyber nejaky tmavsi odtien trochu, tie zvyknu trosku dlhsie vydrzat, respektive nie je tam tom tak vidiet ked sa objavia nejake nedostatky po nejakych rokoch :D
Obrázok užívateľa
Rolios

od dudko » Pon 12. Okt 2020 21:50:55

Koľko by som mal toho nakúpiť?
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

od benrix » Uto 13. Okt 2020 12:02:31

vies co to uz je na tebe asi. musis si to nejako vyratat. ale ja to napriklad neriedim vobec, asi by sa ani nemalo. ale ja vacsinou kupujem dve plechovky a bud mi to vystaci skoro presne alebo mi trosku zostane. ale to budes mat ten odhad uz ked to budes robit viackrat
Obrázok užívateľa
benrix

od dudko » Uto 13. Okt 2020 12:50:10

Jaj tak to si mi ale moc nepomhol. Tak skúsim teda kúpiť najskôr dve a uvidím či to bude stačiť, keby niečo potom ešte vybehnem po ďalšie
Obrázok užívateľa
dudko

od Rolios » Str 14. Okt 2020 21:18:52

Na plechovici to mas napisane na aku plochu to mas urcene. Len ked uz si to nevies vypocitat tak to je trochu problem :D Akoze chapem, ze mozno pri nejakom zahradnom nabytku je to problem alebo tak ale zase ked zacnes natierat tak vies si to potom zhruba odhadnut podla mna v pohode. A ked kupis viac o nieco tak sa nic nestane, ved odlozis a pouzijes nabuduce. Len to treba dobre uskladnit
Obrázok užívateľa
Rolios

od dudko » Str 14. Okt 2020 22:09:11

Nemozete mi to odfotit aby som si to mohol najrpv doma vyratat?
Obrázok užívateľa
dudko

od benrix » Štv 15. Okt 2020 11:47:48

joj no keby si skor povedal tak ti odfotim ale ja teraz nie som doma tak ti to nemam ako. ale ved to mas napisane vsade, tuto mas rovno stranku napriklad tak si to mozes tam pozriet https://nadrevo.sk/produkty/drevolux-aqua-decor, tam uz mas vsetko aj vydatnost aj ake ma vlastnosti a na co vsetko sa da pouzit. ale co som teraz len tak na rychlo preklikal tak tam maju aj nejak projekty s tym a tam vidis ako to vyzera ked sa to na nieco pouzije, co je podla mna fajn. Vidis co to realne s tym drevom robi
Obrázok užívateľa
benrix

od dudko » Štv 15. Okt 2020 13:12:51

Aha no dobre dik, nasiel som to tam. Dufam, ze to stiham vyratat a bezim este nakupit
Obrázok užívateľa
dudko

Predchádzajúci

Späť na d.) Prevádzka a údržba stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia